bugün

duzeyli bir birlikteligimiz var. birbirimizi seri artilayarak anlaştigimiz yazar.
meçhul bir yazar.
seri arti vererek gece tacizinde bulunduğum yazardir.
Takip ettiğim yazarlardandır. Ayrıca nesildaşım olur. Yazıları kalite kokar.
Yine 7/24 mutlu Hayatı Pembe Yaşayan Tiplerden iyi Bir insan olabilir Ama Bu tip karakterleri nedense oldum olası sevemedim yapmacık geliyorlar ve irite edici bir durum ne yazık ki... Birde nedense bu tiplerin %90 ını felan kızlar oluşturuyor galiba.
Sadece benzemekle kalmayıp tatlının ta kendisi olan yazar.

Güzel yazılarıyla Daim olsun inşallah.
Çok iyi gitar çalar, sesi de çok iyidir. Kendi kaydettiği şarkıyı ara ara açar dinlerim. Uzunca bir süredir konuşmuyoruz, bir nedeni yok.

Zeki ve kaliteli bir insan, aynı zamanda çok da sevecen.
sözlüğün iyi ki var yazarlarının en başlarında gelen yazarlardan biridir. çok iyi kalpli , çok sevecen biri olduğu her yazışında bellidir.
iyi niyetli, saygılı bir yazar kardeşimiz.
ben bu yazarı takip ediyorum. o derece bir yazar.
iyi yazar..
Sohbeti hoştur. Evet.
Tanimadigim bir yazar. Entryleri bol olsun.
sol framede nickini görünce bir anda mutlu olduğum yazar. iyi ki var. iyi ki yazıyor.
Tanımıyorum ama severek okuduğum bir yazar. iyi yazmalar dileriz.
iyi bir yazara benziyor. Bahçesi var sanırım. Biberleri iyi yetişmiş.
Anladığım kadarıyla kız.
günlük şarkı isteyen yazar.
galiba bana aşık :(
şaka bir yana çok seviyorum kendisini. müthiş gitar çalar, birbirimize karşılıklı şarkı söyleriz 2-3 günde bir.

şaka bir yana olmayan kısmı bana aşık.
Entrylerini şöyle bir okuyup beğenip takibe aldığım yazardır. Kalbinde sanıyorum çocuk olmayan bir yer kalmamış. Severek takip edeceğiz efendim.
Sempatik, iyi kalpli ve de hümanist bir yazar lakin biraz konuşmayı pek sevmiyor sanırım. Kalemi sağlam ufku geniş olsun. Takipteyim efendim.
Sebepsizce ısındığım yazar.
Sanki kaç yıldır tanıyorum.
Sevdim kendisini.
Kendisine yardım ettiği herşey için teşekkür ederim. Çok kibar biri, sağolsun.
bana özel gitar ile çalıp, söylediği Oğuzhan Koç şarkısını az önce tekrar dinlediğim yazar. Okul başlasa da yenilerini gönderse. Hem akustik alacak, daha güzel kayıtlarını beklemekteyim. Saçlarını da Mora boyatsın tekrar, kıvır kıvır güzel duruyor.

Ayrıca bana aşık.
He çok çok bana akordeon calıp öğretecekti. Sekiz kişiden biri bendim. Demek ki yanılmışım.

Edit:ne oluyor la...
boş beleş yazar. bana aşık mottosunu değiştirin. evet.
arkadaşım merhaba.