Kahkaha attım. Evet vardı böyle birşey. Ercan Taner denince aklıma bu komik laf geliyor. Acaba aklında ne vardı ki öyle dedi? Volkan'ın annesi deyip susması aşırı saçma çünkü.
Türk futbol tarihine geçmiş en komik gaflardan biri. 9 yıl olmuş lan. Oha!

Ercan Taner komedisi. Hatırlayalım.

https://youtu.be/bYnbl-AaQN4
Gülmekten yerleri tırmalattıran ercan taner vecizesi olabilecekken yarım kalmıştır. Türkiye-Macaristan maçında duymuştuk ilk kez. Tv karşısında annem, babam, ben maçın devamını gülmekten izleyememiştik.

"Volkan'ın annesi de maçı izlemeye geldi" diyecekti herhalde. Sövecek adam annesi demez, anasını der çünkü.
Eli öpülesice kaplan gibi bir çocuk pırlanta gibi adam yetiştiren bayandır. melo konusunda ise dinsizin hakkından imansız gelir. adamın dibi Volkan.
ilk olarak ercan taner tarafından anılan kişi.
bu gece çok fazla ev dolaşmış olandır. yazık yoruldu biraz dinlensin.
terbiyesiz bir çocuk yetiştirmiştir belki. ama sonuçta annedir. candır.
anılan bir kişi.
hafif kadındır. oğlunun yaptığı hareketler belli hiç lamı cimi yok bu işin. annesi hafiftir volkan ın.
Bu akşam çok anılan teyzemiz.
(bkz: iffet sütçüoğlu)
anneler gününü kutladığım kadındır.
ercan taner in unutulmaz repliğidir.

http://www.youtube.com/watch?v=r1-x2COP5tA
volkan kim volkanın hamlesi cümlesi nerede geçmiş ben onu bile bilmiyorum.
valkanın annesi değil volkanın hamlesi cümlesinin yanlış anlaşılmasıdır.
Twitter'da müthiş bie geyik haline gelen Ercan Taner gafı.
anne kelimesini çok kolay ağza alabilen, ve kendine, insanlıgına yakıstırabilen orrospuçocuğu soylemidir efendim başka bir şey degil.
şenolun annesi ile benzerlikleri vardır.
Bir reklam filminde görünmek suretiyle arz-ı endam etmişti zaten kendisi. Sempatik bir kadın, oğluna da çok benziyor.
Adamın karısına yapmadığınız kalmadı birde bunu alaya alın. Bravo adaletin bekçileri. Aferin ahlak şampiyonları.
ercan taner'in devamını içinden, tüm türkiyenin ise devamını haykırarak getirdiği tamamlanmamış cümledir.
(bkz: liseli ercan taner)
volkanın hamlesi diyecekken bilinçaltının devreye girmesi sonucu söylenen sözdür.
(bkz: şenol un annesi)
30 milyon galatasaray taraftarı tarafından mütemadiyen anılır; 'nasıl evlat doğurmuşun anacığım' diye.