türkiye'de çok az kişinin dile getirdiği söylem.
evet yahudiler bizim kardeşimizdir. tıpkı ermeniler, ingilizler, rumlar, azeriler, türkmenler, kürtler, almanlar vs. kardeşimiz olduğu gibi yahudiler de kardeşimizdir.
yahudilik bir din değil milliyettir. hristiyanlık, müslümanlık, ateizm gibi inanç ve görüşlerin kefesine konamaz.
israil devletinin filistinli direnişçi kardeşlerimize zulüm uygulaması her yahudi olan kişiyi kötü yapmaz. nitekim ittihat ve terakki'nin ermeniler'e yaptığı zulüm bütün türk halkına mal edilemez. bu da onun gibidir.
sonuçta milyonlarca sperm savaşıyor ve biri galip geliyor. ama bu sperm mücadelesinin sonucunda kimseye 'hangi milliyettten olmak istersin?' diye sorulmuyor.
ekleme: yahudilik bir etnikiyettir. bazı yazarlar ayar vermek isterken cehaletini öne sürmektedir.
biz onlara kardeş deriz de, onlar bize der mi bilinmez.
devletlerin yaptığını halklarına maleden geri kafalı zihniyetin kabul edemeyeceği önerme.
lanetlenmiş bir toplum müslümanın kardeşi olamayacak kadar bizden uzak olmalıdır.
--spoiler--
nitekim ittihat ve terakki'nin ermeniler'e yaptığı zulüm bütün türk halkına mal edilemez.
--spoiler--

13 yaşından küçüklerin sözlükten atılmasını istiyorum.

tanım: yanlış önerme. dna sından ötürü götü kalkan hiç bir millet benim kardeşim değildir.
tanım: zikindirik önerme.

israil ve mason'larla da panpişiz zati.

edit: nesini eksiledin kavvşak? bak sana bi bağıntı çakayım: masonlar yahudi olup israili kurmuşlardır. oke?

edit2: mason olduğumu hala anlamadın mı? şimdi emrimdeki ülkeleri üzerine salıp dötünden kan alacağım. pis eksici ipne.
abuu harun yahya da aramızdaymış, deşifre ettim len seni. *

http://www.youtube.com/watch?v=k7eMRh6uVNw
ne çok kardeşimiz varmış sözlük.

ingilizler, almanlar hatta topraklarımıza göz diken ermeniler falan.
vay amınakoyim.
evet öyledirler.
Her insan gibi bu da doğrudur.