bugün

telefonu sürekli elinde olan, herkesin paylaşımlarını beğenen ve sevgilisi olmayan tiptir.
yıkıktır.
bu tipler ayrıca konuyu geçiştirmek için yazdığın cümleye on cümle ile cevap verir. ve o on cümleyi bir arada değil de tek tek yazıp göndererek insanı fitil eder.
Selamlar o tip benim.
Artık bu huydan çok tamamen reflekse dönüştü.
Benim için ne zamanımı kaybetmek var ne de zaman çalmak.
Benim gibi salak tiptir. Insan yerine koyup değer verip olabildiğince bizden mahrum kalmasın diye cevap veriyorum ama bunun ne önemi var.
sanal alemde çene çalmayı dedikoduyu çok seven malum zihniyetli tiplerden biridir. net..
Zaman zaman ben oluyorum bu tip. Genelde bildirim çubuğundan okur içimden geldiği zaman cevap verir ya da hiç görmemiş gibi yapıp devam ederim. Ama birisi var, ona direkt görür görmez ışık hızıyla girip cevap veriyorum.
benimdir sürekli internet açık kafa dinlemek istemediğim sürece telefonun sesi bildirimler açık insanları boşuna bekletmeyi sevmediğim için cevabı da geciktirmem.
maalesef benimdir. son flörtümle konuşmamızın bitme nedenlerinden birini bu olarak görüyorum hatta. insanlar ilgiyi fazla görünce şımarıyor, kendini bir şey sanıyorlar.

üzüldüm yine, lanet olsun.
hem başlığımın altını şenlendiriyorsunuz hem de eksileri basıyorsunuz. kız olsam böyle olmazdı. yazıklar olsun.
çevrimiçidir, zaman zaman ben oluyorum bu tip.
hiç mi sosyal aktivite, boş zamanlarını değerlendirme hadi onu da geçtim okul ya da iş yoğunluğu yok bu insanların diye düşündürtür. ayrıca herkesin konuşmaktan hoşlandığı kişiler vardır ve onlara anında cevap verilebilir ancak bu kategoride olmayan biri ise can sıkıyor, irite esiyor. lafım sadece bu tiplere yoksa anında cevap yazmazsan ayıp zaten.
samimi tiptir. diğerleri gibi geç cevap vereyim de telefon elimde sanmasınlar hesabı yapmaz.
Genelde benim, ders çalıştığım zamanlar hariç tabii. Onun dışında telefona yapışık geziyorum, internet desen hep açık. Bir tek şarjım yoksa ulaşılamaz. Ha bir de uyuyorsam zaten hayattan çevrimdışı oluyorum. Onun dışında anında cevap yazıp sürekli telefona bakan salak, işte o benim.
Kaç dakika bekletince cool görünüyoruz? Ya da ne düşünmeliyiz hemen yazmadığımızda?
Yapmacık davranmanın damarlarında yol yaptığı çük kafalılar, küçük hesaplarınızı sikeyim.
Herkes Bi gri amına koyim. Net olmak çok mu zor lan.
Telefon elimde ise hemen cevap veririm SMS arama hepsine anında.
O tip yine benim malesef.
Hızlı karşılık vermek bence en iyisi dediğim gibi zaman çalmaya gerek yok.
Anında aksiyon anında reaksiyon.
işi gücü vardır ona göre hareket edecektir. Evet.
Ne zaman müsaitsen o zaman cevap verirsin. Bunun dışında bütün mesaj verme oyunları samimiyetsizliktir.
Salak tiptir.ne o hemen mesaj mi hemen cevap vermelisin.

Ancak eziklerin yapacagi eylem yazık çok acıyorum.
onlinedır.
Telefonu elinden düşmeyen birinin anında cevap vermesi gayet normal. Telefona bakarken ölen bile var ne yazık ki.
Hazırda bekleyendir.