bugün

herkesin merak ettiği sorunun cevabını vereyim.

kesinlikle ama kesinlikle modlar tarafından silindi.

nerden mi biliyorum, kendisiyle pm'den mesajlaşıyorduk tam o sırada silindi. evet.

tam mesajlaşırken ben ona cevaben mesaj gönderdim ama gitmiyor, noldu lan amk tekrar tekrar deniyorum olmuyor. bir baktım meğer adam o an silinmiş.

mesajlaşırken. evet.

gitti seri artıcım güle güle.
Silik yemesi veyahut hesabını silmesi üzmüştür. Umarım geri döner.
silinmiş, üzüldüm.
pnp farklı bir hesapla tekrar uludağa dönersen özelden bana haber ver lütfen. bir aksilik çıkmadığı sürece günaşırı buralarda takılmaya devam ederim. her neyse 2 ay sonra da gelsen, 10 ay sonra da gelsen bana haber ver.
(bkz: rahmetliyi iyi bilirdik)
Bu Yazarın negatif hiçbir şeyini göremezsiniz.

Aramızda bulunduğu süre içinde pozitif olmak nedir ders verircesine gösteren yazardı kendisi.

Kıskanç ve problemli zübükler haricinde sözlükte sevmeyen kişi yoktur sanıyorum. Ve Bu durum Artı vermesi ile alakalı değil.

sizinle karşı fikirde bile olsa, düşüncelerini karşı tarafa bile sempatik görünecek şekilde anlatabilmesinden ileri geliyordu bu sempatiklik. Ben böyle birisi olamadım ama olmayı isterdim.

Bu leş ortama ara ara böyle parlayan kişiler geliyor ve maalesef kısa sürede gidiyorlar çünkü aramızda evlat olsalar sevilmeyecek tipler var. Gidişi üzücü. Kendisini gene bekleriz.
Neden gittiğine anlam veremediğim yazar.
Kendisini tanıyamadan çekip gitmesi olmadı.
Sohbeti iyi biriydi, seri artılardı moralimizi düzeltirdi. Gitmesi kötü oldu efendim.
geri dön, seni çok özledim.
lahnet olasi liberal nickiyle silik yediği sözlüğe geri dönmüş seri artıcı yazardır. Benim yani.
geri gelmesiyle sevindirmiştir.
Umarım bilgi'de yazan kendisi değildir.
modlar tarafından silinmiştir.
lahnet olasi liberal nickiyle hasımlarını kudurtmak için geri dönmüştür.
lahnet olası liberal'in eski nicki.
Bu nicki çok severdim. Bu nick ile sözlükte daha da çok sevilirdim. Entry'lerim daha uzundu. Yasakçının birine denk geldik işte. Biraz zırvaladı. Ben de onur kırıcı entrylerine daha fazla dayanamayıp özelden yazdığı bir şeyi nickaltında belirterekten uzun bir yazı yazdım. Silik yememin esas nedeninin bu olduğunu düşünüyorum.

Aslında bu nicki de rastgele bulmuştum. Bu nickle yazdığım entry'ler daha uzundu. Çünkü daha çok bir samimiyet vardı. Artı oylarla bunun karşılığını daha rahat alabiliyor, sözlüğü toksik olmaktan bir nebze kurtardığımı düşünüyordum. Yazınca da haliyle mutlu oluyordum. Silik yedikten sonra pek yazasım da kalmadı. Silik yediğimin ertesi gün hesap açtım, 3 gün sonra da tekrar yazar oldum. Burdan otopsiraporlari nick'li yazar arkadaşıma çok teşekkür ederim. Onun açık oyları sayesinde karmam bir gecede 95 puan artmıştı. O olmasa karmam bir -15'lerden falan başlardı. Çünkü ilk günlerde seri eksi almıştım ve pek yazasım da kalmamıştı. Sonradan gitti tabi seri eksiciler. Şu an eskisi kadar olmasa da hâla yazasım var.

Seviyorum bu ortamı amk. Burda normal hayatımdan on kat daha rahatım. Her fikrimi ve hayatımdaki her gerçeği açık açık belirtemesem de, en azından bir sürü dost kazandım ve farklı insanlar tanıdım. Hiçbir mecrada böyle bı duygu yaşamamıştım. Keşke bu sözlük, ilk zamanlarındaki gibi dopdolu olsa, sol frame sürekli aksa. O zaman daha çok dost kazanacağına eminim. Deist olduğumu ciddi ciddi söyleyebildiğim ilk sosyal mecra burasıdır.

inşallah, uzun olsa da bir şeyler anlatabilmişimdir.
dostum bu gidişatla sen en az bi 2 yıl daha wogtah'ı unutamayacaksın.
artık onun yolundan gitmeye karar verdim artık benden herkese her entrye artı oy hayırlı uğurlu olsun.
acaba şu an ne yapıyordur?
özlenen yazardır.
en son normal sözlükte karşılaştığım yazardır.
şu an nerede olduğu merak edilen yazar.
belleği kuvvetli olan birimiz, sözlüğün eski defterlerini açsa da ortalığı şenlendiriverse. ne eğleniriz ama enflasyon arkamıza dolanıp 2 puan almışken.
güncel Önemli Başlıklar