bugün

Asla ve asla sevilemeyecek insandır kendisi. Etrafa neşeler saçmaya çalışır, güya çok mutlu ve neşeli bir insandır kendisi. Ota boka güler ama sesli güler. Duyulması gerekmektedir o iğrenç yapmacık sesinin. Acizdir kendisi, dışarıda kendisine bakan insanların ne düşündüğünü bilse intihar edebilir alimallah.
en itici insanlar grubunda yer alan insan.
nicesini gördüğüm insan tipi. özellikle bunların kız versiyonları çoookk fenadır. böyle gözlerini kırpıştıra kırpıştıra konuşur, sürekli gülümser, saf numarasına yatıp sevimli görünür. ne bileyim böyle kazak falan varsa aman uzak tutun bunlardan ki kollarını çekiştire çekiştire giyer bi2 de üstüne şirinlik yapar. off uzak durulması gerekendir.
mide bulandırır.

görmemezlikten gelinmelidir bu insanlar.
(bkz: samimiyetsizlik)
Kadınları çoğunluktadır. *
çok yakın arkadaşımdır(!) karşılaştığımızda sürekli ''ayy kıyamam'' der. gerçekten her karşılaştığımızda aynı şeyi söylüyor geçen dikkatimi çekti de. neden kıyamadığını hala çözemedim ama son gördüğümde yapmacıklıkta level atlamış kendisi. e hadi hayırlısı.
--spoiler--
‎Ececimmmmm, yaptığım araştırmalara göre AŞK kalbe iyi geliyormuş * )
--spoiler--

bunu yazan benim bi tane malak iş arkadaşım. lan kıza sorsanız kalbinin yerini gösteremez.
amını yolunu siktiğim nasıl yapmacık ya.
insan türünün %95 ini oluşturan kesim.
Sohbet etmekten hoşlanılmayan insan türüdür. Saçma sapan mimikler gülüşler filan.
aylarca karşısındakiyle konuşur dertleşir gibi görünürler, aslında ettikleri bir kaç cümledir, normalde kafa tamamiyle boştur, tek ilgilendikleri o ne giymiş bu ne giymiş vs.... örneğin kocası cuma namazına gider, kendisi oruç tutuyorum der ertesi gün gözünün önünde iş çıkışı su şişesini dikler, sonra birkaç kişilik arkadaş ortamında birden gaza gelir ve 'ahirete gidipte gelen var mı' diyerek sizi dumura uğratır. bu noktada ataistleri tebrik etmek gerekir, hiç olmazsa ne oldukları belli.
sevimli insan. -cık -cik eki çok sevimlilik katan bir şey lan.
nefret edilesi insan(!). farkedildiğinde her türlü ilişkinin kesilmesine sebep olur.
al kafasına levyeyle vur insanıdır.
genellikle ciddiyetli davranamayan insanların yaptığı davranıştır.
bazı modelleri sırf iyi görüneyim diye gülümser.
(bkz: üstad pycelle)
her şeye ilgi duyuyormuş gibi insanlarla iletişim içindedirler. özellikle kızlarda çok yaygındır bu durum.

şöyle bir örnek vereyim gerçek hayattan

+ kız - erkek x ben

- kızım manowar konserine gidicem sen de gelsene

+offf ciddi misin yaaa, abi para yok ki bende. off keşke gidebilseydim amk ya (evet kız böyle itici bir biçimde konuşuyor)

-ya biriktirmeye çalış kızım gel işte, eserikli sen de gelsene

x: olum ben bilmem manowar falan napiyim manowarı amk sevmiyom metal bilmemne

-ya of olum ya 40 yılın başı efsanevi bir grup dinliceksin ona da gelmiyorsun.

x: tamam bakarız sonra.

(1 ay sonra falan arkadaş eserikliyi ikna eder, konser bileti 93 TL'ye alınır. daha sonra eserikli ile arkadaş'ın arası bozulur ve konser bileti eseriklinin götüne kaçar)

x:ya (-) sen konsere çok hevesliydin bak istersen sana ucuza veririm bileti 60 TL falan ver bana en azından 33 TL'mi kurtarayım.

+ ay yok canım ya istemiyorum

x : ama seviyorum demiştin gelirim demiştin keşke gelsem demiştin

+ işlerim var ya valla o gün gidemem konsere

(2 yada 3 ay sonra bir konuşma esnasında)

x: bilette götüme kaçtı amk satamıyorum kimseye

+ bak ben kendimi biliyorum sen ilk sorduğunda almadım mesela sevmiyorum çünkü

WATTTAAFFFAAAAAAKKKKKK
karakterini ne yapsınlar senin dediğim şahsiyettir. bulunduğum okul ortamının neredeyse tamamı bunlarla dolu.
mıymıymıy....
doğru orantılı bir şekilde itici insan.
en çekilmeyen insan tipidir yahu. itinayla hayatınızdan uzak tutunuz.
Sürekli gülümserler.
Ciddiyet denen bir şey yoktur bu kişilerde.
Davranışları herkese karşı iyidir. Kendilerini iyi olabilmek için çok kasarlar.
Ama sahtedirler.
Herkesle iyi olan insan.
Ben olabilirim.
Gülümserim çünkü insanlar benim üzüntümle mutsuz olmasınlar.