bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  istanbul yeşilköy de konumlu 24 saat açık, waffle ları yenilesice mekan. c.tesi ve cuma akşamları gidilmesi tavsiye edilmez.
  2 ... steve
 2. 2.
  caddebostan iskele sokaktada boy göstermiş olan mekan
  1 ... ulassbora
 3. 3.
  benim gibi waffle hastası insalar için çok gerekli bi mekan.. küçüktür ama yine de önemli olan işlevidir.. waffleın kokusu yemesinden daha güzel olmakla beraber,içinden taşan meyveleri adamakıllı yemeye çalışmak waffleın getirdiği kaloriyi götürür..
  ... nella
 4. 4.
  bir zamanların, daha hubble-bubble'ların tek olduğu zamanlar*, burası gençlerin fena piyasa yeri idi. boş- beleş adam çoktur.
  ... maksat muhabbet
 5. 5.
  ayrıca, güzelim yeşilköy'ün içine edilme sebeblerinden biridir.
  ... maksat muhabbet
 6. 6.
  on numero yemekler ilginç lezzetler tadılası yenilesi içilesi şeylere sahip bir yer. mekan. yiyinti içinti yeri.
  1 ... kocamann
 7. 7.
  carousel in yanindaki alisveris merkezine de bir sube acmis olan, abd nin unlu waffle house unun franchising i midir, cakmasi midir bilemedigim waffle cisi.

  cikolatali waffle 7 lira. alacak hiyar cok nasilsa. adamlar neden satmasin. starbuckstan cafe latte yi 11 liraya alan adam, bunu neden almasin.
  ... big up yourself
 8. 8.
  bebektede olduğunu iddia ettiğim wafflecı.

  (bkz: bi ara piyangodan para bulmuştum)
  ... sebarstian
 9. 9.
  yeşilköyde ve capacityde şubeleri olan muhteşem yemekleri ve waffleları olan mekan.
  ... endoplasmakalvosto
 10. 10.
  mekanın adı "waffle house"olmasına ragmen menude antrikot gormeniz mumkun. heves ettik sipariş verdik, vermez olaydık. siparisi verirken "az pişmiş olsun lutfen" dememe ragmen az pişmişlikle alakası olmayan bi et geldi onume. waffle house gercektende. ulan arkadas madem yapmayı beceremiyorsunuz neden o zaman gidipte menuye antrikot koyuyorsunuz ? şimdi bunu okuyan adam bana diyecek, "ulan adamlar waffle yazmıs tabelaya. sen neden gidip antrikot sipariş ettin ?" heves ettik işte. ama sonu kotu oldu. yemeyin, yedirtmeyin !

  ps: anlattıgım olay, bakırkoy - capacity subesinde gerceklesmistir.
  ... valee