bugün

entry'ler (55)

baba

Hayatımızı mahveden orospu çocuğu.

elinde sprey olsa duvara ne yazardın

Galiba tükendim.

türk dizilerindeki saçmalıklar

Dizi olduklarını zannetmeleri. 3 saat dizi mi olur lan?

yeni gelen yazara sen yenisin galiba demek

+Yenisin galiba?
-Evet.
+Eskiteyim mi?

erkek neden eşinin çalışmasını istemez

Erkek bireyin ve ne istediğinin umrumuzda olmadığını daha nasıl açıklayabiliriz?

ölmek isteği

O öyledir gelir gelir gider. Ama ya bir gün gitmezse...

baba olmak

Bizde bir tane var hâlâ nasıl olduğunu çözemedi. Bak diyorum eşeğe anlatsan o bile anlar 20 yılda çözemedi kendisi. Poyraz Kareyel'de bir replik var "Senin çocuğunla aranda annesi gibi bağ yok, o bağı sen kuracaksın." Öyle işte.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Aşk kızıl ötesi yaralı müzesindeki kişi ahahahaha.

bir kızdan alınan en iyi iltifat

Sen benim insanlardaki iyiye inanma nedenimsin.
Demiştim. Bence çok iyi bir iltifattı.

izlenilen en iyi 5 dizi

Şahsiyet
Russian doll
Fleabeg
Himym
Poyraz Karayel
Şimdilik bunlar izledikçe güncellenebilir.

günün sözü

Acılar geçicidir,
Ama her sevinç, sonsuzluğa
Derin, en derin sonsuzluğa uzanır.

biseksüel görünürlük günü

Tabi ki görünür olun, kimse buna laf edemez. Ama eğer normal bir kimlik istiyorsanız sürekli farklıyız diye sokaklarda bağırıp zibilyon tane gün kutlamayın. Kimse sokakta ben hetero bir bireyim karşı cinsten hoşlanıyorum diye bağırmıyor. Normalleşme bu değil. Sevin, sevilin ama her şeyin de b*kunu çıkarmayın.

en kötü kız isimleri

Beyler toplaşıp eski sevgililerinin ya da istese de bir araya gelemediği eski hoşlaştığının adını yazar şimdi.

günahsız havyanı yatırıp kıtır kıtır kesmek

Aslan ceylanı yerken aaaa yazık hayvanı nasıl kıtır kıtır yedi mi diyorsunuz anlamıyorum ki. Besin zinciri zaten bunu gerektiriyor, anlıyorum seviyorsunuz hayvanları biz de seviyoruz ama herkes öldürür sevdiğini bir yerde.

neden varız sorunsalı

Yoo ben yoğum.

babanın ölmesi

Darısı başıma, dedirtendir.

kadın cinayeti yoktur cinayet vardır

Cinayetin kadını erkeği elbette olmaz. Ama Türkiye'de yaşanan cinayetlerin çoğu kadın cinayeti ve neredeyse tamamı çok vahşi şekilde işlenen, kan donduran türden. Cinayet cinayettir, ama Türkiye'de kadın cinayeti durdurulamayan bir hızla artmaktadır. Kalkıp da bunu bile siz feminist kadınlar cinayeti bile kendi lehinize kullanıyorsunuz diyemezsiniz. Gözün gördüğünü kulağın duyduğunu daha ne kadar inkar edebilirsiniz?

edebiyat sohbeti yapacak bayan arayışı

Dayı sen bayan dedin ya orada bir kaybettin sanki. Daha uzun sürer bu arayışlar diyeyim ben sana.

kezolar nerede

Yine aciz bir erkek insan hiçbir türlü bir dişinin ilgisini çekememiş. Ve büyük bir çaresizlikle ulaşamadığı ciğere murdar diyen kedi misali karşı cinsi aşağılamaya çalışarak başlık açmış.

ben sözlüğe kociş bulmaya gelmedim şovmenliği

Ülkenin en iyi kocişleri bu sözlükte. O yüzden bir gelen bir daha gidemiyor sjsjsjsj. Tabi bu bir efsane çünkü ben daha burada düzgün bir bey modeli bile görmedim kociş de neymiş...?