bugün

dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
nickaltına ikinci entrysini girdiğim yazar. hoş gelmiş. *
bu nickaltı boş kalmış, doldurunuz.
galatasaraylı.
Hosgelmistir.
(#16909489)

turfanda "yazar". lafın gelişi tabi. new generation ergen bana sosyalist demiş... nickaltıma bakma fırsatım olmadı mesaj yağmış. bana sosyalist diyerek epey eğlendirmiş uludağ sözlük camiasını. anlaşıldığı kadarıyla sözlüğümüzün yeni neşe kaynağı olacak.
(#17254042)
--spoiler--
ben bu yazara çok gülüyorum arkadaş yaa, nick i entryleri falan filan... hacı sen ağır şekilde hatun aşeriyosun farkındayız sözlük olarak, çevremde böyle ihtiyaç sahibi orta yaşlı bi hatun olsa yeminle sana ulaşmasını sağliycam; artık kaç yaşındaysan onca yılın patlamasını bi yapp... şöyle pamuk gibi oluver rahatla lan... valla bak, gördükçe içim eziliyo senin durumuna yaa.
--spoiler--

büyük ihtimalle silineceği için spoiler içinde de yazdığını yazayım istedim. Kendisini ilk defa gördüm daha önce hiçbir entry sini görmemiştim ama bu yazısına öyle böyle gülmedim hunharca gece gece böğürerek güldüm.*

çok yazmayan bir yazar sanırım. daha fazla yazsın yazarıdır. hoşgelmiştir.
'mutlu eden' yazardır.
teşekkürler. *
(#17934069) güzel yazmış.
(#18485334) söz konusu iletisiyle bodoslama okuma rekoru kırarak şahsımın kişisel tarihine geçmiştir. şu anki seviyesi hakkında bir malumatım yok ama ortaokuldan başlaması herkes için hayırlı olacaktır.
(bkz: #19353025)

gülmeye meraklı başka bir kişi. anlatım bozuklukları sorusu uzmanı edasıyla rumuz altı işleyen... havuz problemleri ya da ayar problemleri konusunda da bu denli uzmanlaşması dileğiyle.

(bkz: bu sefer güldürmedi)

edit: entry deki alatım bozuluğu sayesinde düzeltildi. mod falan yapın bunu. bişeyler olur bundan ilerde.
(bkz: #19353253)

propagandist deyip türkçe konuşmaktan ahkam kesmeye çalışan kişi...

propagandist italyanca. ülkücü türkçe konuşur zaten. yabancı kelime kullanıp "ben çok çok kültürlüyüm, götümden başımdan kültür fışkırtıyorum" havasında değildir.

edit: kaynak (bkz: tdk). ben bana çocuk diyen saygısızları mazur görmem. hitabet konusunda daha dikkatli olmalı. uyarıyorum. bir daha uyarmam.
nazarımda bu kadar uğraşmama değecek bir kıymeti olmayan ama sadece kendi dünyevi hırslarıma yenilmem sebebiyle elimde olmadan ciddiye aldığım...

ders vermek gibi bir uğraşım yok. ders almaya önce kalite gerekir. nick altına yazdıkları yeterince tanıttı kendisini. özel mesaja başvurunca durum kişiselleşir. kişiselleşince sonuçları farklılaşır.

ayrıca :

görsel
Hadden huduttan zerre haberi olmadan konuşan...

5 yaşındayım ben. Çoluk çocuğum. Çok ciddiye alma beni. Haddini bilmediğin adamlara haddini aşma diyorsun. Kendin inceden tehdit edip tehdit etme diyorsun. Peki öyle olsun. 5 yaşında çocuk ne bilsin haddi hududu. Çocuk bu. Nerden bilecek.

Çocuğa güven olmaz. Sağı solu belli olmaz.
(bkz: #19364885)

vay amına koyayım. fransızcaymış ya la!

afedersin ama sikimde değil. asıl buraya dikkat. ben fransızca ya da italyanca ya da sanskritçe konusunda uzman biri olma çabasında değilim. türkçem iyidir üzerinize afiyet. bu da bana yeter. adam olana çok bile, olmayana sinir stres yapıyor gördüğüm kadarıyla.

pislik vardır. bulaştığınıza pişman eder. üstünüze başınıza sıçrar, lekesi çıkmaz. atarsınız çulu çaputu da gene arınamazsınız ya, psikolojiniz o pisliğe bulanmıştır. öyle bir durumdayım şu anda.

ve acayip bozuldum. hırsımdan ağlıyorum. kapatın kapağı kendimi sikesim var.
kendisini gördükten sonra beni çocuk yetiştirme konusunda daha çok endişelere düşürmüş ergen. annen merdiven sohbetlerinde fazla çekirdek çitlemiş anlaşılan. keşke biraz senle ilgilenseymiş. ona de ki gece yapıp sabah sokağa atmasın. kimse kimsenin defolu çocuğu ile uğraşmak zorunda değil çünkü.
(#22031931) ayakta alkışlıyorum. güzel bir analiz.