bugün

çok istisna bir durumdur. ama buldum dememek lazım. her güzellik her insanda mevcut değildir. asıl realite budur.
iki durumda değerlendirilir bu olay. kız güzeldir tamam. ama her güzel olan kız ne yazıkki zeki değil. bu durumda erkek kişi yaratıcılığını zorlar ve bir takım emelleri için kıza yavşar da yavşar. istediğini alır. olay biter.

ikinci durum ise kızın hem güzel hem de zeki olmasıdır. bu az rastlanan bi durumdur ve erkek kişi ne yapacağını şaşırır. ancak böyle bi kızın değeri bilinmelidir. ne yapıp edip bu kızı kazanmak gerekir. kulu köpeği olmalıdır böylelerinin. çünkü onlar bunu hakeder. hem zeki, hem güzel. işte tapınalası kadın çeşidi budur.
- ac ac ac ac ac!
- actımmmmm necmi!
- necmi ekranı yalamayı bırak lütfen!
(bkz: webcam acan kizin çirkin cikmasi)
maksat muhabbet olduğundan ne çıktığı sadece realite açısından kızın lehine puan yaratacak durum
önemli olan iç güzelliği düşüncesinde olan birisi için hiç de ilginç olmayan bir durumdur. önemli olan kızın yüz güzelliği değil kalbinin güzelliğidir. keşke webcam'da kalp açabilme özelliği olsa da insan karşısında konuştuğu kızın kalbini görebilse.
(bkz: olsa da yesek)
internet cafeye chat yapmaya**gelmiş adamın sayısal lotoyu tutturmuş kadar sevinmesine sebebiyet veren durumdur.*
kişi de yakışıklı olunca, webcam i açan kızın güzel çıkması kaçınılmazdır. bir nevi güzel güzeli çeker. misal daha bana çirkin kız denk gelmedi...
not: ulan ne kıskançsınız be...
a : olm yeni bir kız buldum az sonra kamerasını açacak...
b : oo..iyisin valla muhittin aabi..nereli ?
a : izmir
b : vauvvv* yakışır aabime.
a : aha açıyo lan !
b : ehe..
a : abooo
b : ooovvv
a : ...
b : niye "derse gidiyorum" yazdın muhittin aabi ? sen ortaokul terk değil miydin ?
a : kalk olm kalk,bizim şükrü abi'nin meyhanesine gidiyoz...bi görüşürüz yazıym da şuna bi
b : hee...anladım aabi..
(bkz: şans)
(bkz: kader)
(bkz: kısmet)
akabinde hemen bir piyango bileti alınması gereken olay.
arkadaşlıkla alakası olmayan, testosteron hormonunun salgılanmasına yardımcı bir eyleme giriş yapma durumu.
(bkz: bot çıkma olasılığı)
web cam açan kız! 'nereye ey yeni nesil, ey güzel insanlar, bu ne nefsaniyet' demek arzusu uyandıran kızdır sadece...
(bkz: ilk görüşte aşk)
internet tanışmalarını reel hayata taşıyabilecek en kuvvetli sebeptir. ahaha
a bak ben güzelimdir baştan soyleyeyim
b ya acsana cam ı
a ya bilmiyorumki
b ya lütfen görmek istıyorum seni
a peki
(ve açar)
b ya sen bengünün korkudan ağladım şarkısını biliyormusun
a yoo neden
b bu şarkı sana yazılmış olabilir.
webcam de bıyıkları pala mertebesine ulaşmış,gözlüklü ve sivilceli lahana gibi katkat hatun görülemez.Saçlar düz fönlü,makyaj o biçim hatta parfüm kokusu karşı tarafdan alınabilecek dozda boca edilmiş modifiye yani bakımlı hatun vardır..denizde küpeyle,rujla yüzen turkish style kadın webcami donanımı tamamlamadan açmazz..
+kabul et canavar
_ettim
_açılıyo
+(kız güsel çıkar) (aboo)
+şey canavar bi ayağa kalksana şöle bi dön
+etrafında
+canavar...
+canavar...
(engellendi)
yaşanmıştır
(bkz: yaran rüyalar)
(bkz: armut dalda kız webcamda sallanır vay vay)
(bkz: kötünüzden olasılık uydurmayın) güzel kızlar nette değil, cennette.
boydan görüntü alınamadığı takdirde şüpheye düşülesidir.gerçi*
web cam ayarında bozukluk olduğu şüphesi uyandıran durum.