bugün

"aziz yıldırım türkiye'nin grubunu degerlendirdi: " macar ve rumenler kolay, kalecilerine haber yollariz,estonyanin para birimi ne?""
hilalcebeciii

"şu twittrda bazı insanlar bana gösterdikleri tepkiyi şikeye şifreye ve daha ciddi olaylara gösterseydi muhteşem bir ülke olurduk"

özet: madam haklı

edit: hilal cebeci şikeyi şifreyle karıştırıyormuş onun için daha bir komik tweet için..

"hep şifreyle şikeyi karıştırmışımdır hahahahahaha"
- eve klima tamircisi geldi, hep klimasız ortamlarda çalışmak zorunda kalıyom abii diye dert yandı. hey allahım hehe.
-türk işi navigasyon cihazı: "caminin ordan dön, sola gir, orda artık kime sorsan gösterirler abiciğim"
"müzik dunyasından yeni bir üzücü haber daha: justin bieber bu sabah evinde canlı bulunmuş."
a: bebeğim ailenle sorunlarını hallettin mi?
b: sorun değil ya, itü'lü sevgilim var benim.
a: ya seninki itü'lü benimki vasıfsız. ayrıldım ben, arada statü farkı vardı.
b: doğru tatlım, statü eşdeğer olmalı.

böyle uzayan, güldürmeyen ama gülmekten beter eden ironik durumları da görüyoruz.
allah (c.c.) dün bize en çok havale edilenler: "another brick in the wall" demeye çalışmış bir adet serdar ortaç.
" adobe iftar effects'le yepyeni bir ramazan deneyimi yasayin. "

(bkz: zeki enes akkan) yarmıştır efendim.

(bkz: adobe after effects)
@allahcc yaratıyorsun, bari takip et.
Teravih namazına hocası tarafından son 3 rekatta alınan Semih Şentürk'ü arkadaşları zorlukla sakinleştirdi
mahmut hoca da masonmuş.

sen olmason mahmut, aah bu hayat çekilmez.

michael sikkofield reyizden.
"Tanrı unfollow edince ölüyoruz işte"
öğretmenim, güneş kremini kaç faktöriyel alıyoruz?
-Gurayyilmaz
fethullah gülen: mekkede 3 5 tur atarım, olmadı bi de medine yaparım, gördüğün gibi çok muhafazakarım.
"Allah korusun, iftar sonrası ülkeye saldırsalar 15 dakikada teslim oluruz. Bu nasıl bir mayışmak arkadaş..!"
parasi var mi bilmek istiyorum. bu ask degil de nedir? -nil karabibergil- ya da kiz nufusunun cogu

ciziskrayst adlı bir kullanıcıdan.
metin arolat'ın tweet ettiği espriyi "rt" eden 6 kişi organize yalakalıktan aranıyor...
çeyrek altının 151 liraya çıktığını öğrenen bir grup girişimci erkek yeniden sünnet olma kararı aldı.
egoistin günlüğü-4: bir tek Annemle babamı çok kıskanıyorum günlük, asla onlarınki kadar mükemmel bir çocuğum olmayacak.
''bir kadın bunalımı: bunalım , bunaalım , bunu alıım , bunu alayım , bunu da alayım , bunu al bunu , al bunu da , bunu da bunu da... ''
güzel tespit hocam, teşekkür ediyoruz buradan sana.
ismail yk, sinan akçıl, demet akalın gibileri dururken teoman'ın müziği bıraktığı bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.
"kalbimin sahibini ararken, yolda 20 lira buldum. kalbimin sahibini bulmuş kadar sevindim." samihazinses

"Neşet Ertaş'ın hiçbir şarkısının Neşet Ertaş'tan dinleyince güzel olmayışının gizemini, isviçreli Bilim adamlarına havale ediyorum." Kalemitikit

"Gençler bugünlerde tercih yapacaksınız. Dandik, az puanlı ve pek duyulmamış bölümler için 'geleceğin mesleği' diyecekler. inanmayın. Yalan." evrendemirkutlu

"Bu hatun tayfasının sıcak çikolata, çilekli milkshake vs. fetişi nedir arkadaş? Lahmacun, taze fasulye filan yemiyor musunuz kızım siz?" ozlemhepsen

"televizyon antenini ayarlamak için evin çatısına çıkan kişiye sesini duyurmanın sıkıntısını yaşamamış kişi, hayat beni yordu falan demesin!" dereotundan
--spoiler--
az kalsin ramazan davulcusu eziodum adam korkudan tokmagini dusurdu gece 4 tokmak aradik yolda
--spoiler--
mühendislikte 2 kız var. birinden ben güzelim, diğeri benden yakışıklı.
Yaşar Nuri "teravih diye bir namaz yok" demiş... Artık içimiz rahat bir şekilde kılabiliriz, Yaşar Nuri yok dediyse kesin vardır...
yaran twitlerdir.
güncel Önemli Başlıklar