bugün

metro turizm berbat bir firmadır.

sadece bu olaydan dolayı demiyorum süreli bir olaylar oluyor o firmada. bi kaç kez bindim ona en az 10 kaza atlattık.

sakın metro turizm kullanmayın
muhafazakar ahlak.
Eski Sözlükte iddaa sahibi yazarın attığı resimler ile gerçekliği kanıtlanmıştir.
Bunu yapan varlık orospu çocukluğuna yeni bir tanım kazanmıştır ben hayatım boyunca böyle bi serefsizlik görmedim,her ne kadar kızin yalnız başına otobüste ne işi varmış gibi argumanlar ile muavin denilen kahpe evladinin aklanacagıni düşünsem de umarım hak ettiği cezayı alır ve içerde aynı şeylere maruz kalır ve hatta daha sonra da müebbet almış delikanlı bir mahkum tarafından öldürülür,umarım kendi annesi kardeşine de böyle şeyler yapılır.
böyle şerefsizlere en ağır cezanın verilmesi gerekmektedir. bugün bu aşağılık insan az ceza alırsa yarın nasıl olsa cezası az diye daha iğrenç daha kötü şeylere yeltenir. ben hala hapis cezasının böyle insanlar için fazla iyimser olduğu kanaatindeyim. cezaları daha büyük şeyler olmalı. ve maalesef hukuk sistemimiz artık tecavüzcü, tacizci, sapık ve katilleri korur olmuş. o yüzden bu karaktersiz insanın da ceza almadan kurtulacağını düşünüyorum.
allahın belası adamlar.
yuh artık, şerefsizliğin daniskası. bu ne abicim bu ne nasıl bir ülke olduk lan? insanlar otobüse de mi binmesin bu nasıl bir açlık ya. günden güne daha neyle karşılaşacağız diye izliyorum. yok yani sınırı yok bu pezevenkliğin. insan olmayı dahi beceremeyenler insanlara hizmet verecek sözde.
Yok anasının amı. Lan otobüste de mi sikilme riski var artık insanların. Ah olaydım o otobüste keşke de o orospu evladını yalovadan denize ataydım bi güzel.
muavinlerin berber dayaması misali koridor tarafında oturanlara yaptıkları "muavin sürtünmesi" olaylarına yeni bir boyut getirdikleri mevzudur. yani hayvanlığın bu kadarı harbiden akıl alır gibi değil lan..

yalan haber olma ihtimali yok gibi. böyle hayalleri ancak kabataşcı ablalar uydurabilir ancak onların hayal gücü erişebilir böylesine bir yalana o sebep ile doğru gibi duruyor.
allah belasını versin dediğim hadisedir. bu kadar pisleştik mi sahiden milletçe?
Edepsiz firmanin, edepsiz muavini

(#32548353)
Gerçekliği kuşkulu olan ancak yaşadığımız ülkede gerçekleşen olayları düşününce gerçekliğine inanılabilecek, insanların ne kadar da hayvandan da aşağılara inebildiğini gösteren haber.
işin vahim yanı ben dahil pek çok kişi Gönül rahatlığıyla bu olay olmamıştır diyemiyor.
Geçen hafta metro turizmi ilk ve son kez kullanmış biri olarak "ucuz atlatmışım lan" dedirtmiş hadisenin baş kahramanı piç.
Amk ben de geçen hafta yolculukta 5 saatte dudulludan boluya geldiği ve bu süreçte hiç mola vermemesinden dolayı tepkimi otobüsün ortasına sıçarak göstermeyi düşünmüştüm. Amma ve lakin çok da ekstrem bir olay olmayacakmış yapsaydım.
işte bunlar hep filmlerden etkileniyo hep.
Nasıl tepki vermem gerektiğini bilmediğim iğrenç olay. Ağzım açık bakıyorum olaya. Bu nasıl bir hayvanlık çözemiyorum.

O hayvanla aynı kromozom sayısına sahip olduğum icin bile utanıyorum.
amına koyayım bu ülkede her şey mümkün kesin olmamıştır diyebilecek adam var mı?
Yok artık dedirten muavindir.

Kıyamet yakındır ya..Muhammed'in ümmeti.
adamlar hayvanlara halleniyorken benim şaşırmadığım olay , olum bu ülkede yaşamak bütün rezilliklerin olabileceği gerçeğine alışmak demek .
beni evlat alacak italyan bi aile arıyorum lütfen kurtarın beni bu ülkeden.
Insanlığımdan utandım. Allaha buyuk konusmayayim ama benim anam, bacim, sevgilimin basina gelsin butun metro firmasini, acentalarini, otobuslerini yakmassam en buyuk orospu cocugu benim.
Sözlükte ki trollerin yapamadığını yapmış muavin. hep diyorum, burada ki sapkın troller ne ise dışarıda ki tecavüzcü katiller de aynı. Hiç bir fark yok. Dünde kardeşine tecavüz eden başka bir yaratık* vardı haberlerde.

Ayrıca da Metro kainattaki en berbat ve rezil otobüs firmasıdır.
Metro turizm facial bukkake seyahat ltd..
ya okuyunca istemsizce güldüm çok afedersiniz tamam çok rezil bi şey (gerçekse) ama nasıl lan? hahahahahaha ya çüş!

eğer gerçekse bunu yapanın akıl sağlığı yerinde değildir o yüzden cezadan ziyade rehabilitascmdklmcsklcsd ya kesin çükünü tutuşturun eline şu artığın!! off rezalet hem gülüyorum hem küfür ediyorum amk çocuğu hiç mi korkmuyorsun nasıl bi yürek yeme şeklidir o?
Daha da sikseler koridor tarafı bilet almam. Hayır bi de ağzımız açık uyuyoz amk..
Böylerini salladıracaksın meydanlarda. Vuracaksın yaftayı boynuna cesedi kokana kadar halka teşhir edeceksin.
kızın o saatte otobüste ne işi vardı sesleri yükselmeye başlamış bile şimdiden. abi asıl olay bunlar işte. bu kafadaki yobazlar.

ulan be it oğlu itler. sizin bu dünyada yeryüzünde ne işiniz var peki ?

aq biraz daha uzasa olay ki uzar bu mevzu yarın öbürgün patlar sosyal medyada falan çok hızlı yayılır, kızı suçlu bulacak çok kafa var.

sizinli aynı kimliği taşımaktan utanıyorum. erkekliğimden utanıyorum bu ülkede yaşamaktan yoruldum artık. aynı şey sizin ananıza bacınıza yapılsa faslını geçicem çünkü size bi tesiri olmaz bu sözün.

inşallah diyorum inşallah, size de bi yerlerde boşalırlar aq üstünüze başınıza uyurken. tuuhh arlanmaz orospu çocukları
işin en acı tarafı kızın ekipler gelene kadar suratını temizleyememesi.