1. 1.
  taksimdeki en sevdiğim mekan.harika müzikler çalar burada kısık sesle,loş bir ortamı ve güler yüzlü çalışanları vardır.çayı,nargilesi ve mozaik pastası harikadır.özellikle kış aylarında sinema çıkışlarının vazgeçilmezidir.
  ... before sunrise
 2. 2.
  taksim'de sürekli yunan müzikleri çalan hoş ve yukarda belirtildiği gibi loş bir kafe.çalışanları da pek cicidir. beatles kafenin hemen yanında bulunmaktadır ayrıca.
  ... maximillian cohen
 3. 3.
  Kadıköydeki şubesine, Modaya, O sıcak ortamı ısıtan güzel insanlara, Vedat abiye Adanadan selamlar...
  ... bertug
 4. 4.
  Kadikoyde ki Şubesini gotik gotik tiplerim ufacik bi odaya 10 kisi sigistigindan dolayi sevmedigim mekandir. He nargilesi guzeldir o ayri.
  ... patron oglu
 5. 5.
  nargilesi vasattir. catiyida ac dersin 5 dk sonra kapatir, ama guzel mekandir kadikoyde oturup vakit gecirilebilecek yerdir. sinirsiz tarife nargile + sinirsiz cay cuzi fiyatadir cay cam kupalarda gelir falan gidin yani guzeldir.
  ... professor chaos
 6. 6.
  Kadikoyde nargilecidir. Nargile+sinirsiz caydan yararlandigim sirada bir arkadasim benim cayimdan icti diye ekstradan cay parasi almaya calistilar. Onemli olan cay parasi degildi ama benim uzun zamandir gittigim bir yerdi yapilan sey saygisizlikti. O olaydan sonra bir daha gitmedim. Kimsenin kaybettigi bir sey olmadi ben nargile dumanindan tikandigim icin nargileyi birakmama vesile oldu onlar da kendilerine yeni musteriler bulmuslardir.
  ... tanri bizimle sims oynuyor
 7. 7.
  müşterilerinin hepsinin birbirini tanıdığı bi şeye benzemeyen sıkış tepiş mekan.
  ... corbadaksinekkanadi