bugün

büyüklere saygı olduğu için öpülmektedir. (bkz: öpmeyen utansın)

edit: başlık başıma kalmıştır. başlığın asıl sahibi : athinganoi
cahildir. uzay çağındayız ya eğilip göt yalamak varken hala el mi öpüyorsunuz siz?

ıyyy seviyesizler.

bu arada kim uzay çağında lan? başlık mı parselliyorsun?
büyük geriliktir. meme öpmek, ancuk öpmek, popo öpmek, kızlar için pipi öpmek vs dururken, el de neymiş a be canlar ? *
(bkz: uzay çağında trolluk yapmak)*
elizabeth the golden age'den uzay çağı'na geçememiş cahil sözlük yazarlarının anlayamayacağı bayağılık.
uzay çağını duyunca hayallere dalan zihniyetin eleştirdiği zihniyettir. git cips ye, öptürtme zihniyetini.
gelenek, göreneklerine ve kültürüne saygılı, gerici zihniyetin aksine medeni zihniyettir. uzay çağında * el öpmeyen zihniyet, siz mi çok ileridesiniz * yoksa biz mi değerlerimizi kaybetmeden geride kaldık anlamış değilim ama anladığım tek birşey var, oda isterse ultra biyonik lazer optik ışık yılı çağı olsun yinede el öpmeye devam edeceğimdir. * * * *
gelenek ve görenekler o kadar kötü değildir aslında.
niye bukadar şiddetle karşisınız arkadaşlar.
belki 18 yaşına girdikten sonra buna ters bakabilirsin ki bu o çağın verdigi bir şeydir.
oysa çocukların çokta hoşalarına giden birşeydir...
(bkz: uzay çağında cadılar bayramını kutlayan zihniyet)
satürn ün halkasını belinde çevirecek kadar çağa ayak uydurmuş ancak marsta da uzaylıların büyüklerinin elini öpüyor olması ihtimalini gözden çıkarmış yazarın sözüdür.
adettendir...
şimdi sen bizden erken de yaşlanırsın bi kaç çağ önümüzdesin ya bi el öpenim yok diye ağlamaya başlarsın.
geleneklerine göreneklerine ve büyüklerine saygılı insandır. gerici zihniyet falan değildir. uzay çağında olan "ilerici" zihniyet saygı belirtisi olarak ne yapar büyük merak konusudur.
sevgi saygı doludur, candır canandır, kendini bilen özünü kaybetmemiş olandır...
Geleneklerini, milli kişiliğini ve damarlarındaki asil kanı uzay çağına taşıyabilmiş zihniyettir. "Eğer bir kişi kalkıp hala bu uzay çağında ilkelce büyüğünün elini öpüyorsa ve islami çağdan kalma bir geleneği sürdüyorsa, bu cumhuriyet boşuna kuruldu demektir" gibi söylemi olan zihniyetin, cumhuriyetten ve Atatürk ilkelerinden haberi olmadığının göstergesidir. Yazıktır, günahtır batılılaşmayı bu kadar yanlış anlamayın. Özünüzü, sözünüzü ve aile değerlerini bu kadarda ezmeyin. Ülke olarak geçmişine, büyüklerine ve tarihine sahip çıkmadığımız hatta bu gibi sapkın ve ne üdüğü belirsiz düşünceleri yeni neslin beyinlerine kazıdıkları için millet olarak bir karış ilerleyemedik.

Ayrıca hangi uzay çağı? ben bu sabah işe gelirken atom reaktörümün deposunu ful doldurduğum uçan arabamlamı geldim, yoksa hala benzin alan tek salak benmiyim?
deformasyona uğramamış güzel insan. bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler yahu.
(bkz: komşu sizin oğlan uzaylı olmuş diyorlar doğru mu)
türkiye de esrarın neden yasak olduğunu anlamak.
içince uzay çağına giriyoruz.
hikayemiz troll'üm ben diyen yazarın çırpınışlarını konu alır.
yeter lan artık. yılanın başını eziyoruz eziyoruz yenileri türüyor. anlamadık gitti.
Uzaya çıkarsa eğer büyüklerinin yanında saygıdan dolayı hava boşluğunda durmayacak zihniyettir.*
benim bir yiğenim var. küçükken annesi kafasının üstüne düşürmüştü, bi keresinde de ben daha 6 aylıkken bunu kucağımdan denize düşürmüştüm. tabi sonra denizden kurtardık filan hopladık zıpladık kalktık oynadık öpüştük yalaştık. öyle bir sevgi var aramızda neyse geçen hardvırd uzay bilimlerinden mezun olmuş. memlekete gelmiş amca ben uzaya çıkacam dedi, lan köpek dedim önce elimi öp ondan sonra çık. önce direndi ama ben çok fena bozuk attım sonra saygısından ayaklarıma bile kapandı öyle gitti işte. şimdi aydan bize nah çekiyordur puşt.
*
zorunlu olmadığı sürece el öpmek hürmettir, saygının göstergesidir.kişiden kişiye değişir ne şekle büründüğü.bu düşünceye gericilik demek geri kalmanın ne demek olduğunu yeniden düşünmelidir.hürmet etmekle geri kalınıyorsa varsın geri kalalım.koyluyum anamın elini öperim, kardeşime elimi öptürürüm.
(bkz: uzay çağında hala göt öpen zihniyet)

(bkz: hangi akla hizmet olduğu anlaşılmayan başlıklar)
(bkz: uzay çağında uzaya ayak basamamak)
gereksiz arap geleneklerini içselleştirmiş zavallıların sahip olduğu zihniyettir.