bugün

Gradient: DNA Ancestry Ai Test isimli uygulama.

görsel
görsel

insanları yüz taramasından bedava geçirip hepsini kaydediyorlar muhtemelen.
the game is really big my friend.

ios : https://apps.apple.com/app/id1466097469
android : https://play.google.com/s...ttothemoon.gradient.photo
Beni %81 türk göstermiş uygulama.

Ccc turan ccc
Filtreler yüzünden sadece burnu gözüken insanlar biliyorum. Onu nasıl analiz edecek. Ama siz deneyin, sonra ben de denerim.
benden için;
%67 rus,
%29 türk,
%2 iskoç,
%2 irlandalı çıkaran uygulamadır.

zaten anne-baba tarafı olarak bolgar torunları çuvaş ile tatarlara yakınız, oğuzlara değil.
o yüzden doğru çıkmıştır. *
Hiç gerek yok fişlenmeye.
Çoğu yerde test ettim hep Meksika, Paraguay, Peru gibi yerlerin insanına benzediğim ortaya çıkıyor. BUradan da deneyeceğim dur bakalım.
italian çıktım, bu ortamda olmadı bu.
Bende italyan çıktım.

Amcam haklıymış.

italya dan gelmişiz.
Ben kokenimi biliyorum. Gerek yok böyle şeylere. Bilgilerimi falan alırlar, hic hoşlanmam.
elbette eğlencesine yapılan birkaç bir şey, yoksa inanmıyorum. ama ahıska türkü beni uygulamada yüzde seksen türk çıkardı. yani söyleyeceğim şu ki 'bu kız türk bu da türk...' haydaaa *
görsel

Gündüzleri boğa güreşleri ve siesta, akşamları ise flamenko ve şarap, le case de papel dedirten uygulama.
kredi kartı bilgileri girilerek 3 günlük ücretsiz abone olunabiliyor.
gerek var mı? hayır
inanıyor musun? hayır

e o zaman siktir et. tamam. "kaldır"
Bu ne bilimsizliktir aslan parçası?

Sakalsız türk, sakallı yavudi.
görsel
görsel
Şerefsiz uygulamadır. Bana yunan dedi, ukraynalı dedi. ispanyol dedi. Hatta rus dedi amk. Ne alaka? Beyaz bile değilim. Ben hepsinde Türk demesini beklerdim. Bir tanesinde %80 çinli dedi.
Ama en çok çocukluk fotoğrafıma %45 ermeni dedi, o koydu. O çocuğa koreli bile diyebilirsin ama ermeni? Affedersiniz ermeni?!
görsel
yüzde 100 türk çıkılmıştır. başka türlüsü de olamazdı zaten. o kadar ki altına başka seçenek bile koymamışlar.
görsel

Je veux dé la parisien
boş işler bunlar.
ulan genotiple bile zor belli oluyor etnik kökenin. yüzdeli müzdeli yapmışlar bir de inandırıcı olsun diye.

bu arada bae'li olmakla suudi olmak arasında ne fark var acaba? ikisi de arap değil mi? ne dandik bir şey ya. buradan falsosu belli oluyor uygulamanın.
Uygulamanın Telefonunuza erişim iznini vererek resmen s☆laklık yapıyorsunuz ...

Sonra orada burada çıbıldak skandal fotolarınız görünürse şaşırmayın.
Beni;
%70 kürt
%20 ermeni
%10 Arap gösteren uygulama. Ve kesinlikle doğru. Hâlâ şaşkınım.
kaşları alıp dene bakalım.
görsel
yüzlerinizi alıp gizli çalışmalar yapan firmalara dağıtan uygulamadır. ileride sizin suratınızın aynısından bir yapay zekalı robot yaparlarsa şaşırmayın açık ve net.
bir ara da yaşlandırma olayı vardı yaşlanınca böyle olacak gibi o uygulamayı kullananlar bunu da kullandı. o uygulamayı yapanlar bunu da yaptı. kullanan ve kullanılan hep aynı.