bugün

tas gibi bir linkin park sarkisi. ahanda klip calismasi. nihayet beklenilen gun geldi!

http://www.youtube.com/watch?v=8sgycukafqQ
tam teyitli olmamasına rağmen, sözleri şu şekil olabilir ;
In this farewell,
There s no blood,
There s no alibi.
Cause I ve drawn regret,
From the truth,
Of a thousand lies.

So let mercy come,
And wash away

What I ve Done.
I ll face myself,
To cross out what I ve become.
Erase myself,
And let go off what I ve done.

Put to rest,
What you thought of me.
While I clean this slate,
With the hands,
Of uncertainty.

So let mercy come,
And wash away

What I ve Done.
I will face myself,
Erase myself,
And let go off what I ve done.

For What I ve Done

I start again,
And whatever pain may come.
Today this ends,
I m forgiving what I ve done.

Ill face myself,
Erase myself,
And let go off what I’ve done.
(From what I ve done, From what I ve done)
What I ve done.
linkinpark'ın 14 mayıs'ta çıkacak minutes to midnight albümlerinin çıkı$ parçası. önden haberci. klibi ile bendeki linkinpark sevgisini bo$a çıkarmamı$ parça. anlamlı kesitler, ayar görüntüler. faithless da son albümünün ilk klip çalı$ması ile aynısını yaptı. * seviyorum lan bunları, bilinçlerini. ayrıca chester saçları gene siyah yapmı$, gözlüklerlede biraz efendi duruyor. ama ben onun hafif kızıl saçlar, mifrofonu sıkarak bağırırken papercut söyleyi$ini seviyorum.neyse.

ekleme : ve evet o yamulmuyorsam sultanahmet. youtube'daki videoda 1.29 saniyeye gelelim.hatta direk görüntü :

http://img72.imageshack.us/my.php?image=lpcc4.jpg
beklentileri boşa çıkarmayan süper linkin park şarkısı.klibi de çok hoş. yalnız mike shinodayı bu parçada sadece na na na derken görebiliyoruz. umarım tüm albümde sadece böyle mırıldanmakla kalmamıştır.
linkin park ın oldukça hoş bir klibe sahip olan son çalışmasıdır...youtube da video'nun altındaki istatistiklere bakarak galiba tekrar geliyorlar diyebiliriz...
klibini yine grup elemanı olan joseph hahn çekmiştir.
transformers filmine soundtrack olmuş şarkı.
(bkz: linkin park)
(bkz: minutes to midnight)
kulağı dolum dolum dolduran kaliteli ve mutlu bir lp şarkısı. son albümdeki sayılı güzel şarkılardandır.
linkin park ın zannımca en güzel parçasıdır. klibi de şarkısı kadar güzeldir bunun.
tr. naptım lan ben.
(bkz: my son my son what have ye done)
muhteşem bir linkin park şarkısı.
bağıra çağıra söylenmesi farzdır.
klibinde bir saniyeliğine sultanahmet görünür, ama klibi basit öğelere sahiptir.
seviyoruz, dinliyoruz.
mike'ın na na na diyişine bittik.
şöyle bir remixide bulunmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=NljsW8mthpk
ezberledigim ilk ingilizce sarki. bir linkin park sarkisi.
bazen 'yok abi yok lp nin en iyisi bu yavvv' diyecek kadar sevdiğim über nu metal parça.
çevirisi ben ne ettim olan linkin park şarkısı.
Derin mesajlar içeren kaliteli linkin park şarkısı.
Linkin park in tarzini bozdugu ilk parca.
uzunca zamandır lp dinlemeyen biri olarak, ingilizce bir soruya ingilizce cevap verip cikmak.için girilmiş hede.

(bkz: nothing !)
uzun bir ilişki ve üzücü bir ayrılıktan sonra size çok şeyler anlatan parçadır. özellikle bu tipteki yürek bağlayıcı ve kişilik yontucu ilişkilerden çıktıktan sonra fark edersiniz nakaratı. en önemlisi ise şu kısımdır;

i start again,
and whatever pain may come.
today this ends,
im forgiving what i ve done.

acısa da tekrar başlayacağız.
Klibi bir sürü insani soruna sert eleştiri getiren, öz eleştiri yapan, anlamlı ve güçlü linkin park şarkısı.