bugün

sözlüğe hoş gelmiş beşinci nesil yazar.*
aynı gün yazar oldugumuz gobegi bir kesilmişdaş. *
24 saatini, toplumsal ilişkilerini ve devlete karşı yükümlülüklerini düzenleyen reel bir dine sahip beşinci nesil yazar. müslüman şairlerle dirsek teması göz kamaştırıyor. "ne o ne bu" diyerek kendi fikri yapısını ortaya koyan bu "nesnel (?) müslüman" yazar arkadaşımıza amerikancı bile diyemiyorum. edebiyat/ideoloji çaprazlaması ne edip cansever'i ne de ismet özel'i kötü şair yapar. sezai karakoç, necip fazıl kısakürek ve hidayete erenlerin karasuları... kelime ve şiir kimin tekelinde acaba?

zorunlu edit: ironidir.
anlayabildiğim ancak anlaşamadığım yazar. bazen kelime oyunlarıyla konuyu farklı yönlere çekse de, uzun vadede iyi, kısa vadede kötü arkadaş olacağımızı sanıyorum.*
her boku akp ye baglayan pic dusunce başlığı sayesinde aydınlandığımız yazardır. teşekkür ederiz. hakaret ile öğrenilenler hayatta en unutulmayanlardır. ama en az değer verilenlerdir aynı zamanda.
Diyalog zengini, entry kabızı 5. nesil yazar.

Dikkat çeken başlık açma da başarılı ancak içerik girme de kesinlikle başarısız.

Bir'de kendi kendine gelin güvey olmayı iyi başarıyor. Kötü manada değil insanın kendini eğlendirmeyi bilmesi lazım.

Ayarcı, kapakçıdır aynı zamanda.*
(bkz: #3462059)
(bkz: #3506076)

(bkz: #3506239)

kendisini dergahımıza kabul etmekten onur duyacağımızı, böyle ateşli savunuculara çok ama çok ihtiyacımız olduğunu bildirir, şimdiden hoşgeldin dileklerimi iletirim tüm dergah adına. mucuk.
yazma uslubü güzel ancak değişik olan yazar. (bkz: ülen)
*
solcularla kafayi bozdugunu, mevcut-i sebebiyetinin sözlükte ortalik karistirmak oldugunu, politika yaparken bile karsi tarafi alaya alma cabalarinín bulundugunu düsündüren bir yazarimizdir kendisi.
saygilarimizi sunarak hosgeldigini, bu hosnutlugunu bozmamasini dileriz.
sözlüğü siyaset meydanıyla karıştırmış yazar. hoşgeldiniz.
turbanli kiz ogrencilerin servisten atilmasi başlığı altında bağırıp çağıran yazar. boşver nazarım, sözlük sana yardımcı olamaz bu konuda. ya da.. yaz, yaz!... rahatla...
humeyni'yi sevmenin islam'ı sevmek olduğunu sananlarla aynı paralelde olan yazar.
yeri geldim mi bakış açısıyla ve bilgisiyle entrylerdeki boşlukları dolduruşuyla beni şaşırtan, ancak yeri gelince de kurduğu düz mantık ve "ne olursa olsun anti sol" olsun anlamı taşıyıp objektifliğini yitiren cümlelerle de beni yine şaşırtan yazardır.tarafına bakılmaksızın okumaya değerdir
bazi bazi gazini alamayip yaptigi siyasi aciklamalar yüzünden kendi basini belaya sokacak olan yazarlarimizdan. güzel bir intihar girisimi diyebiliriz buna. *
yazilari önemle ve büyük bir itina ile ailecek takibimizde.
(bkz: #3506228) ile kendisini komple tanıtan yazardır. söz konusu girisine bakılarak diğer girilerinde ne yazdığı tahmin edilebilir.
doğum günü kutlu olsun yazarı. nice yıllara hacı.
yapraklara dallara yeşillere allara
nice nice yıllara uvjb, nice nice yıllara...

nazım hikmet şiiri uymadı belki ama kusura bakma, necip fazıl fazla bilmem. ' yüzüstü çok süründün ayağa kalk uvjb' desem alakasız olmaz mıydı? seneye doğum günümü kutlamazsan da silerim bu entariyi hafız.*
"doğumgünü kutlu olsun" dedirten* yazar. sanırım oruç bünyede biraz asabiyet ve hassaslık yaptı.*
doğum gününü kutlamadığım yazar... daytt zorla mı lan kutlamıyoz!
Doğum günü kutlanmazsa atacakmış kendini, duyduk geldik! Doğum günün kutlu olsun arkadaşım! Umarım doğum gününü kutlayan yazar sayısı çok olur da boğazdan atmazsın kendini. Sırf bunun için yeni üyelikler alıp doğum gününü kutlamak geldi içimden ama geç oldu be genç!
mod olası tuttu herhalde. kendisini tanımlıyor olsa gerek;

Son Girdiği Entryler
1. hukukcu moderatorler istiyoruz kampanyasi/#3927555
2. 5 vakit namaz kilan hukukcu moderator/#3927489
3. (alakasız)
4. yazari daha uye olmadan ucuran moderator/#3927427
5. entry henuz girilmeden silen kahin moderator/#3927404
6. isik hiziyla entry silmek/#3927386

haydi hayırlısı...
(bkz: ismail sen koca bir çılgınsın)
arada bir dikkatimi çekerdi,

(#3967557)

(#3410630) işte budur dediğim yazar.*
başlık açma konusunda son derece yaratıcı. görüşlerimizin tamamen zıt olduğunu düşünüyordum, öyle değilmiş meğer. ben onun yazdıklarına genelde katılmıyorum, o ise benim tek bir entryme katılmamış sadece. bir gariplik var ama du bakalım.
gorusunu, aklindakini elinden geldigince dile getiren yazar.

kendisini tanimam, sadece yazdiklari yani dusunceleri yuzunden kendisini sevmem, yazdiklarini %90 begenmem ama yigidi oldur hakkini yeme demisler. uslubu guzel. kendini ifade edisi basarili.

umarim bu ozelligi sadece sanal dunya ile sinirli degildir. gercek hayatinda da boyledir. ne bileyim? bu sozlukte cok var mesela; farkli farkli nicklerle gelip cok cesitli karakterler sergileyen ama gercek hayatinda bambaska olan kisiler.

neyse sozun ozu su; kendini iyi dile getiren biri.
güncel Önemli Başlıklar