bugün

Kızların büyük bir çoğunluğunun sorunudur.
Koltukta uyuyakalmışsınızdır.birden uyanıp yatağınıza geçmeye hazırlanırken aklınıza makyajınızı çıkarmadığınız gelir.çıkarıp çıkarmamak arasında tereddüt yaşarken amaan uğraşamıcam ya deyip koşa koşa yatağa gidip yatarsınız. ertesi gün güne panda olarak merhaba demeniz muhtemeldir.
Biz kızlar olarak mağduruz.acil çözüm pls.
görsel
Açık renkli bir yastık kullananların yastığında oluşan siyah lekeler. Yapan beni anlar.
eğer kişi şanslıysa sabah uyandığında yastığına harika bir maske baskısı bırakır.
Cildi çok erken yaşlandırır ve bozar. Cildin hava alması lazım. Rimel o güzelim kirpikleri döker. Bide sabah daha çok üşenirsin temizlemeye o yüzden yatağının yanında makyaj temizleyici bulundurmak bi çözüm gibi.
Uğraşamıcam nedir ya? Üşenmedim saydım, karakter sınırına da takılmamış başlık.
Dilin anasını silktiniz be.

Türkçe yoksunu tembel kezban işidir.
iğrenç. Yorgunluktan ölsem bile çıkarmadan uyumam.
Hiç yapmadığım şeydir. Şartmış gibi illa o Eyeliner ve rimel çıkacak. Çıkarmazsam gözüme uyku girmez içim içimi yer.
Hiç başıma gelmeyendir.
Hiç bir zaman yapmadığımdır. Yağlı bir ciltle uyanmak falan yapmayın kızlar böyle şeyler.
sabah gozlerini acamayinca sovmekle sonuclanir.
hiçbir zaman yapmadığımdır. neden ? çünkü günlük hayatta makyaj yapmaya üşendiğimden.
sabah gozlerini acamayinca sovmekle sonuclanir.
Sabaha yüzü yastığa yapışmış olarak uyanabilir.
sabah ağzı yüzü makyaj malzemesi içinde kalmış kendini joker sanmasına sebep olabilecek kadar değişmiş bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir.
görsel
gollum'un, uzun yıllar yüzünde makyajla uyuyan bir kadın olduğu rivayet edilir (görsel: temsili)...
görsel
Çok güzel olurlar beni bulsunlar gece kimse s*kmde olmaz.
görsel
Güzel olurlar.
görsel
Çok güzel.
Yarına hazır kalkmak için yapılır.