bugün

insanların manevi değerlerine saygı göstermeyen yazar bozuntusu.
ekşi'de hesabı var da ordaki entry'lerini buraya da mı kopyalıyor yoksa ekşi'deki rastgele entry'lerini buraya mı kopyalıyor bilmiyorum ama bu akşam 5 nisan 2012'de ekşi sözlük'te yazılmış bir entry'yi noktası virgül'üne kadar kopyalaması dikkatimi çekti.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=28042660
(#15193104) dün silinen başlığı tekrar canlandıran yazar. modların ceza vermesinin vakti geldi artık.
(bkz: tecavüze uğradıktan sonra feminist olan kız/#15193854)

ağır troll.
sekizinci nesil çaylak. az bile olmuş çaylak olması.
(#16583614) zeka seviyesi eksilerde yazardır.
buraya çıplak gelen yazar.
penissever bir yazar.
*ye rakip olabilecek bir troll.
bir dal sigara nelere kadir herkese gösteren yazar.

(bkz: #16656578)
espri anlayışı 5. yüzyıl ergeni gibi. (#16675579) ne ki bu?
(#16686296) gece gece güldürmüştür.
(#17111552) nolu entrysinde entry nick uyumu olmuştur.*
bıyıkları yeni terleyen bir arkadaşımız. * baktım mesaj attığında avatarına, olum benim avatar bile kocaman adam la senin yanında. *

neyse malefiz adlı yazarla aynı kişi olduğumuzu savunuyor.

yapacağın araştırmaya itileyeyim olum, o yazar benden önce sözlüğe üye olmuş olum. azcık mantıklı ithamlarda bulunun.
bdv ye gidiyorsun diyorsun ki araştırın! en ufak bağını bulabilirseniz, benimle o arkadaşın, her türlü cezaya boynum kıldan ince. * hadi koş bakam bebe.

al kardeş özel mesajlarıma cevap vermiyorsun madem, buradan oku... varsa o kadar maçan, çık gene de ki bu bunun fake adresidir. aha bu da kanıtı. siktir olup gitmezsem adi şerefsizim ama diyemez isen, çok kötü küfürler biriktirdim sana...

edit: çıkmaz sesin, konu ile alakasız entryler girersin öyle. nede olsa sağlayacağın rantı sağladın demi imamın fake hesabı diye. olum açıklasana, kanıtlasana, ayıp değil mi öyle kenara çekilip yarın istatistiklere girmek?

haksız kazanç o rant dediğin şey. sana o rantı yediren imamı şerefesinde s.. neyse...
(#17237016)

ilginç bir yazar kardeşimizdir. düşündüm düşündüm anlamını bulamadım.
#17435483 bir tane fake hesabımı çıkarsın, bulsun, ispatlasın, şu koca sözlük kukla önderliğinde bana girsin amk. ama eğer boş yere aynı bakınızı sağa sola veriyosa sadece benim gazabıma göğüs gerebilecek mi? diye sormak istediğim yazar.

(bkz: ona sahip çıkalım)
(#17485761) karpuzu mu yardı artık pek anlayamadım ben.
(#17497489) bu çok iyiydi dostum.
Kurban adlı Rock grubunun sert adlı albümünün parçasıdır. Genellikle sevgiliden ayrıldıktan sonra üzülme evresini geçip amaaaan evresinde dinlenen bir parçadır.
- KARMA YAPMAK iÇiN DiNiMiZE SAYGI GÖSTERMEYEN TROL YAZARDIR. LiSELi OLMASIDA AYRI BiR GERÇEKTiR. ÜRETiM HATASIDIR.
ekşideki başlıkları çalıp, burada açan bir yazarımsı hırsız.

(bkz: otobüsteki güzel kızın molada inmemesi/#18068250)

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=31492761

ayrıca zaytung haberini alıp, alıntı yazmadan onu da bir nevi çalan bir yazarımsıdır.

(bkz: odtü nün hükümete karşı orantısız zeka kullanması/#18068229)

http://www.zaytung.com/so...kadetay.asp?newsid=200093
ya işte canım benim nasılmış tadı yedin mi sende. o şimdi çaylak.
an itibariyle çatlak mertebesine yükselmiş bir arkadaşımızdır. hakettiği yere gelmiştir. kendini orada biraz geliştir. saygılı ve ahlaklı olmayı öğren sonra gel.
kurban'in muthis sarkisidir. insani gaza getiren.
güncel Önemli Başlıklar