bugün

şu an flash ta yayınlanmakta olan programına denk geldim ve inanamadım...birisi telefon da orospu çocuğu lafı etti, reklama girdi sonra: adi, şerefsiz, ben senin gibi kaç böcek ezdim lan!!! falan diye bol bol saydırdı...sonra tel deki şahıstan şikayetçi olan konuk...bu adam, başka birisini öldürüp yaktı !!!! diyince, bu memlekette doğru dürüst savcı yok mu? falan diye saçmalayan adammış...hayır amacı ne bi anlasak...bu memleketin hukuk sistemi yok mu? polisi cartı curtu karakolu yok mu? bu rezalete rtük nası izin veriyor?
rtük'ün programdan saymadıgı flash tv'de yayınlanan bir programı sunmakta. öyle olmalı hala rtük'ten ceza gelmedi programa.
türk televizyonlarına saadettin teksoydan sonra gelen en sıradışı insan olduğunu düşünüyorum, televizyon alemini yaptığı gereksiz programlarla renklendirdi, sağolsun, varolsun.
ben birden fazla program yaptı diye biliyorum, yanlışsa affola.
hayranlarına duyrulur şu an medya kralında kırıp geçiriyor.
programında acı umut tahsin beyin karısına feryat figan böğürmesine fırsat veren, medya kralındaki medya arkası bölümünün vazgeçilmez unsuru olan abimiz.
12 yıl boyunca gazetecilik yapmış, inanılmaz birşey. böyle bir adam gitsin hürriyette ve milliyette gazetecilik yapsın.
(bkz: bu bir felaket olmalı)
(bkz: cuma ben şok oldum)
(bkz: bende bende)
âlem adamdır. her zaman beni güldürmeyi başarır. zevkle izlerim yalan hayat hikâyelerini.

yanındakine önce;
- konuşsana evladım niye susuyorsun? susmaya mı geldin? der.
sonra büzülmüş çocuk birden galeyâna gelmişcesine konuştuğunda(!) ise yalçın abimiz şöyle der, reha muhtar misâli;
- sus konuşma, karşında ki baban senin. terbiyesiz!
demekten çekinmez.
telefondaki konuğuna şerefsiz deyip sonrada ondanda aynı cevabı alınca doğru konuş canlı yayındasın diyen öpülesi insan.
programını izlediğim kadarıyla, konukları dehşet azarlama potansiyeline sahip insan. bu programda çok acayip şeyler oluyor. yakınları kaçanlara, kaybolanlara konuşma sırası geldikçe ya bayılıyorlar ya da başka sebeplerle stüdyo dışı denilen, alt kata indiriliyorlar. bildiğin domino taşı gibi bitiyor bu konuklar program sonunda.
konukların ve izleyicilerin yalçın abisi. yaptığı program çay ve bisküvi ile süper gider.
bir insan hiç mi gülmez amına koyim ? öyle bir siması var ki gören müebbet hapis cezasına çarptırılmış insan sanar bunu allah-ül azim.
çok samimi bulduğum programcı. hem komik hemde sinirli. daha ne istiyoruz ki.
o olmasa okan bayülgen'e malzeme çıkmaz dedirten abimiz.

-Büyüksün yalçın abi.
insanları eğlendirmek amaçlı,dramatik enstantenelerle suslu program.okanda çıkmaya basladığından beri takip etmeye basladım gerçekten çok komik,ciddi bişey yok.amaç sadece eğlence,insanlara vay be dedirtmek sanırım.basarıyıda taktir etmek gerekir.yalçın abi işinin hakkını verenlerden.
yaptığı programın tamamiyle bir kurmaca olduğunu düşündüğüm şahsiyet. " bu programdaki tüm kişi ve olaylar hayal ürünüdür." tarzı bir açıklama yapsalar programın başında, daha izlenilebilir olacağı kanaatindeyim. izleyici salak yerine koymanın bir alemi yok.
komedi konusunda şahan'ın dişi yakarış skeçlerine kafa tutacak yapımlara imza atan televizyoncu.
programındaki bir kadını polis canlı yayında gözaltına almıştır.

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=64107
2.hugo vakası yaşanmıştır.

http://www.internethaber....ti-video-galerisi-108.htm
(bkz: kuku bekçisi)
kufuru engellemek icin en son kanalin eline bip makinesi tutusturdugu cilgin turk sunucumuzdur. ama bu kadar da olmaz dedirtir. yani simdi adam yayini mi sunsun, canli yayinda veryansin eden vatandasi mi biplesin, vatandasa is mi bulsun, polis cagirip suclu kadini mi tutuklatsin? yaziktir, gunahtir, trajikomiktir.
bir numaralı hacker. kod adı kılıç balığı mübarek, baban da mı hackerdi be! diyeceğim adam. çatır çatır kırıyor vallahi şifreleri. inanmayan izlesin:

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=110842515626247

videoya yapılan yorumlar da güldürüyor insanı. pek bi meraklısı var hackerlığın... özellikle 15 yaşında çocuğun; "ben bu işe üç senemi verdim..." demesi pek bi garip. doğar doğmaz çiğ et ve şarap istedi. trojan kuşanıp şifre kırdı...
(bkz: yalçın abi ile yüzleşme)
"Alooo ben Yalçın Çakır. Flash Tv'de program yapıyorum" diye tel ile insanları arayan abimiz. Yaratttın bari takip et kontejanındandır.
en merak edileni de şudur ki bu adam * programına çıkan insanları nerden bulur? birinin bir diğerinin aratmadığı, hepsinin de deli gibi küfür ettiği şaka gibi konuklar *. bence en kısa zamanda bir basın toplantısı düzenleyip bu soruyu cevaplamalı.
yaptığı programın rejisinde çalışan bir arkadaştan edinilen bilgiye göre program komple dümendir. konukların hepsi oyuncudur.
güncel Önemli Başlıklar