bugün

yıllardır filmlerde sıklıkla işlenen, sözde iri gözlü, koca kafalı, mavi bedenli, sivri kulaklı, uzun antenli uzaylıların dünyayı ele geçirmesi senaryosu.
insanları gelecek yıl olacak "sahte" versiyonuna hazırlamak için uydurulan bi yalan.
nedense bu uzaylılar hep amerikaya saldırır hiç mısıra, lübnana, şiliye saldıran uzaylı görülmemiştir filmlerde.
nasyonel geografikte uzun uzadıya ele alınan konu. meğer hazırlığımız yokmuş.

1 kutu konserve için seks bile yapılacakmış.
son zamanlar izlediğim filmlerin etkisiyle beraber gerçekleşmesini istediğim durum. insanlar zaten yeterince yozlaştı birazda uzaylılar nasiplensin diyorum.
varsayımsal uzaylıları, insanlar gibi tasavvur etmekten kaynaklanan, şimdilik hiçbir temeli olmayan korkudur. (bkz: antroposentrizm)
dünyanın ileri derecede sıkıcı olduğunu düşünürsek bi an önce başlaması için dua edilmesi gereken olay. yağmur yağsın diye dua ettiren diyanet göreve. yes.
bu senenin sonunda gerçekleşecektir büyük olasılıkla. empire state binasına saldıracaklardır. hatta dünyadan birileri de kaçıracaklardır. gidin o kartları inceleyin. o kartların gerçekleşmemiş olanlarının hepsi bu sene sonuna kadar gerçekleşecek.
başka bir deste kartlara göre de ash'in pikachu'su evrim geçirerek raichu olacak diyolla...
biz uzaya araç gönderince bilimsel çalışma de, uzaylılar gönderince aha ufo geldi aha istila edecekler diye film çek. ayıp ya.
bizim neslin görmediği bir bu kaldı sanırım.
sakin olun uzunun bir lafı üzerine bu halk ufolara taşlarla sopalarla dalar, uzaylıların antenini falan parçalar.
gelir ve çatar bize sevgi kardeslik getirdiklerini soylerler dinleri irklari tarihi bir kenara birakip sevgide birleselim evrene sevgi yayalım zart zart zart zart sonrasi tek dunya devleti ve sipritualist dusunmeye karsi tek dunya dini.
en basit sekilde yazdim bizde biliriz andromeda konsey falan.
Şu an olsa "2dk dur allasen diego" diyeceğim durum. O kadar normal karşılarım.
bu zamana kadar yapmadıkları için kırgın olduğum eylemdir.
Korkunç bir olaydır.
Belki teknoloji olarak bizden geride olan bir uzaylı ırkı istila etmeye kalkar, o zaman zafer kazanıp moral buluruz kimbilir.
Kasım gibi hissediyorum.
eğer istila edeceklerse uludağ sözlüğü istila etsinler, bazılarımız kına yakması kaçınılmaz olur.
Zaman makinesi, gelecek günlerin hikâyesi, doktor moreau'nun adası gibi kitaplar kaleme alan Fabianist (ingiliz sosyalistler grubu) yazar Herbert George Wells'in "Dünyaların Savaşı" adlı eserinde işlediği konudur. Yanlış hatırlamıyorsam bir Profesörümüzün anlattığına göre bu eseri radyoda tiyatroya uyarlanmış ve çoğu insan bu istilanın gerçek olduğunu sanmış, panik havası oluşmuş. 1930'larda mı ne olmuş bu olay.
Yakın bir zamanda gerçekleşmesi çok muhtemeldir.
Fakat bence bu insan yapımı ufo'ların istilası olacak. Yani sahte bir uzaylı istilası.
Tüm dünya korku halinde yaşıyor. Kimse dışarı çıkamıyor. Gökyüzünde tanımlanamayan cisimler dolaşıyor. Haber ajanslarında hergün uzaylı videoları ve fotoğrafları servis ediliyor...

işte böyle bir ortamda Dünya'yı kurtaran ülkenin itibarını düşünebiliyor musunuz?
Dünya'nın yönetimi o ülkenin elinde olur.
Ve Bunu planlayanlar var kesinlikle.
uzaylıların ben kovulmadım istila ettim demek için dünyamıza karşı yaptıkları harekat...
neyse bana ne yaaa... amerikalılar kurtarır zaten filmin sonunda.
görsel
hala daha istila etmeyen uzaylıların da ben taaaaa.... etmezlerse gönül koyarım.