bugün

Uzaya çıkamamamızın sebebi ben de düşündüm de, galiba Dünya'nın 'kendine özel seyahat acentaları' olmamasıymış. iyi ki de yokmuş, yoksa Mars'a gitmek için taksitlerim bitmeden dönemeyebilirdim!
kılışdaroğlu'dur. red kit de en az onun kadar sorumlu !..
o boyda merdiven üretmeyi engelleyen kemaliz-lerin yüzünden olabilir ..

bayrak urganı da üretemiyorduk bunlar yüzünden.

şimdi toooog var ,dünya bizi kıskanıyor.

ver dombrayı..
Kılıçdaroğlu ve cehape zihniyeti olabilir efendim,* Sonuçta enflasyon konusunda da kimi AKP'liler Kılıçdaroğlu'nu suçluyor, evet.
cehapedir. 2024 yerel seçimlerinde reyis ibb ve abb yi alınca direkt uzaya gidecekmişiz.
Benzin fiyatlarının çok pahalı olması.
her işi pratik yollardan yapmaya alıştığımız için tembel olmuşuzdur. ince hesaplar bize göre değil. adamlar yıllarca bir şey üzerinden çalışıyorlar, zibilyon tane hesap yapıyorlar. biz gelemeyiz böyle şeylere. en basit örneği, geçen ay gündeme gelen haliç köprüsü olayı. bakım yaptık, köprü yerinden fırladı.* olmuyor işte zorla değil. sanırım daha çok neden vardır da, siz yazın gari.
teorik olarak zaten uzaydayız.

ek: amerikanlar bunu şöyle çözmüşler. adamların bir de "outer space" kavramı var. dış uzay ya da uzay kümesi eksi dünya gibi bir anlamı var.
Asla bilinemeyecek nedenlerdir. Çünkü zaman ve teknoloji gelişmekte bunlara paralel biz körelmekteyiz.
Kesinlikle uzaylılar.

-amerikan baskani dahil herkesi devreye sokun. Uzaylilar tarafindan kacirildim.
+.....
-evet tarafindan!
daha yeryüzünde sağlam "adım atamadan uçmaya çalışmak."
beyin fazlalığı. fazla beyin var efenim bizde ağır geliyor.*
astronotsuzluktan hacı.

(bkz: astronot eksikliği)
benzin çok pahalı ondan. ha ha.
sürekli sağ iktidarlarca yönetilmiş olmamız.
yastık altında para,altın biriktirmemiz. yastığı bırakıp uzaya gidilir mi hiç efenim.
uzayın ve uzaylının bize gelmesini beklediğimizden dolayı. malum, çok meraklıyız ufo görmeye.
uzaya çıkmak için çalışmak ve işin hakkını vermek gerekir. bizde herkes her yere torpille yerleştiği için işin erbabı yerine kebabının çalışması en büyük nedendir kanımca.
-katsayı
-türban
-sağ
-sol
-anayasa
-ergenekon
-atatürkçülük
-cemaatçilik
-etnisite
-futbol
-dizi
-magazin
-şike

bu mevzuattlarla kafa yorarken, ilim ve bilim kısmını atlamışlar.
millet uzaya çıkmış sen daha ülkende ki eğitim sistemini çözememişsin. böyle bi toplumda doğru dürüst bilim adamı çıkar mı? çıkanıda joniler kapar.
dünyanın en aktif üretken tayyare fabrikasını kapatmakla başlayan , türkiyede hiçbir başarı cezasız kalmaz, düşüncesinin temelidir.
müslüman olmamız olduğunu düşünenler olacaktır illaki, bak bak gerizekalıya bak, neyse sakinim, küfür yok.
çok uzak olum ya.
Suyla çalışan otomobil, güneş enerjisi ile ısıtma sistemlerine izin verilmeyen bir ülkede hayal olan durumdur. Uzaya çıkış olsa bile ileri zamanlarda, yüksek mevkideki insanlardan başkasını almazlar o gemiye kaptan!.
dur ben daha yataktan çıkamadım.
inerken boşa alırız korkusu.