bugün

viski yerine whiskey diyor musunuz sadece merak.
yarın tercih edeceğim alkol...
enerji mi vişne mi?
Bunu için yılbaşı gecesi.
içtiğim tek alkol.
1,29 euro'ya 100 ml yüzde 37,5 oranında alkol borisov satılıyor almanya'nın penny marketlerinde.
güzel bir hanımla içilince güzel gelir. gerçi vodka içene kim güzel olmaz.
(bkz: votka)
mükemmel, hoş bir isimdir. aynı zamanda rusyada yaygın bir alkollü içecek. takma ad niyetine kullanılabilir.
Adam gibi adam içkisi.
Harika bir içki ama pahalı.

35 cl si 63 lira.
içinde hiçbirşey olmayan dünyanın en düz içkisi. suyla seyreltilmiş etil alkol.
tadını beğenmesem de kafa yapsın diye içiyordum eskiden. şimdi tamamen bıraktım. fakirim diye mi bira daha çok hoşuma gidiyor acaba?
yes vodka, davay davay cyka.
2 saattir bira içiyorum. Özel seri 4. Şişedeyim. Tık yok.

Vodka şişesini kafama diktim üzerine bira çektim. Anında çarptı.

Vodka başka bir şey.
Kütür kütür yeşil erikleri, küpelik kirazları minik buz küpleriyle bir tabakta buluşturdun mu, bir de dostlarla izmir'i balkonunun altına aldın mı... Şahanedir.
Etil alkolün demineralize suyla karıştırılarak filtre edilmesinden oluşur. Evde yapımı en kolay içkidir.
Eğer evde klasik bi akşam içiyorsam, vodkayı bir türlü sevemedim. Ha duruma göre, içerim de severim de dışarıda, eğlencede vs.
Şu an dolapta vodka var gidip bira alıp mısır patlatıcam. Günlük içki olarak sevmiyorum.
En iyi içkidir yürürken gezerken her durumda içebilirsin.
Kainatın gelmiş geçmiş en iyi içkisi. Sek dahil olmak üzere, ayranla bile içerim. Ama favorim enerji içeceğidir.
bir slav içkisidir. adının kökeni tahminen rusçadaki voda yani su sözcüğünden gelmektedir. ruslar genelde bunu sek içer ama ben sek içmeyi sevmem özellikle meyve suyu veya limonata ile içmeye bayılırım. bak şimdi yine canım çekti sözlük...
Absolut’ın krallığını sürdüğü sektör.
Ucuz ve içimi güzel olsun diyorsanız (bkz: flürt) Türkiye’de bulmak güç, ama.3/4€ idi.
vodka=etil alkol+su.

buna dayanarak sek içtiğini iddia eden hayatında alkol almamış şakirttir. etil alkolün herhangi bir lezzete hizmet etmediğini söylemeye lüzum yoktur.
Şarapta köpek öldüren neyse içkide de vodka odur.
Para bulsam da alsam ....
güncel Önemli Başlıklar