bugün

ben onu, dido ile cerrahpaşa ile ayşem türküsüyle sevmiştim ama yok faşizm di yok amerikaydı falan filan. tamam, güzel, hoş, yanlış şeylerde değil aslında ama bunlar reklam kokan hareketler be volkan abi. hazır albümde çıkarmışken, zaten dinleyici kitlen belli böyle gündeme gelme. bari sen yapma. son olarak, sen sus volkan abi şarkıların konuşsun.
amacinin solculugu sevdirmek veya sempati duymalarini saglamak olmadigi; sadece fasizme degil, esini döven, cocugunu okutmayan ve hatta baskalarinin haklarini yiyenlere hitap etmeye calisan kisiler gibi; kendisine kötü amaclar veya aliskanliklar edinmis kisilere karsi yapmis oldugu protestodur.
bir cogumuzun da cocukluk ve genclik dönemlerinde dinledigi kisidir.

insanlara dogrulugu asilamak icin ugras veren bir kisi olduguna inanilan, ismail türüt´ün zitti bir kisilige sahip, insan gibi insan, efendi ve saygi duyulasi bir sanatcidir.

yazar görüsü: ayrica; her kesimin de volkan abimizi dinlemesi ve anlamasi, benim icin inanilmaz bir saskinliktir.

not: volkan abi sen hakliymissin. bosver onlar seni anlamazlar, bosa dinlerler, en güzelini demissin.
faşizmden kastettiği bildiğimiz anlamda faşistler değildi ki, ancak bazı faşistlerimiz buna alınmışlar. faşizme karşı olmak için solcu olmak gerekmiyor bir de. volkan konak, "kendi ırkından başka kimseye saygı duymayan faşistler" şeklinde söyledi. buradan kalkıp "sen solculuğunu ön plana çıkartıyorsun", " şarkı söyle yeter, solculuk yapma","ameriaka'ya laf etmek de ne(haşa)" tarzı çemkirmeler yapmak gerçekten toplumda ciddi bir anlama bozukluğu olduğunu gösteriyor.

ne demektir kendi ırkından başka kimseye saygı duymayan faşist? kimdir?

doğayı tahrip edendir, çevreyi katledendir.

hayvanların da canlı olduğunu unutup onlara eziyet edendir.

başka insanlara saygı duymayandır.

bu nedenle karısını dövendir, sokağa tükürendir.

taciz edendir, fortçudur, sapıktır.

kıroluğu bir meziyetmiş gibi üstün gösterendir.

arabanı çizendir, yol vermeyendir.
daha sayayım mı?

şimdi buradan kalkıp "volkan konak solcukluk yaptı, bööö" diye çemkirenler, neden hemen rahatsız oldunuz? neyiniz var?

60 sene önce amerika'nın yarı sömürgesi olduğumuzu söyleyen nazım'a solculuk yapıyor diye, sırf solcu diye "nazım hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala" diyen güruhla "volkan konak solculuk yaptı, böö" diyen güruh ne kadar da benzeşiyor değil mi?

ne korkunç bir şeydir bu solculuk ki herkesin ödü patlıyor, 60 yıldır emperyalizm tarafından bu milletin ırzına geçildiğini bu memlekette sadece solcular söylüyor, ırzına geçilen millet ise hala solculara sövüyor.

el insaf ben size daha ne diyeyim!

zevk almaya mı bakıyorsunuz artık bilmem ki?
bildiğin adam'dır.
tabii bunu herkes bilmez. adam sıfatında gözüküp de adam olmayanları unutmamak lazım. neyse...
vay efendim öyle demiş, böyle demiş. adamın dediğini yine tutup başka taraflarınızla algıladınız o minicik algılarınız sayesinde. bu adam böyle insanlara çıkıp da "almayın lan albümümü" diyebilmiş adamdır. evvela bunun için helal olsundur.
ayrıca faşist kelimesini duyunca neden hemen diken üstünde gibi irkiliyorsunuz hayırdır?
beyaz show seyircisi'ni ilk kez ayakta alkışlatmış insandır. ayrıca dolabından fenerbahçe forması çıkınca "abi ne yaptın trabzona sokmayacaklar beni" diyince beyaza, yarmıştır bizi. ** mimoza albümü de hayırlı olsun.
aşmış,komplekssiz,özü sözü bir,sevgi dolu ve aydın bir halk ozanı.hakiki karadeniz müziğini tüm türk insanına sevdiren özel insan.hep dinlemesek de bir dinlenip pir dinlenen sanatçı.
karavanı nı tanıtırken oktay kaynarca nın bir takım dergiler bulduğu * karadeniz in sevilen sesi.
kendine has tarzıyla türkülere anlam katan,efkarlandıran,samimiyeti aleni sanatçıdır.şarkı aralarında'hadi everybody,my god 'um'şeklinde ifadeler kullanması bir anlama bağlanamamıştır henüz.derhal vazgeçmelidir.son albümdeki yarim yarim özellikle dinlenesidir.Bir programda bu şarkıyı söyleyen, 'yaz beni yarim yarim' diye haykıran seyircilere 'bence de ' demesiyle , 'doymadım bir daha 'deyip tekrarlatmasıyla koparmıştır.

(bkz: yarim yarim)
bir aksilik olmazsa 16 mayısta tobb etü bahar şenliğinde sahne alacak sanatçı.
beyaz showda gösterdiği performans ile özellikle kadınları büyüleyen sanatçı. bir de o ingilizce kelimecikleri olmasa tam olacaktı.

nasıl seslenme, nasıl bir aşk, nasıl bir kadınım demek o.......
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.