bugün

pek cok cesidi bulunan sozlu cinsel taciz turlerinden biridir. genelde erkek kisi bu sozu bir kadina soylediginde itibarinin artacagini ve kadin kisinin onunla ilgilenecegini dusunur. oysaki olaylar tamamen tersine gelisir. sapi, laf atilan kadinin elinde bulunan agir bir cantanin kafaya gecirilmesi ile son bulan eylemdir...

(bkz: laf atmak)
(bkz: cinsel taciz)
(bkz: hoslanilan kiza yalarim diye sms atmak)
yurtta kalırken bi kız arkadaşımın sürekli söylediği sözcük. o kadar alakasız durumlarda söyleyebilme yeteneğine sahipti ki en sıkkın zamanlarda bile yerlere sererdi herkesi gülmekten.
bir zamanlar duymuştum:
"yalarım 15 dakka!!" *
(bkz: hadi görüşürüz yerine hadi yalarım diyen insan modeli)*
(bkz: sus ve yalamaya devam et)
- yalarım.
+ yalatırım.
-??!!
(bkz: seni bir yalarım bir de himalayalar)
genellikle belaltına hitap eden önerimsi.
dondurma yalamak, topitop yalamak ne diyorum ben ya ayıp ayıp..
-yalarım
+neyi
-$eyi
+nasıl yani
-nolur hadi
+manyaklaşma necmi
-bir kere canımıniçi..
+direk versem?
-!?*!??
sevgiliden ayrılınacak zaman söylenen veda sözcüğü. iyi geceler, öptüm, gittim, yattım gibi şeyler yerine kullanıyoruz biz bunu. yaladım oluyor tabi vedalaşırken.
+Bende haksızmıyım yaaa yalan mı ama yaa.
-Yalarım.
+Terbiyesiz.

Gibi diyaloglar ortaya çıkabilir.
paylaşım sitelerindeki kız fotoğraflarının altındaki yorumlar bölümünde sıkça görülen kelime. bazıları "ancuğunu yalarım!" şeklinde değiştirip daha da iğrençleştirebiliyor.

bu kelime ilk okunduğunda bir şaşkınlık yapar. insan birkaç saniye duraksar, düşünür. sonra kişiden kişiye göre değişen tepkiler verir. bazıları güler, bazıları çok sinirlenir...
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf
+ yalarım
+ yutarım
+ emmeli
+ gömmeli

şeklinde varyasyonlar türetilebilir.
bir fantezi ifadesidir. ithaf edilen kişi tarafından iltifat olarak kabul edilmesi gerekir kanımca.
ekşi sözlüğün kült olmuş kelimelerinden biriydi. bir sevgi göstergesi olarak cümlenin sonuna iliştirilirdi. uludağsözlük dalda vitamindi o zamanlar, zall'ın bıyıkları terlemiyordu bile.
(bkz: gel yala)
(bkz: önce bildiğin yerlerden başla)
(bkz: emerim)
(bkz: dillerim)
- yalarım
+ bilmukabele. ben de.
21. yüzyılda kafada yeni çağrışımlara yol açan kutsal eylem.
recep tayyip erdoğan'la karşılaşan akp'li beyanı. buradan da görüleceği üzere recep tayyip erdoğan akplilerin dondurmasıdır. yalayın yalayın, iyi gelir.

(bkz: tayyip sikim hıyar dese tuzla koşacak olan insan)
yalarsınız tabi.