bugün

(bkz: beylikdüzü-tuzla)
Yakın mesafe ilişkisi çok yürüyor ya aq.

Bakın birine aşık olduğunuzda size aşık olma olasılığı yok. Çünkü aşk imkansızı seviyor.

Birinin size aşık olduğunda siz olmuyorsunuz reddettiğiniz hatunları delikanlıları düşünün.

Şimdi nasıl ilişki oluyor biri aşık diğeri değil biri daha fazla seviyor. Eğer ezikse kendini ezdirirse ilişki yürüyor.

Delikanlıysa yürümüyor.

Mutlu aşk içinde aşk barındırmayandır onada ben yokum agalar.

Sikeyim bakın yine modun düştü alayınızın götüne koyayım.
Büyük dezavantajı vardır iki taraftan birisi canlı kanlı yeni biri ile tanıştığı zaman "yok mesafeler aşka engel değildir, yok sevmek için yan yana olmaya gerek yok" gibi palavra lafları bir tarafına girer.
Bana nescayefi hatırlatıyor ve ben artık nescafe sevmiyorum.
köpek gibi seviyorsanız ancak yürüyebilecek ilişki türüdür. bakın sadece sevmek aşık olmak yetmiyor birbirinizi hayvanlar gibi sevmeniz gerekiyor.

o kadar severseniz bırakın soğumayı her saniye burnunuz sızlıyor. onu görmeye giderken tavşan gibi zıplıyorsunuz.

öyle aynı şehirde olup, her gün arabayla kafe kafe gezip evlere dağılmak kolay, onu herkes yapar. ama uzak mesafeyi her ilişki kaldıramaz çünkü herkes gerçekten çok sevemez.
sevgide mesafenin öneminin olmadığının kanısındayım, seven insan mesafe uzakta, yakında olsa sever fakat uzakta hasret özlem o kadar yoğundur ki bunu kelimeler dile getiremez. Cümlelerin boynu bükük kalır. seven insan uzayda da olsa iliklerine kadar yaşar o sevdayı.
Kesinlikle iyi olmayan şeydir. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Evlilik düşünen bireyler kesinlikle birlikte hayata göğüs germelidir.
Sevdiğim ve sonsuz güvendiğim biri olmasa inanın dayanılır veya katlanılır bir durum değil amk. Üniversite birinci sınıfta başladık 2012 yılında 7 sene oluyor iki ay sonra Allah'ın izniyle düğünümüz olacak ama katlanılmaz amk ilişkisi.

Siz siz olun daha çok size yakın birini seçin imkan dahilinde. Yoksa arada bir benim gibi ulan keşke yanımda olsaydı demeyin. veya o tarif edilemez yokluk hissini tatmayın.
bana her zaman uzun mesafe ilişkisi saçma gelmiştir.
Ayni şehirde yaşamamıza rağmen il dışı iş yoğunluğundan dolayı yaşadığim ilişkidir.

Yokluğundan size sarıyorum ama kudurmalarıniz, köpürmeleriniz, yalaşmalarıniz, hiçbir şey onunla yatakta nefes nefes kaldığım bir an kadar bile heyecanlandırmıyor. Biraz daha kudursanıza, belki misyoner pozisyonundayken sertliğini bacaklarımda hissettiğim o andaki baķışmalarımız gelir aklıma?
Bacım, neler diyorsun? ilişkisi.
Aldatırken ilk yakalanan suçlu sayılıyor.
Yıkık aptalların yapacağı ilişki türü internet kesilirse sevgililik biter.
Mesafe de olsa aynı gökyüzüne bakıyoruz.
26 yıllık yaşamım da iki kişiyi sevdim, sadece iki.

Aramızda mesafe vardı aşılması gereken yollar, dağlar..

Tam 738 kilometre..

8 yıl bitti, ve seneye evleniyoruz.

Ve dürüst olmak gerekirse, ben 8 yıldır seni hiç aldatmadım sevgilim..

Edit, korona virüsüne denk geldik..
hayalden ve kolpadan başka bir şey olmayan sözde "ilişki" türüdür.
insanların hergün gördüğü insana bile güveni kalmamışken uzak mesafelere rağmen ilişkilerini yürütebilenlere plaket verilmeli.
boynuzlanmayla son bulan olay.
100 km iken 300 olan sonrasında 1200 kmye çıkan daha sonrasında benim için biten ilişki.
Yakın mesafe ilişkisinden daha kolay olduğu gerçeği, sürekli görmüyorsun arada özlem oluşuyor ve sadık olduktan sonra özlemden sonra kavuşmak aşkı taze tutuyor.
En güzel iliski hali göz görmez gönül katlanır.
Zamanında yaşadık.

Tavsiye değildir..

Telefonda finali hep önce sen kapat hayır sen kapat ile biter...
Sonunda aci olur. Yurumez.
Nice "aşkları" bitiren süreçtir. Elbette bazı şeyler başka şehirlerde yaşanırken çok zordur (başka ülkeleri açmayalım bile). Öncesinde yan yana yaşayan çiftler için daha da zorlu bir durumdur.

Görmeden, karşıdakine temas edemeden kolaylaşan şeyler de vardır tabii. Mesela kavga etmek, trip atmak, yalan söylemek (isteyerek ya da istemsiz) ve kişilerin derinlerinde bulunan dürtülerin gün yüzüne çıkması.

Bazen kötü şeyler olmadan veda etmek daha hoş, en azından daha az nahoş olabilir. Tabii ki yürüten de vardır uzun mesafe ilişkisini. Ama tam güven olmadan ki bence bunun oluşumu neredeyse imkansız, belki de oluşması biraz polyanacılığa bağlı, asla yaşanılanların hepsini bilemeyeceğiniz bir durum olması gerçeği vardır.
Şu başlığı hortlatmasanız rica etsem?

Hele sen gönül ilişkisini bu seviyeye indirme.