bugün

80048820 hata kodunu veren koduğumun messenger i.. yanlız değilmişim onu anladım en azından sözlük.
açık olanlarında sorun olmayan, ama yeni açmak isteyenlerde sorun çıkaran program.

'lan açılmıyor diyorlar, dur bi kapıyıp deneyeyim' dedim. demez olaydım.
üşenip yüklemediğim onun yerine msn 7.0 ile idare ettiğim programdır.ayrıca msn 7.0 de bir sorun yoktur.çatır çatır açılmaktadır.ama malesef online kişi sayımda feci bir düşüş gözlemlemekteyim.**
çevrimdışı takılanların kullandığı bir program olarak kullanılıyor artık.
an itibariyle açılan sohbet aracıdır.
"açıldııııııı allahıma açıldı" diye müşterilerin birbirlerine bağırmasına neden olan hede höde aracı.
(bkz: hanım koş messenger açıldı)
-evet, şimdi sevinç kutlamaları için taksim'e bağlanıyoruz.!? *
an itibariyle windows live messengerin, uludağ sözlükten daha çok sevildiği anlaşılmıştır.*
gerçekten de an itibariyle dünya çapında sorunlu servistir. örnek olarak; kişi listemde bu saatlerde normalde 50-60 kişi açık olurdu, şimdi ise ben hariç 3 kişi online, bu ne lan?
gerçekten sorun var bugün.
normal şartlarda şu saatte, 72 milletten 200-300.000 kişi online olurdu bende.
şimdi şöyle baktım taş çatlasın 10.000 kişi var. yarısı da meşgul bunların. sorun var.
an itibarı ile çökmüştür.
(bkz: benim sadık yarim ebuddy dir)
an itibariyle 80072745 hatası vermekte. nasıl yani?

edit: (#7325811) şimdi benim de öyle oldu...
trabzonda da patladı. *
sarıyer sırtlarında girilebilen şey. giren varsa pm atabilir.
iç anadolu bölgesinde de girilemeyen iletişim aracı. balkanlardan gelen aşırı yağıştan olsa gerek.
gayet düzgün çalışan programdır. hatta her zamankinden daha da hızlı sanki. ancak kişi listemde bu saatte sadece bir kişi olduğunu da göz önüne alırsak var bir şeyler.
(bkz: windows dead messenger)
(bkz: aynısı kaynımda var)
aynı bağlantı sorunu ile ankara @hotmail ve @windowslive uzantılı hesaplarına girememektedir.

(bkz: raporlara ulaşamamak)
(bkz: kayalara gelemek)
hacklenmiş. kaynak : *
facebook kullanımını an itibayle verdiği arıza sebebiyle tavan yaptırmış olandır.
görünüşe göre fiberoptik olanları etkilememektedir. onun dışında connect card kullanan bir arkadaşım var, gerisi bomboş hiç türk yok.
bir bağlantı sorunu yaşamadığım, gayet güzel çalışan program.
an itibariyle açılmış olsada online kişilerin birer birer listeye eklendiği durumdur.