bugün

smirnoff black süper gider.
aromalı içinabsolut mandrin olabilir.

edit:başlığı ben açmadım. türkçe karakter kurbanıyım.
fena halde çarpabilir.
bir büyüğün yarısını sek içip ayağa kalkıldığında, kişinin kendisini en yakın kanepeye atıp sızıp kalmasına neden olacak durumdur.
üşüyen bir insanın yapması muhtemel eylemdir. özellikle iç anadolu'da okuyan öğrenci arkadaşların favorisidir...
vodka tadını derinlemesine almak isteyen içicilerin tercihidir. şahsım adına konuşayım herşey katkı maddesi olmadan güzel.
sek içilen votka bir şişe binboaysa, arkadaşlarınızın temmuzun ortasında "olum kar yağıyo lan" demelerine inanıp cama koşup "aaa harbi yağıyo len hadi dışarı çıkalım" demekle ve daha bin bir türlü rezillikle sonuçlanabiliyor. tabi siz bunların hiçbirini hatırlamıyorsunuz. video'ya çekip izletiyolar. *
türklerden başka zaten içine birşey karıştıran görmemişimdir.
tekel votkası ise markette onu yerine geri koyun. yaşam boyu pişman olursunuz. illa tekel diyorsanız duru limon kolonyası alın.
bazı durumlarda daha keyiflidir. aromalı bir absolut varsa kesinlikle sek içmelisiniz. vişne falan karıştırınca aynı tadı vermiyor.
votkanın ruhuna yakışandır. ağızda lezzeti kalır, içinizde de ateşi.
Hep yaptığım şey. Başka şeyle karıştırınca mide bulandırıyor. Kaldı ki mesele kafayı bulmak. Neden o acı şeyden daha çok içeyim? Böyle de realistim.
Her yiğidin harcı olmayan eylem.
Bir daha asla ama asla yapmayacağım eylem. Bu entryi nası girdim ben bile bilmiyorum.
soluk borusu ve ciğeri yakar .
votka zaten sek içilir, yeah vodka
http://www.youtube.com/watch?v=e7kJRGPgvRQ
(resim:#1)

votkayı sek içmek Rusları anlamaktır.
(bkz: benden adam olmaz)
birde fondip çakıcan şişe bitene kadar. küfelik eder adamı.
üniversite zamanı gençliğin verdiği gazla içilirdi. şimdi kokusuna bile tahammül edemiyorum. yaşlanıyorum lan sözlük.
Grey goose ise için gardaş.
Etil alkolün en saf halinin tadı, kokusu nasıl olur anlayın.
Böylece metil alkol içip zehirlenme olasılığınız sıfıra iner.
votka içerken sürekli yaptığım.

meyve suyu ile karıştırınca midem bulanıyor. mis gibi sek içiyorum kafam rahat.
votka normalinde sek ve shot usulu icilen bir icki oldugundan votka icmek olarak tanimlanacak durum. tabi ardi ardina 10 taneyi cakarsaniz zom olursunuz, adam gibi icildiginde pek de sarhos etmeyen bir olaydir.
Zor iştir.
Votka etil alkol ve şekerden ibaret olan aromasız bir içkidir sek içmek bana çok anlamsız geliyor.
Mallıktır.