bugün

bursa'da sıcacık yatağımın içinden internette sörf neyim yaparken ankara'da kar yağdığını bilmemi bekleyen insan evladı.
(bkz: ben sana bir şey demiyorum)
yeni yılını hala kutlayamadığım arkadaş. * * bir de ne zaman arasam hep meşgul çalıyor ne iş anlamadım. *
ağzıma zçacak yazardır.

(bkz: terörist)
sayesinde yaran yanlış okumalara pek bir güzel örnek verebileceğim yazarcığım arkadaşcığım. *
facebook'ta ileti bölümünde yazan "biji bratiya gelan" * sözünü "biri bana gelsin" diye okuyarak kendimi aşmanın bir örneğine vesile olmuştur. aslında bu işte onun ne kadar payı vardır pek bilmemekle beraber yalnızca paylaşmak istediğimi belirtirim.

not: kendisini yine yeniden mutlu görmek ve bunda en ufak bir katkımın olmadığını bilmek de hem sevindirici hem üzüntü verici. * *
candır, cigerdir, kuzu sarmasıdır. öğrenmeye yatkınlığı ile takdire şayan bir beyne sahip olsa da bazen dikine dikine gidip beni de gıcık etmeyi ihmal etmez. çok sağlam gomünüstür ayrıca. yalnız felan da degildir...

(bkz: you will never walk alone)
"lise önü takılan ülkücü tayfası" tabirini hakaret olarak kullanmış yazarmış.

valla biz böyle büyüdük. bizim oralarda lise önünde takılan serserilere hakaret edilirdi. "serseri" diyorum. bir ülkücü lise önünde niye takılır? ya kız kesecektir, ya haraç mevzuu vardır, ya da solcu öğrenciye saldıracaktır. zira abilerinden ne görüyorlarsa onu yapıyor onlar da..

e şimdi, yazar arkadaş yanlış mı söylemiş?

bundan sonra ben de birine hakaret ederken böyle söyleyeceğim sevgili yalnizliktan devren kiralik.
benim küçük kardeşim.
ilkokul günlerimiz vardı eskiden hatırlarmısın, insanlara aptal salak dediğimiz.
onlar bizden büyük olduğu için hassittir deyip anamıza, bacımıza küfür ederlerdi, hiç onlardan olmak istemedik ki biz, eyvallah olmamışızda.
(bkz: #4499158) senin ilkokulda yazdığın şiirle son veriyorum.
19 ocaklarda ve bilimum önemli günde mutlaka ve mutlaka cep mesajı atan şahsiyet. ''sen adam olacan da ben göremeyecem.'' diyorum. kızıyor yahu. her ne kadar geçenlerde şahsımı kızdıran bir hareket girişiminde bulunmuş olsa da affettim gibi.

bi' de şu var tabi (bkz: 19 ocak ta ne olmuştu)
(#4567532) ile:

vay be.
yürrrüüü bee diye hönkürdüğüm yazar şeyisi. o yazıyı senin yazdığına inanmıyorum dedim. ekmeği öptü üç kere sonra alnına filan koydu. o zaman inandım sen yazmışsın diye.

bütün şakaları elimizin tersiyle iteledik ve karşımıza bir mutluluk tablosu çıktı. ne güzel dedim. ne güzel çevremde mutlu olan insanların olması. lanet olası karanlık hayatımda, birilerinin mutlu olduğunu görmek bir ışık yakıyor zihnimde. bir umut oluyor bana. umarım bu mutluluk sonsuza uzanır. ne desem havada asılı. darısı başıma.
(#4567532)

çatır çatır beyan eden miniğim. ee bize de hayırlı olsun demek düşer.

hayırlı olsun! aha dedim. *
iki kişilik oyun setlerinin tek kişi tarafından kullanılamaması sonucu meydana gelebilecek durumdur.
ayrıca sözlükte sevilen yazarmış.
-yeşiiiil *
+kızııııl *
-şampiyon
+uludağ sözlük...
acaba aşklarıda devralırmı kalp nakli yapanlar diye sormak istediğim yazar.
devamlı hüzünlü yazılar yazan, ayrılmayı hobi haline getirmiş yazar. hep ağlıyor, ı ıh.
guzel yazıyor yahu. saygılar şalale.
gıcık olduğu yazarların entrylerini gammazlayan, görevini kötüye kullanan yazar. ben de seni gammazlarım. çok da samimidir, işine yarayan insanlara "seni çok seviyorum lan godoş" der. hayır hepsini geçtim godoş ne lan?
an itibarıyla kafayı yemekte olduğunu düşündürten *türk kızı...
gece gece nick'iyle beni güldürmüş yazar.. ve gördüğüm kadarıyla şu anda izinli olan yazardır.
ankara'da kütür kütür yağan doluya rağmen yalnızlığını sokaklarla paylaşan bugün yarın hönkür sümük grip olacağına emin olduğum, kendisi kullanmadığından olsa gerek abisine sevgilisinin sesini duysun diye kontör gönderen melek.* *
angaralıymış msn zirvesinde la'lı bebe'li konuşmalarıyla dikkat çekmektedir an itibariyle... *
Bu kadar seveni olunca dur bende fanı olayım dediğim yazar. Muhabbeti hoş, dolu dolu bir yazar. ilk önce uhucu, tinerci felan sandık birbirimizi. Değilmişiz meğerse.
uzun kafa izninin ardindan muhtesem bir donus yapmis, mutemadiyen nick alti entrysi girmemi emreden, ayni sekilde kalbimi de kirmis olan yazar. ask acisi cekmekte, kurtardiktan sonra boyle alttan almam lan.
yalniz kaldiginda benimle muhabbet etmek zorunlulugunu, sahsimi kucuk dusurme araci olarak kullanmayi deneyen garip yazar. posta koymayi bilmez, yufka yureklidir. gorduk ki posta yiyince de bilimum sacmaliklarla * rakibini ezmeye calisan sozluk yazariymis.

brr, hayde breh!