bugün

versace'nin üretmiş olduğu odunsu kokusu gayet hoş olan erkek parfümü. Fakat koku kalıcılığında istenilen performansı verememektedir.
az önce duştan çıkmama rağmen hala buram buram kokusu burnuma gelen müthiş parfüm. bu güne kadar burada diğer sözlük ortamlarında kalıcı ve güzel kokuyor diye tavsiye edilen bir çok parfümü kullandım, ama bu üst düzey parfüm. elimi ne zaman oynatsam kokusu geliyor.

sanırım yıllardır aradığım parfümümü buldum. alıp stok etmek gerekiyor, neme lazım tutmadı diye kaldırırlar falan.

tabi herkesin teninde aynı etkiyi göstermeyebilir. bir de çokça çakması bulunmakta. tekin acar gibi güvenilir yerlerden almak lazım.
ilk duyduğumda hemen tutulduğum tek erkek kokusu. 100 ml 209 tl.
parfümümü değiştirmeme sebep olan koku. olayın rengini çok güzel değiştiriyor.
şişesi harika görünen parfüm.
Beğendiğim tek erkek kokusu. Fiyatı biraz Uçuk ama zaman zaman indirime giriyor.
Cok merak ettigim erkek kokusu. Guzel diyorlar.
sarısınları bilmem ama esmer tenlerde muhteşem kokan parfüm.
Hemen hemen herkesin çok beğendiği benimse bir türlü kanımın ısınmadığı erkek parfümü. Öyle çok aman aman bir kokusu yok. Kalıcılığı söylenenlerin aksine gayet iyi. Sanırım bunun tersini söyleyenler bu parfümü yaz aylarında kullananlardır. Daha bizim buralarda buna kullanan rastlamadım bu da bunun iyi tarafı.
mis gibi parfümü ne hale getirmişler... tam bu zamanların parfümüdür sonbahar kış aylarının gel gelelim ki müthiş kalıcılığı olan parfümün 2 saat kalıcı olamaz hale getirmişler.
"best clubbing fragrance ever" dır kendileri...yani bir yere eğlenceye gittiğinizde her 5 erkekten en az 3 ünde bu parfüm olacaktır...ama popülaritesini asla kaybetmemiştir yıllar içinde 4 mevsimliktir...her centilmenin dolabında "alternatif" olarak bulunması elzemdir...
Versace b.k bulsam alırım ama parfümünü sadece hediye etmek için almıştım. Kullanılabilirliği konusunda bir fikrim yok.

kemerinden saatine her şeyini tavsiye ederim ama ayakkabıları hariç. Bazen roman darbukacılara benzetebiliyor insanı.