bugün

kalp gözünü kapatıp başka gözler açarak karşındaki arkadaşa bakmaktır.genelde erkekler kullanır abazan kaldığı dönemlerde ve genellikle arkadaşlıkları biter.
Yakın arkadaşa göre farklılık gösterir eğerki amsterdam dolaylarında yaşamaktaysanız etik karşılanabilir saygı duyulabilir ama türkiye gibi bir ülkede adamı taşlarlar alim allah.
yakın arkadaş karşı cinsten biriyse ona cinsel gözle bakmak kişinin ahlaki terbiyesiyle alakalıdır.kaldı ki teyzesiyle bile cinsel ilişkiye girebilen sapık ruhlu pisikopatlar mevcut bu ülkede.
(bkz: en yakın arkadaşın gay olduğunu anlamak)
(bkz: hop beyler ayıp oluyor)
en yakın arkadaşım bana vermeyecekse, el mi verir mantığı güderler.
(bkz: yakın arkadaşa sikecek gibi bakmak)

- makbule ben senden hoşlanıyorum, seni skmek istiyorum yaa!
+ oha niyazi hayvan pislik hani arkadaştık lan hani?
- oohoooo bi götün de lafını yapıcaksan... skerim öyle arkadaşlığı..

aylar sonrası edit: cinsel göz ne lan?
ilerleyen zamanlarda hatta muhtemelen alkolün etkisindeyken düşüncesini eyleme aktaracak ve yakın arkadaşa tacizde bulunacak insandır.
(bkz: yakın akrabaya cinsel gözle bakmak) *
(bkz: inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost)
çevresinde doğru dürüst karşı cins kalmayan kişilere özgü bir kurtuluş yolu.

sadece erkeklerde değil kadınlarda da sıkça görülür.
http://www.vidivodo.com/280414/aci-gercekler
"arkadas arkadasin pezevengidir" lafi dogru ise garipsenmeyecek bir durumdur.
+ hamit sende de maşallah erik gibi göt varmış be. diri duruyor.
- anlamadım?
+ gözüm kaydı bi' an. boşver.
evet cinsel göz denince akla insanın 3. bir gözü var gibi geliyor.
kalp gözü gibi mesela.
Abazalığın tavan yapması.
yadırganmaması gereken durumdur. freud der ki; ehe ehe bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.
cinsel göz , illimünati olmasındır .*
(bkz: türkçeye cinsel gözle bakmak)
ergenlik döneminin zirvesinde bulunan erkek bireyin çoğunun yaşadığı durumdur.
bakılmışı var. (bkz: kanka ayağı göt ayağı)
http://www.youtube.com/watch?v=8qLpOxAJ3J4

(bkz: sprite tan acımasız gerçekler)
oldukça zevkli eylemdir.gözün nereye baktığı önemlidir.basıcaksın vodkayı en yakın arkadaşa üstüne bi tane sıgara,bak bakalım arkadaşlık kalıyormu,ondan sonra gelsin cinsel seksler,gelsin gruplar,hatta en yakın arkadaşın diğer kız arkadaşlarınıda ayartıp evi hareme çevirecek formüller için lütfen arayın.altın çiçek ile kızları baştan çıkarmak artık çok kolay,kolasına bir damla damlatarak onun kolasını kendiniz içerseniz eğer(bu çok önemli onun kolasına damlatıp,kendiniz içeceksiniz)yakın arkadaşlık bir anda fuck baddy liğe dönüşür.daha fazla bilgi için ücretsiz tanışma hattımızı arayın.hatta çaldırın kapatın biz sizi ödemeli arayalım.
insanoğlunun düşeceği son noktadır. (bkz: evrim tersine işler)
(bkz: en yakın arkadaşın erkek olması)*
onaylamadığım, hoş olmayan durumdur.

- lan naci gel bi pes atalım.
+ olur. (donuk bakışlar) atalım tabii. sonra da başka bir şey atarız.
- ne gibi?
+ ...
- naci, lan naci, ananınski...

ayrıca, cinsel göz ne lan?
boşuna demiyoruz bayanlara, erkeklere güven olmaz diye. alınız, ibret alınız;#15157852
sizin gözünüzden kanka, bizim gözümüzden, cinsel obje. ne kankasından bahsediyosun lan ? adam bariz sikmeye çalışıyor seni.