bugün

Lanet diş ağrısı mide ağrım bırde idrar yollarından dolayı oluşan ağrım ama favorim diş ağrısıdır.
Net bobrek agrisi. Resmen yeri tirmaliyordum be agridan. insan agridan yeri tirmalar mi?!?
yirmilik diş ağrısı.
Böbrek Ağrısı, regl sancısı, baş ağrısı bu süper üçlü acidan kivranmama sebep olmuştur.net.
3 tane kaburgam kırılmıştı. en son; annem başımda ağlıyordu "ölmeyeceğim"dedikten sonra gözlerimin kapandığını hatırlıyorum.
Bence en acı verici olanı ayak serçe parmağını bir yere çarpmak ne derler insanın canı nerden acırsa kalbi orda atarmış. Umudum en acısının bu olarak kalması.
biraz saçma gelebilir ama 19 yıllık hayatımda bir kere arı soktu o sokuştur öyle bi aci hissetmedim şu ana kadar.
bileğimi taktıkları zaman kemiklerin kütürdeyişi
anlayamazsınız.
Avuc icimin cakil taslariyla ortadan ikiye ayrilmasi. Sonuc dikis bile atilmaz demislerdi...
bayılırken yaşadığım hiç geçmeyecek gibi gelen his ve ağrılar demeditir.
2 metreden sığ suya atladığım zaman bir metal parçası sayesinde topuğumu boydan boya parçaladığım zamandı galiba . iliklerime kadar işlemişti .
doğum esnasında. çıkarken kafamı ne ağrıttıydı be.
Bir gece uyurken tüm vücüdumun acisiyla uyandim 5 saniye kadar dedim ruhum çikti galiba o aci tahmin bile edilemez öyle bir sey.
Kalp ağrısı. Evet.
bileklerimdeki otuz dört dikiş.
Bir cismin yaklaşık 5cm'sinin kulağıma 60 kiloluk bir kuvvetle girmesiyle hissettiğim acı. Hatırladığım tek şey yerde kıvranmam ve Allah'a ölmek için yalvarmam.
Karın bölgemde, Lokalle uyuşmayan yere dikş attırmıştım, zevkliydi.
Ama daha beteri; bilgisayar kasasını 15 cm kadar yükseklikten ayak küçük parmağımın üstüne düşürmüştüm, tam köşesi geldi, hem ezildi hem delindi, resmen uu beybi’lik bir acıydı, evin içinde ooooo Kamboçyaaaa diye bağırdım.
Doğum sancısı.
1. Doğum yapmak
2. Doğumdan sonra ilk ayağa kalkıp yürüdüğün an. Böyle iki acı yok, kesin bilgi.
aç karnına 2 bardak kahve içmek gerçekten çok acı verici bir o kadar da zevkli oluyor.
Sezaryenden sonraki acı. Abartmıyorum sandım ki beni ortadan ikiye böldüler ve dikmeyi unuttular. Sadece ortadan dikmişler de hakimiyet kuramıyorum vücudumda ama ona rağmen gece boyunca hastanenin içinde yürüdüm, merdiven çıktım indim ve hastaneden eve yürüyerek geldim. Evde hiç yatmadım. Akşam misafirlerle oturuyordum.
Kırılan kalbimin ciğerime batması...
lisedeydim, ibrahim diye birisi vardı.bir gün beni evine götürdü ve sana masaj yapayım dedi. bende uzandım sonra birden.... neyse bir arkadaşımın anısı.
Süper kramp.

Alışık olmayan vücuduma ağır gelen karın egzersizi sonrası
Karın kaslarımın aşırı kasılıp göğüsume kadar çıkabilmesi durumu. Hem nefes alamıyor hem de hareket edemiyorsunuz. Ve patlayıp dışarı çıkacakmış gibi bir his veriyor.

Bu vaka'nin adının ne olduğunu tam bilmiyorum. Süper kramp dedim. Salladım yani.
Ne diş ağrısı nede kulak ağrısı taş düşürdüğüm zamanki ağrıyı tek geçerim.