bugün

can yakan hüzünlendiren bir starsailor şarkısı .. müziğiyle de beni benden alır ayrıca.. *
there's a white light that carries me home
helps me focus when i am alone
keeps on teaching me how to be loved
and to love

onwards to forever
our minds belong together

she's the good light that carries me on
helps me focus on where i've gone wrong
now you've reached me
its time to forgive and forget
and forget

onwards to forever
our minds belong together

tonight, this land
belongs to me
the shifting sands
the shining seas

won't you help my soul to grow?
to heal, its all that i know
gorillaz'ın gaz bir şarkısıdır efendim.

white light. doo doo too doo doo too.
echo, echo, echo white light!

sözlerinden oluşmaktadır sadece.
diş beyazlatıcı imiş okuduklarımıza göre.
bazı şikayet sitelerinden okuduğum kadarıyla hiçbir boka yaramayan, hatta kullanana çeşitli zararlar veren diş beyazlatma ürünü.

lakin şöyle de bir durum var; ben bu isimdeki mavi ışık yayan diş beyazlatma ürününü gitti gidiyor adlı siteden yaklaşık 10 tl ye buldum. genel fiyat seyri 10 ile 20 tl arasında değişmekte gitti gidiyorda.

hatta 20 tl ye satan adam; "10 tl ye olan ürünlere kanmayın onlar çin malı, benim ürünüm orjinal" zart zurt falan yazmış satış sayfasına. bende gittim inadına 10 tl ye olan ürünü aldım. nedenini lütfen sormayın hakkaten bilmiyorum* ürün geldiğinde gördüm ki 10 tl ye aldığım beyazlatıcı hakkaten çin malı gibi bişey.

ama yılmadım, tırsmadım. muhteşem türk mantığımla "bişey olursa üstüne işerim geçer a.k." dedim ve ürünü kullanmaya başladım.

enteresan olan şey ise bugün ikinci günüm ve dişlerim harbiden baya baya beyazladı. az önce ürünü arattım sözlüklerden ve bazı şikayet forumlarından tırstım arkadaş. hayırlı bişey yazan olmamış orjinal ürün hakkında. boğazı yanan mı dersin, diş etleri ağrıyan mı dersin... ne ararsan var şikayet kutusunda. üstelik orjinal ürün hakkında yazılmış bunlar*

ya çinliler bu işi orjinalinden daha iyi yapmaya başladı yada yakında dişlerinden masmavi ışık yayan, koca kafalı bi uzaylı göreceğiz haberlerde..

editto; bu arada 10 tl ye aldığım ürünün gerçek fiyatı 2-3 dolarmış ve harbiden çin malıymış. şahsen vede bizzat gördüm. bu çinlilerden korkulur arkadaş.
george michael'ın geri döndüğü şarkı.

https://www.youtube.com/watch?v=SRAOG-BpNOw&feature=player_embedded
''öyle bi george reisin şarkılarını yad edeyim bakalım.'' derken denk gelip, acayip şekilde sardığım şarkı. george michael 'in sesi daha da baskın çıkmış sanki şarkı da, sözleri de cabası; insanın ilerisi için hayat ışığı olabiliyor bir anda, ne bok olursa olsun, i'm a-live deyip !