bugün

yeni bir 12. nesil yazar
(bkz: koştursun efenim sözlükte)
kim kardashianla kafayı bozmus yazar.
Adam yakuza buna göre hesap yapmak gerek.
Sallamadan önce kolunuz ne kadar ağrıyabilir düşünün sadece.
Bundan sonra (bkz: beyaz tenli kızları koruma ve yaşatma derneği) eş başkanıdır kendisi.

Entrysini favlamıyorum , çünkü arsız kızlarımız mesaj atıp tembih edebilirler nasıl bir mümin insan olduğumu.
Güzel bir yazar.
Yumuşak baldırlarında elimi gezdirmek istediğim vasat yazar.
(bkz: on ikinci nesil çaylak)
Demedim mi ibrahim adamı çaylak yaparlar diye.
şöyle 2 3 ay çaylak kalsa iyi olacak yazarı.
Şu ibram’ın babasını tanıyan biri varsa hayrına oğlanı evlendir desin. Çocuk yanıyor.
Ama acıkmış bir ibrahimdir.
Sözlükte an itibariyle bok fotoğrafı paylaşan yüzsüz. kendisinden iyice iğrendim. Evet.
bokunun fotoğrafını paylaşan tip.

qanqa utanacağını bilsem böğrüne sıçmak isterdim ama ondan da anlamazsın ki sen.
Kendisinden bir türlü terfi alamadığı kilolu bir patronu var herhalde. Veya reddedildiği kilolu bir kadın-erkekle karşılaşmış olabilir, veyahut da kendisini hiç sevmemiş kilolu bir anne-babası da olabilir. Hatta kimbilir ilk okulda kendisini habire tartaklayan şişman bir çocuk vardır geçmişinde. Belki de şişman bir çocukken aşık olduğu kız onunla dalga geçmiş bile olabilir. insan işte anlaması zor ama tahmin etmesi bir o kadar kolay.. (Dalga geçmek için ya da aşağılamak için söylemiyorum, eğer geçmişinizde aşılması gereken şeyler varsa bunları sağlıklı bir şekilde değerlendirmeniz için söylüyorum.)

Umarım içindeki nefreti troll olarak dışavurma çaban bir gün söner de sen de "normal" entryleri girip insanları saçma şeyler okumak zorunda bırakmazsın. Troll olduğunu varsayıyorum, zira eğer bu girdiğiniz entrylerde ifade ettiğiniz şeyler gerçek düşüncelerinizse benim için daha da üzücü olacak.

Bu arada trollük üzerine birkaç şey yazmak isterim buraya. Sözlükte troll olarak girdiğiniz entrylerin arkasındaki ironiyi, anlamı anlayabiliyorum. Örneğin troll biri yaşam pahalılığını eleştirmek adına, hayır yaşam pahalı değil siz fakirsiniz gibi altında bir takım anlamı olan entryler giriyor. Burası tamam. Ancak buradaki çoğu troll, insanların ne anası ne bacısı ne dış görünüşü ne işi ne gücü bırakmadan her birine ağır hakaretler savurup ama ben trollüm ayağına yatıyorlar.

Bakınız ben sinirlenmiyorum, yalnızca üzülüyorum bu tür şeylere. Çünkü insan ne söylediğidir-ne yazdığıdır. Sizler zannediyorsunuz ki, şununla dalga geçiyorum buna laf atıyorum ama günlük hayatımda iyi biriyim. Hayır, siz yavaş yavaş bu söylediğiniz şeylere, ve onların seviyesine düşüyor ve dönüşüyorsunuz. Hayal dünyanızı şekillendiren dildir ve dili siz bu tür şeylere kullandıkça, o dil sizin aklınızı öyle bir yere getiriyor ki artık troll olmaktan başka bir çareniz kalmayabiliyor. Bu türdeşinizden gelen naçizane bir uyarıydı. Tabi bu konu (trollük) ve bu yazar hakkındaki ilk ve son entryim. Umarım bu entryimi seviyeli bir şekilde karşılar, çok bir şey beklemediğimi düşünüyorum.
Yakuza adamdır.

Git schopenhauer oku gel şişman arkadaşlar, zoruna gitmiş..
kendisiyle muhabbetim olur arada, iyi çocuktur ama yukarıdaki yazar da haksız sayılmaz. dozunu kaçırmadan trollük yapmak lazım. yoksa beni de sinirlendirebilirsin ve bilirsin, sinirlenince korkunç olurum.

seni döverim çocuk! hepinizi döverim ulen!
(bkz: Türk kızıyla evlenmenin tam bir saçmalık olması)
(bkz: bir sözlük kızının kıllarını jiletlemek)

Bu başlıkların sahibi yazar.
Ne bileyim.
cinli bir gay.
Kiminin hoşuna,kiminin zoruna giden yazar.
Gülerek okuyorum entrylerini.
iyi yazmalar yakuza.
kadın taklidi yapan top. aynen öyle.
güncel Önemli Başlıklar