bugün

çaydır. yazılmayan şiirlerin tesellisidir çünkü.
Sağlam bir kütüphane ve bir adet müzik çalar. Bence.
rakı ve ezginin günlüğü.
cem adrian.
kuşkonmAZ ve sumaklı soğan.
Marlboro Blue Ice, rahat bir yatak, sessizlik ve bolca Bob Dylan'dır.
(bkz: bira fm)
kalem ve defter. onların yalnız kalmayışlarına bakıp yalnızlığına yalnızlık katar aslında hep yalnız olduğunu yazarsın. kalemi de defterin üstüne takarsın.
sabaha kadar dinlenebilecek bir adet sentenced * the rain comes falling down şarkısı. 1 paket full dolu sigara, ve bol bol hüzün efkar, gecenin bu saatlerinde, hem de insanların sevdiklerinin, seni tanıyanların, senden haberi olmayanların bile uyuduğu bu saat te.
daha fazla yalnızlık ta ki insan hiçşiğin içinde kaybolup aslında insanlara ihtiyacı olmadığını kavrayana kadar bırakın damarlarınızdan girip tüm vucudunuzu dolaşsın yalnızlık korkmayın ölmeyeceksiniz sadece üşüyeceksiniz ama anlıyacaksınız insanları insanlar ve yalanları öldürür yalnızlık sığınacak bir liman bir yuvadır.
yine yalnızlıktır.
kimi zaman, sokak tan geçen seyyar patates ve soğan satıcısı osman abi dir. o kadar yalnızsındır ki tabi ki ev de lan, neyse olum konuyu dağıtmayın nerde kalmıştık, unutuyorum bak ? ha o kadar yalnızsındır ki sokak tan geçen osman abi ye, osman abim evde mi ? diyesin gelir. aşağı inip hatta balkondan atlayıp, osman abi ye sarılasın gelir. hatta sırf ev de tek olmadığını belli etmemek için osman abi den 5 kilo soğan ve 5 kilo patates almaktır.
af edersin ama turşu bidonu. götüne sokarsın. yahu arkadaşım! bari şu yalnızlığı yalnız bırakın lan.
kuru-pilav ikilisidir. *
küçük şişede cebinizde viski şişesi bulundurmak..
(bkz: gece)
çikileta. ben denedim pek bi güzelleşiyor sanki yalnızlık. ama ayarı kaçırınca kilo yapıp göbüşünüze yapışıyor.
daha önce hiç görmediğiniz bilmediğiniz (dişi ya da erkek hiç fark etmez) biri çok iyi gider.
konuşun konuşun sabahlar olmasın. o anlatsın dinleyeyim ben anlatayım dinlesin. sonra bir daha görüşememek üzere ayrılalım çok iyi gider be.
türk kahvesidir.
hobilerdir, insan bazen hobilerine vakit ayırabilmek için yanlız kalmak bile ister bence yanlızlar değerlendirin bu vakitlerinizi belki ne bileyim alanınızda 1 numara falan olursunuz bir işe yarar yanlızlık.
kitap,film,dizi,müzik.
Kitap tabi ki de. En iyi dosttur çoğu zaman.
Çay ve sigaradir.
gökhan tepe şarkılarıdır.
yalnızlık gece yaşanıyorsa bir duble rakı ve zeki mürenin eşliğiyle keyifli bir hale gelebilir.