bugün

evet öyledir. hele dinleyin sonra eksiyi basarsınız. Türklerin savaşmadığı tek ırk yahudilerdir ve hristiyanların giremediği bölgelerde osmanlı ve selçuklu döneminde sadece yahudilere giriş izni veriliyordu. Yavuz Sultan Selim bir yahudiyi, sarayın hekimbaşı yapmıştı , Kanuni, Abdülhamit, 2. Mahmut her zaman bu vatandaşlarımızı müslümanlarla eş tutmuştu ve yahudiler de vergisini her zaman eksiksiz ödemişlerdir. bu gün bile israil ermeni soykırımını tanımayarak büyük bir iş yapmasına rağmen yıllardır televizyonlar da , internette yahudiler şöyle , böyle diye algı operasyonu yapılmıştır. ha biz demiyoruz ki yahudiler dostumuzdur , ama düşmanımız da değildir. ümmetçi tayfa yüzünden bu adamlar ile aramız açılmıştır.
kendi adıma konuşmak gerekirse yahudilere en ufak garezim yok şahsen. ermeni soykırımını tanımamalarını da şimdi öğrendim. takdir ettim. ülkedeki bu yahudi düşmanlığı hep akp yüzünden. karolsun akp.
yahudiler dostumuz da değildir düşmanımızda. azerbaycan'a yardım yapan, sözde ermeni soykırımını tanımayan israil'e düşmanlık tutumu sergileyemeyiz. dediğim gibi ama, dostumuz olmasalar da müttefikimiz olabilirler.
Yahudiler bütün milletlerin düşmanıdır, ve sadece kendilerinin dostudur.
Ama bu aynı şekilde bizim düşmanımız olduğunu bariz ve açık bir şekilde defalarca belli eden Araplardan ayrı bir kefeye koymaz.
islam düşmanıdırlar. lanetli kavimlerdir. ve ayrıyeten geneli korkaktır.
tarihte Yahudilerle düşman olmamamızın sebebi Yahudilerin bizim güçlü olduğumuz coğrafyada güçlü bir devletlerinin olmamasındandır. söz konusu dönemlerde Yahudiler bize dostça yaklaşmaya mecburdurlar.

1949da kudüs türk toprağı olsaydı, arap-yahudi savaşları yerine türk-yahudi savaşlarını görebilirdik. ve o zaman da Yahudilerin, güç elinde olduğunda ne kadar acımasız ırkçı bir toplum olduklarını anlardık diye düşünüyorum.

son olarak Yahudilerin vaad edilen toprak olarak nitelediği 'Mezopotamya'nın önemli bir kısmının bugünki türk topraklarıyla kesiştiğini belirtmek isterim. netanyahunun 'kürdistan'a yeşil ışık yakmasının ve mossadın pkkya her anlamda destek sağlamasının altında yatan neden budur.

not: Yahudiler özellikle amerikada ermeni diasporasının lobi çalışmalarını dizginlemişlerdir. doğrudur. lakin ortadoğudaki tek müttefikini de 'Hristiyan ermeniler' için kaybedemezdi. ha şu an niye kabul etmedi derseniz; iki ülke dışişlerinin son dönemdeki 'normalleşme' yönündeki açıklamalarına bakın derim.
Evet yahudiler türklerin düşmani değildir, siyonizm türklerin müslümanların ve tüm dünyanın dusmanidir.

Binlerce insani yerinden yurdundan edip öldüren Kutsal mabetlere saldiran dünyada fitnenin yayilmasina yataklik eden cani siyonistler bütün dünya ya dusmandir onların buradaki çanak yalayicilarida bu durumdan nedense çok rahatsizlardir.

Zulmü alkislayan zulme ortak olan zulmü isleyen kadar karektersizdir.
Siyonizm Yahudiliğin özüdür. Bunu kötü bir anlamda söylemiyorum, ama adamlar kendi milletinin davasını nerede olursa olsunlar, ne tür bir siyasi görüşle anılır olursa olsunlar her şekilde gütmektedirler. Siyonizm budur. Bir Komünist Yahudi de siyonisttir, Ayn Rand gibi liberteryan bir Yahudi de siyonisttir.
her millette iyi ve kötü insanlar vardır. bir milleti tamamen düşman olarak algılamak yanlıştır. mesela benim Yunanlılara karşı önyargım vardı. onların türklerden daha nazik ve ince düşünceli olduklarını görünce şok geçirdim.
savaşmamıştır diyor . asnki savaşcak ülkeleri vardı adamların . (bkz: kürtlerle tarih boyunca savaşmamak)
doğrudur. türklere değil müslümanlara düşmandırlar. ve onlar sizle sizin istediğiniz gibi er meydanında savaşmazlar. piyonları vardır ve onları ileri sürerler. kendileri; sinsilikle, satın aldıkları adamlarla ve şeytanın aklına gelmeyecek hain planlarıyla bizimle savaşırlar.
(bkz: antisemitizm)
Zaten bilgim dahilinde dinimiz Yahudilerin kafasını ezin felan demiyo onlarla dost olmayın diyor.Emin olun Rabbimizin hiçbir dediği yanlış olmadığı gibi buda yanlış olmayacak elbet sebebi ortaya çıkacaktır.
ermeni soykırımını tanımamalarının sebebi, dünya'da ilk soykırıma uğrayan halk olarak kendilerinin kalmasını sağlamaktır. çünkü bundan iyi ekmek yiyorlar. bu anlamda yahudilere göre, yahudi soykırımının dışında hiç bir soykırım soykırım değildir.

tavsiyem herhangi bir millete düşman olma zaten. işin gücün mü yok aq.