bugün

bir süre girmeyip dandikleştiğini görmek üzücüdür. seviyeler eklenmiş advanced aşırı kazık insanın şevkini kırıyor eski haline dönmeliler.
bok gibi site.
Bu ay App Store'da Ücretsiz Eğitim Uygulamalarında 1. sıraya girmiş. Genel Kategoride'de 8. sıraya kadar yükselmiştir. ilk 10'daki ABD yapımı olmayan uygulama olmasıyla ve yine ilk 10'daki tek eğitim uygulaması olmasıyla şaşırtmıştır. Nedir, nasıl kullanılır diye merak edenler için şöyle bir video var: https://youtu.be/v51aKheKjoo
ingilizcesini geliştirmek isteyenler için hem eğlenceli hemde öğretici olan site.

sitede seviyenizi kendiniz seçiyorsunuz ve filmlerden, dizilerden replikler geliyor. ister bunları altyazı olarak dinleyip ; türkçeye çevirebilirsiniz ister altyazı olmadan kulak dolgunluğu ile türkçeye çevirebilirsiniz.

bilmediğiniz kelimeleri tureng üzerinden aratıp yeni kelimeler de öğrenebilirsiniz, neyse viral almış gibi konuşmayı kesip sitenin linkini vereyim :

http://www.voscreen.com
bizim ingilizce eğitiminden daha faydalı bir site.
bayıltmıyor, eğlenceli.
dilbilgisiyle kafayı bozdurtmuyor.
neticede dil öğrenmek okuduğunu, duyduğunu anlayıp konuşabilmek değil mi?
eğlenceli ve listening geliştirmek için faydalı.
Suleyman demirel üniversitesinde ingilizce derslerinde ogrencilere 20 puan alabilmesi icin yapilan sacma uygulama.
Kullanırken arkadaşlarınızla iddialaştığınızda hem yararlı hem zevkli application.
film, dizi, belgesel vs. lerden orijinal dilinde alıntı yapıp, Türkçeye tercüme etmemizi isteyen uygulama. gayet hoş ve verimli. ayrıca film arşivine katkı da sağlayabilir.
dinleme etkinliğinizi arttırabilecek harika site.

daha az önce keşfettim ve aşık oldum diyebilirim.
az buçuk rusçamı geliştirmek için kullandığım mükemmel ötesi site.

ingilizce'yi beginner seviyesine çekiyorum, ingilizce cümleleri kafamdan çevirmeye çalışıyorum; çıkan tercümeyi de okuyorum.

kısaca baya faydalı program girin bi bakın bence.
ingilizce'yi eğlenerek öğrenebileceğiniz müthiş ötesi uygulama.
Türk yapımı ama gitgide küreselleşen ingilizce listeninginizi geliştiren site .
şu 15 saniyelik süre sınırını bir kaldırsalar çok daha verimli olucak aşşağıdaki cümleleri incelemeden süre bitiyor.
nihayet google playde yerini almış gönlümüzün sultanı.
Uzun süre önce öylesine indirdiğim pek çok eksikliğini hissetmeme rağmen iş gören ve günlerdir bildirim almama rağmen bir türlü açıp kullanmadığım uygulamadır. tavsiye edilir. Pek çok yararı da vardır.
Zevkli ve geliştirici bir uygulamadır. ingilizce geliştirmek isteyenlere tavsiyemdir. Belki seçenekleri çoğaltırlarsa daha zor olabileceğini düşünüyorum.
Hazırlık sınıfından bir arkadaş gösterdi öyle öğrendim böyle bir uygulama olduğunu.

Gayet keyifli. Film ve dizi izlerken geçen zamanı düşünerek vicdan azabı çekiyordum ama bu uygulamayı görünce resmen rahatladım.

Süre sınırlaması olmasın yazanlar olmuş onlara şunu söylemek isterim. Biri size yol tarifi sorsa , en fazla 15 saniye icinde cevap vermenizi bekler. Hayatın normal akışı bu. Bir cümleyi 15 saniyede Türkçeye çevirmeyi Başaramıyorum diyorsanız cümle size ağır gelmiştir.
Doğru duyma, duyduğunu anlama ve telaffuz gibi konularda çok katkı sağlıyor ama bazen o kadar sinir bozucu şeyler yaşatan bir uygulama ki şaşıp kalıyorum.

Şunlara bakın hele :

görsel
görsel

Edit: o ingilizce altyazı yazmadan sadece duyarak cevap veriyorsunuz. "e orada adam yazmış" gibi yorum yapmayın amk.
internet'te gördüğüm en faydalı site. resmen dahice.

structure modunda takılınca yumuşak karnın olan bütün gramer konularını öğretiyor. öğrenmemen imkansız.

listeninge faydalarını söylememe gerek bile yok zaten.