bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir istasyon insanı olan uuser galiba?

ilginç.

edit: nar sözlük ajanıymış, öyle diyorlar.. alkolik oldum brom'un ciddi bir işi var, geldiğinde bakacağız artık.
    3 -4 ... kalasnikov
  2. 2.
    nar sözlük artıklarından biri.
    uludağ sözlükteki popüler yazarları karalıyor.
    4 -1 ... ekmek arasi eti cin
  3. 3.
    nur topu gibi bi malımız olmuş.

nar sözlükten gelmiş, hadi bakalım reklamcı keko, devam

bi gün siz de büyük bi sözlük olcanız.hahahahahahahahah
    8 -2 ... t i b b
  4. 4.
    kendi kendine eğleniyor. yarına kalmaz silik yer.

zito!
    1 ... tacettin limoncuoglu
  5. 5.
    Kızlı nick alayım, reklam yaparken daha iyi olur diyen harun abidir.

Olm içinizde bulunan bastırılmış ibnelik duygularını internet aleminde mi dışa vuruyorsunuz nedir.
    5 ... katip bartleby
  6. 6.
    Dino dino dino geh geh geh geh.

Puh!

Klavyenin tuşunu sikeyim!
    3 ... golgebeyi
  7. 7.
    girdiği tüm entryler sözlük içi. normal yeni bir yazar çat 10 gün çaylak olur, ama bu yardırıyor. ben bugün uyarı aldım, bu bakalım nereye kadar yazacak.

bana da kankacı demiş. valla kimsenin kankası değilim de, saray soytarısı olmaktan iyidir herhalde kankalık. yazık lan, kimse bunu sevmiyor galiba burda, sıyırdı iyice. *

zall aslanım sen eğleniyon mu bari, mutlu musun ha mutlu musun söyle hadi seni gidi fındık kıran.

edit: çaylak. hadi koş koş yeni hesap al hemen. ordan devam edersin dürüstlük taslamaya.
    4 ... king ragnar
  8. 8.
    birazdan silik yer.
    paket yaptırsın bence.
    4 ... jimmy tudeski
  9. 9.
    herkese dağıttığını iddia ettiği belgeleri bana göndermedi. kendisini kınıyorum.

zito!
    2 ... tacettin limoncuoglu
  10. 1.
    alenen uludağ sözlükte yazarlara iftira atarak, sözlük içi konularda başlıkları sol frameye taşıyarak kendi sözlüğünün reklamını yapmakta. sözlüklerinin manifestosları, yazarları vs tamamen uludağ sözlük kopyası. adminleri enteresan bir şekilde burada troll ve seviyesiz entryler girerken, orada ahlak timsali, tanımların havada uçuştuğu entryler giriyorlar. hepsi oraya taşındı. şimdilerde ise ara ara böylr feyk hesaplarla yazar çekmeye çalışıyorlar.

uludağ'ı kirtelelim de yazar çekelim kafasındalar

ne ucuz hareketler bunlar amk.

edit: ne primi la her geldiklerinde bu fakelerin üzerine uçarım bilen bilir.
    7 -9 ... t i b b