bugün

Saygısız, ince düşüncesiz, kaba, hoşgörüsüz, şımarık, egoist kişilerdir. Hatta direkt yok saymak daha iyidir. Gereksizler işte.
Sinirli (agresif 2 kıskanç, 3 narsist (kendine aşık 4 ukala 5 bencil(egoist 6 terbiyesiz ahlaksız 7 patavatsız 8 şımarık 9 iki yüzlü (içten pazarlıklı, riyakar 10 tosik insanlar.
Söyledikleriyle yaptıkları uyuşmayan insanlar.
Kayınbaba, görümce vs.
Hayvan sevmeyen ve cimri insanlar.
Bencil ve çıkarcı.
ben.
uzaklarda arama çünkü sen içimdesin.
Herkes, ailem dahil. Uzak duruyorum çok mutlu hissediyorum.
Osuran insanlar.
avradın hısımları !..
Umumi tuvaletlerde, ellerini kurulamak için sensörü havlu peçete makinelerinden 3 ve daha fazla peçete alanlar.

Bencil bu insanlar net. Benden sonrası naparsa yapsın tarzında yaşarlar hep hayatı.
Sizin için yaptıklarını-siz talep etmemiş olsanız bile- her fırsatta yüzünüze vuranlar.
Herkes bence de.
Herkes beni tarif etmiş.
inanılmaz.
Her konuda haklı olduğunu düşünen insanlar.

Evet
Herkes.
Kaba, sinirli ve kendini bağırarak ifade etmeye çalışan insanlar…
Size kendinizi değersiz hissettiren her insandan uzak durmalısınız.
Herkesten 7uzak allaha yakın olacan.
daha ilk görüşmede geçmişteki kendince başarılı olduğunu düşündüğü şeyleri abartarak anlatan tipler...
şu an fenerbahçeliler ağlıyorlar. sakinleşsinler tekrar ağlatıcam.
1-çok bildiğini sanıp hiç birşey bilmeyenler,
2-kendini birşey zannedenler,
3-yalancılar,
4-ezikler,
5-görmemişler.
bendeniz, vatan millet din iman bayrak şehadet ırk kimlik vb söylemleri dilinden düşürmeyen ve ilişkilerinde insanları bu düşünce ve bu düşüncenin ideolojileri açısından değerlendiren insanlardan uzak durulduğu (mümkün olduğu kadar) için anca kendi açımızdan tavsiye verebiliriz.
Sevgiyi zayıflık, kaba olmayı güç zannedenlerden.
sevgisiz büyüyen ve merhametsiz olan insanlardan uzak dursak diğerlerini bir şekilde hallederiz gibi.