bugün

istanbul yeşilköy de konumlu 24 saat açık, waffle ları yenilesice mekan. c.tesi ve cuma akşamları gidilmesi tavsiye edilmez.
caddebostan iskele sokaktada boy göstermiş olan mekan
bir zamanların, daha hubble-bubble'ların tek olduğu zamanlar*, burası gençlerin fena piyasa yeri idi. boş- beleş adam çoktur.
ayrıca, güzelim yeşilköy'ün içine edilme sebeblerinden biridir.
on numero yemekler ilginç lezzetler tadılası yenilesi içilesi şeylere sahip bir yer. mekan. yiyinti içinti yeri.
carousel in yanindaki alisveris merkezine de bir sube acmis olan, abd nin unlu waffle house unun franchising i midir, cakmasi midir bilemedigim waffle cisi.

cikolatali waffle 7 lira. alacak hiyar cok nasilsa. adamlar neden satmasin. starbuckstan cafe latte yi 11 liraya alan adam, bunu neden almasin.
bebektede olduğunu iddia ettiğim wafflecı.

(bkz: bi ara piyangodan para bulmuştum)
yeşilköyde ve capacityde şubeleri olan muhteşem yemekleri ve waffleları olan mekan.
mekanın adı "waffle house"olmasına ragmen menude antrikot gormeniz mumkun. heves ettik sipariş verdik, vermez olaydık. siparisi verirken "az pişmiş olsun lutfen" dememe ragmen az pişmişlikle alakası olmayan bi et geldi onume. waffle house gercektende. ulan arkadas madem yapmayı beceremiyorsunuz neden o zaman gidipte menuye antrikot koyuyorsunuz ? şimdi bunu okuyan adam bana diyecek, "ulan adamlar waffle yazmıs tabelaya. sen neden gidip antrikot sipariş ettin ?" heves ettik işte. ama sonu kotu oldu. yemeyin, yedirtmeyin !

ps: anlattıgım olay, bakırkoy - capacity subesinde gerceklesmistir.
yeşilköy şubesinde sadece waffle yenilmesi tavsiye edilen ama bakırköy / capacity şubesinde her çeşidinin tadına bakılası gıda firması.
Waffle yerken kendinizi kaybedebilirsiniz.

edit : düzeltme.
Ab'bas falan hikaye kalır waffleının yanında. Türkiye'de açılan ilk veya ikinci wafflecıdır.
amerikada her köşe başında görülebilecek yerdir vaffle ları lezzetlidir ama fazla kalorilidir.
Bir ayranin 7 tl oldugu mekan.
waffle'da limonata'da 7.5 liraydı en son gittiğimde. waffle'ından lezzetle waffle henüz yemedim türkiyede.
güncel Önemli Başlıklar