Sözlükte güzel kız görünce insanın içinden verdiği tepki.
canınız sıkıldığında keyfinizi yerine getirecek bir şarkı ararsınız ya hani işte tam o türden bir şarkı. dinlerken eğlendiren. ve bir ayak fetişistinin kaleminden çıkan sözlere sahip olan.

Güldüğün zaman dudaklarının aldığı şekli görmesem ölürüm
Bir çoğu şeye küfür edesim var ama annen dinlerse üzülürüm
Senin güzel bacakların ve şarap uuu beybi
Bacaklarına çorap giy ayaklarını uzat uuu beybi

Otursan kucağıma sarılsan boynuma kokunu çekmeye doyamam
Ellerini teninde gezdirmek istesem dokunmaya bile kıyamam
Her güne seninle güzel bir bacak uuu beybi
Otur şöyle ayaklarını göğsüme uzat uuu beybi

Öp beni sabaha kadar yanımda kal uuu beybi
Mor rujunu sür dudaklarımdan öp beni uuu beybi
açık seçik aşk bandosu'nun seslendirdiği komikli şarkılardan biri. bazen gulumsemek icin ismi bile yeter.

bu da merak eden olursa diye.
https://youtu.be/Vl_ics-j0Ik
Sevilen sarkinin Elektrogitar solosu dinlenirken söylenendir.
usher in yiğit özgür den çalıp şarkıya eklediği ünlem.
akape zihniyetinin, hamile kadın görünce söyledikleri söz. tahrik olup akşamına kendilerine dokunuyorlar efendim, bu kadar terbiyesizlik olmaz, hamilelik yasaklanmalı.
Sevgiliye* "ağır abi" aforizmaları sunmamak adına güzel bir kaçış noktası oluşturan kısa cümle.
alında samimiyetsizken, samimi gibi görünmnek için kızlara attığım mesajlarda kullandığım ifade.
-yeni bi elbise aldııııaaam!!
-uuu beybi. *

edit: ha bi de güzel kız görünce. dımdımtısss.
uzun zamandan sonra, sözlüğümüzü şereflendirmiş olan yazar. kırk yılda bir girer, 1-2 entry yazıp çıkar. adamın vakti yok sözlük, olsa sözlüğümüzü şahlandıracak insanlardan da vakti yok işte. çapkınlığa ara verip, sözlüğe daha çok vakit ayırmasını istedim kendisinden ama onda bitmiyor iş. hatunlar düşmüyor yakasından.

ahh bu hatunlar, ikimizin ortak derdi, bir rahat bırakmıyorlar.*

(bkz: karı sekse çağırıyor)

edit: imla
(bkz: supermassive black hole)

oh baby dont you know I suffer? *
--spoiler--
yıllardır bu evde yalnızım... hem de cok yalnızım... ah, su duvarların dili olsa da opussek... su kapının memeleri olsa... cok sey mi istiyorum?.. parkelerin minik götleri olsa...
--spoiler--

uuu beybi *
görsel
espiri yaptığını zanneden hocaya vermek istediğim ama tırstığım için veremediğim tahrik yüklü hunisel bir cevap.

(bkz: huni)
bu yazar için aref falan diyolar lan.
kendisine hoşgeldin demeyi borç bilirim. Umarım sağlıklı günlere bu güzelim sözlükte yazmak nasip olur.
7. nesil yazar. aramıza hoşgelmiştir. kendisi benim ilkokul arkadaşım olmakla beraber hali hazırda üniversite arkadaşımdır da. çok yönlü bir insandır kendileri.

(bkz: hoşgeldin lan)
'' parkelerin minik minik götleri olsa '' sözünden sonra gelen kelime bütünü.
http://img22.imageshack.us/img22/3106/uuubeybi.jpg
acayip bir yiğit özgür söylemi. sıkı bir yiğit özgür okuyucusuysanız dilinize takılması kaçınılmazdır. olmadık yerlerde de ağzınızdan fırlayıverir. örneğin sınav sonuçları açıklanırken,

hoca: susuzsuperisi, 100. **
susuzsuperisi: uuu beybii!

ya da ciddi bir toplantıda getirilen hoş öneriye cevap olarak,
-uuu beybiii!
amerikan versiyonu için:

(bkz: oh baby)
ülkücü sevişme efekti.
nba live 2000 de don poier (spiker) tarafından sıkça kullanılan laf öbeğiydi. alley hoop larda smaçlarda uuuuuuu beybi diye haykırırdı.
Cat stevens'ın günlerce aradığım wild world şarkısının nakaratıdır.
yigit ozgur yapımı, dilden dile nam salmaya baslamıs tahrik sozu.

delinin biri hucresinin bir kosesinde oturmaktadır ve dusunce bulutunda tam olarak sunlar yazmaktadır;

" yıllardır bu evde yalnızım... hem de cok yalnızım... ah, su duvarların dili olsa da opussek... su kapının memeleri olsa... cok sey mi istiyorum?.. parkelerin minik g.tleri olsa...

uuu beybi... guzel bi hareketlenme oldu bende... "
allah belasını versindir. yardırır insanı bu efekt.

(bkz: uuu hareketlilik oldu beybi)