bugün

Tez, proje, sunum demede artan tum zamanlarimi ayirdigim oyun su aralar. Isvecli arkadaslarla tasak muhabbeti cevirerek oynuyoruz.
5 yildir her seferinde ben basliyorum deyip cevreye soyledigim cevrenin " baslama cok gec kaldin" demesiyle vazgectigim oyundur. Olursem oynamadan icimde kalir. Ama nasip iste.
Bugün itibariyle Wrath Of The Linch King versiyonun pvpsine başlıyorum baya olmuştu oynamayalı bakalım gene bırakıyoruz hayatı bi köşeye, o dungeon senin bu dungeon benim koşuşturacağız.
Çok eski ve güzel bir bilgisayar oyunudur. Fazla bilgim olmamakla birlikte leroy jenkins olayı bir efsanedir.
Wrath of the linch kingi zamanında deli gibi oynadığım oyun. 5.7 ele shamanım vardı. Güzel günlerdi
eski tadını vermeyen mmorpg tarzı oyun. her gelen yeni pakette güzel özelliklerin yanında gelen berbat ötesi değişiklerle oyuncuları sudan çıkmış balığa çeviren, bir önceki expansionda kasmak için gtünüzü yırttığınız itemleri bir anda değersiz kılan oyundur. gerçek tadını almak isteyenler vanilla wow private serverlara yönelebilir. şu aralar en stabil olanı 'elysium project'tir.
bir söz duymuştum . wow bırakılmaz sadece ara verilir. sanırım aranın sonuna geldik. for da horde.
Bilen arkadaşlardan yardım istediğim oyundur.
blizardın kıymetlisi. fakat paralı oyun olduğundan oyuncular sürekli yeni bir event yapsın. yeni bir ırk getirelim durmadan kafasında dolandıklarından ötürü insanlar saçmalıklardan sıkıldı.

ciddi bir user kaybı oldu. filmde bir nevi bunu terse çevirmek için.

millet hep 80 level serverlere kaçında 120 paketini getirip lich kingi tekrar canlandıracaklar.

belki işe yarayabilir.
ilginç bir şekilde 100-110 arası kasmanın düşük level kasmaktan daha kolay olduğu oyun.
southpark bölümü efsanedir.
internet tarihinin en iyi mmorpg oyunudur.
yaklaşık 10 senedir oynadığım oyun. azeroth'da büyüdük vesselam.
Ödemeyi yapıp, oyuna girdikten 30dk sonra pişman olunan.
blizzard entertainment oyun firmasının mmorpgsi. Oyun en iyi mmorpg olarak seçilip hala zirvesini koruyor. Gel gelelim tl üzerinden oldukça fazla bir game time ücreti var.
insanın sıkılmadan sadece professiona yönelerek bile güzel bir pve deneyiminden fazlasını yaşatan güzel oyun.
Herbalistler ve alchemistler selam.
şu siteden direkt kullanıcıdan ucuza gold satın alabileceğiniz oyun. hatta satabilirsiniz de... hem classic hem retail var.

https://www.g2g.com/r/wowgoldsell

gerçi oyunda gold alıp satmak yasak ama pek banlanan falan yok diye biliyorum bundan.

finkle'de takılan varsa takılalım, ally!
günümüzde klasik versiyonlarını spotify'a üyelik ücreti verir gibi 9.99 abd pesosu vererek oynayabileceğiniz efsane oyun serisi.
çevremdeki herkesin büyük bir heyecanla oynadığı, ancak beni bir kez olsun heyecanlandırmamış ve bir kez olsun denememe iten bir merak uyandırmamış oyundur.
Karantinada arada takılabilir normal zamanda insanlar bunun nasıl delisi olmuş anlamadım. Oyunun tek güzelliği online olması bence. Ücretli sürümü elbet farklıdır ama Ücretsiz sürümünde Aynı yerlerde dön dolaş dur aynı tipleri öldür. Hele bir ayı var ki 6 kişi bir ayıya girdik anca öldürdük.
World of Warcraft, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve 2004'te piyasaya çıkan bir devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu. Oyun, fantastik Warcraft evrenindeki Azeroth gezegeninde geçer.
Rusların çıkardığı Allods ile başlamıştım bu MMORPG tiplerine. sonra farkettim ki oyunu Amerikalılardan çalmışlar. Hemen başlamıştım. ki yabancılık çekmedim. birinde gemiyle seyahat ederken, diğerinde astral uzay yolculuğu yapıyorsun. fark buydu.
şu anda free trial versiyonunu oynadığım, eğer kredi kartı çıkarırsam 60 günlük game time alacağım oyundur. Game time alacağım çünkü üniversite zamanlarımda oynamak istemiyorum.
solo raid atarsanız oyunu 5 yıl bıraktıracak özelliğe sahiptir. solo raid atmak soulsborne oyunların zorluğunu aratmıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=o03STclgxSc 3 tane ek paketi bir anda aciklamislar. https://www.ign.com/artic...ldsoul-saga-blizzcon-2023 kendilerine asiri guveniyorlar hala.