bugün

Polo alınmasındansa bir alt model golf alınması her zaman daha mantıklıdır. Kalite, yol tutuş, performans ve tasarım olarak her zaman Polo modelinden öndedir.
çok iyi bir makinadır. hız, performans, konfor hepsi bir arada lan.. 3 sene önceki arabamdı.
2017'de makyaja giden bir vw ikonu.

işte makyaj dediğin böyle olur. ufak tefek yeni özellikler eklenmiş. o değilde ön-arka farlara aşık oldum resmen muazzam olmuşlar. hb sevmeyen bir insan olarak mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

https://www.youtube.com/w...26KQ&feature=youtu.be
Bu arabayı alan net maldır derken geçen mayıs bir adet sıfırından comfortline benzinli aldım. Zira bu fiyat alternatifi yoktu.

Tükürdüğünü yalamak ağır geliyor bu yaştan sonra. Ancak 1. Sınıf malzeme kalitesi ve mükemmel çekiş ve torka sahip motor çok fazla beklentimin üzerinde kaldı.

1.2 tsi motor 5.5 litre reel ortalama yakıt tüketimi veriyor ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
Arkadan bakınca af buyurun kalem etek giymiş kadın götüne benzeyen araba.
Bilmiyorum ama o arabaya o para verilmez bence. Bi kere aeaba hatcback sedan olsa neyse.
yeni kasası tanıtıldı. daha agresif ve ilgi çekici olmuş.
Her insanın hayatında mutlaka bindiği arabadır.
sahip olmak için çıldırdığım araba. mk4 en sevdiğim modeli. okul bitseydi peder alacaktı lanet olsun ki uzadı.
efsanedir.
2001 comfortline modelini 2 yıldır kullanıyorum. komforu ve yol tutuşu muhteşem.
Babamın ev sevdiği araç hyundai i30'dan sonra golf 6 aldık mis gibi araba ikinci el fiyatı güzel araba konforlu yol tutuşu ve güvenlik acısından sıkıntısı yok VW'nın en iyi araçlarından.
Buz dolabına benzeyen ve türklerin asla mutabık olamadığı konulardan biri;
Diğerleri ise protein tozu, futbol, izmirli kızlar ve başak burcu erkeğidir.
hayalim..
almanyada linea yerine kullanılan fakat türkiyede lüks sayılan güzel bir araç.
gece gece kendini bana sorgulatan araçtır. bir çılgınlık yapıp 1980 model mk1 1.6 dizel modelini almayı planlıyorum. bilgisi ve tecrübesi olanların görüşlerine ihtiyacım var.
ilk aracımdır kendileri. 2007 model 1.4 tsi ama ne araba be. Çok kahrımı çekti. Çok konforlu ve güçlü bir araba. Özletti kendini.
yeni kasa benzin yakıtlı comfortline versiyonu 105 bin tl olan araç.

o halde highline'a hiç bakmıyoruz. boşu 105 bin ise.
yeni arabam olacak kendisi çok nazlı ama. dünya markası.
tok kapı sesiyle ünlüdür.
Alırsam bir gün 4 kasasını alıp bineceğim hevesimi almak icin onun dışında Türkiye'de parasının aracı değil.
bir çok insanın seat ve skoda için aynı arabaya daha az vermek için vazgeçtiği model ancak müşteri memnuniyeti ve garanti şartları göz önüne alındığında eğer konfor arayan birisi iseniz, kafam rahat etsin diyorsanız vw alacaksınız.

he işin gerçekçi tarafına bakarsak arabaya 105bin verilir mi olm ev parası lan o. araba bu seni bir yerden bir yere taşıyacak bir araç ona ev muamelesi yapmayalım. golf ün en dolusunun ederi gözümde 65-70bindir. seat skoda 50-55bn
15.000 euro sifiri dolu versiyonu su an burada. Bence onu bile haketmeyen araba.
2017 model kasası , bmw hecbeklerinin kasasına bire bir benzemiş olan araç. çocuk iken bir akrabamız, bu arabanın bire bir resmi markalı 2002 model gri renkli oyuncak arabasını hediye etmişti bana. halı da az yürütmemiştim. swf. hey gidi.
gariban avuntusu teneke.