bugün

unutmaya çalışılan kişinin yüzünü hatırlamamak peki bu da farklı bi olay.
Çalışılarak zaten bir sonuç alınamayacak tek konuda önünüze çıkan engellerden sadece biridir.

Zamanla öncelik derecesi düşüyor ve bir gün aklına gelmediğini fark ediyorsun. Tabii fark ettiğinde de sonuçta aklına gelmiş oluyor ama olsun o sayılmaz. özellikle bir çaba sarfedilmesine gerek yok yani.

Zaman işte, Bazen 2 hafta bazen 10 sene.
Bilinçaltınızın artık o kişiyi unutmaya çalışmanızı farkettiği ve sizinle savaştığı durumdur.
dün gene yaşadım bunu. ama bu başlığı açtığım 2013 senesindeki kişi değil. bu sefer başka. ulan sürekli birilerini unutmaya çalışıyorum yalnız hayata bak.

böyle bir uyandım abi, uzun zamandır buz tutmuş-artık kalbim mi , göğüsüm mü neresiyse o civarlar- bildiğin ısınmış bir haldeydi. tabi havanın da sıcak olması ve benim drama queenlik yapıyor olmamdan dolayı da olabilir ama fazla duygusal bir andı. normalde pek böyle anlar yaşamam. hakkaten artık buz mu dersiniz kalas mı dersiniz öyle bir tipim. ama gel gelelim oluyor arada, vasıfsız bilinç altı arada böyle şakalar yapıyor.

o kadar okudunuz madem ödül olarak bir şarkıyı hakettiniz;

http://www.youtube.com/watch?v=o2zf28T0LFU
Bilinç altının insana yaptığı büyük şerefsizliktir.
sizi en çok özleyen kişiyi rüyanızda görürmüşsünüz. sen unutmaya çalışsanda o unutmamış olur yani.
hem hiç rüyanda görmeyip aklından, kalbinden, ruhundan silinsin istersin hem de gördüğünde bitmesin diye uyanınca gözlerini tekrar sımsıkı kapayıp rüyaya devam etmek istersin . Zor bi' ikilemdir.
bilinc altina lop diye yerlesmis insandir. zamanla atlatilan durumdur. ama ruya aklina geldikce sigara yakilasi bi durumdur.
Uyuyamamaya sebep olur.
beynin naniiik yapma halidir.
sigara üstüne sigara yaktıran illet durumdur. lan zaten sabah 6.30'da kalkmak yeteri kadar moral bozucu, üstüne bir de bu ekleniyor.
Allahın belası durum.
sık sık başıma gelen olay. hepsinde de barıştığımızı görürüm. sabah kalkınca da bir ton söversin gördüğün rüyaya.
Sen onu daha bok unutursun.
(bkz: rüyalanmak)
bir de utanmadan rüyada size, "beni nasıl unutursun" diye hesap soruyorsa, vay halinize durumudur.
sana ne yavrucum, sana mı soracağım? diyesi geliyor insanın ama diyemiyor işte, rüya.
Bilinçaltının size bok unutursun deme şeklidir.
Her gece başa gelendir, ulan sevinsem mi uzulsem mi karar veremiyorum.
Bu bir işaret falan değildir. Akşama kadar düşündüğünüz içindir.
Unutabilmek için karşına unutturabilecek bir insanın çıkması lazımdır.
Bir, hayatınızdan gelip geçen, geçiren, geçirilen herkesi aynı filmde görmek değildir. De neden biri unutulmak istenirki, baştan kaybetmeseydin.
Hayatın verdiği en boktan hediyelerden biri.

Tam her şey normale dönerken birden o çıkar karşına. öyle de pis bir şey ki, yaşanan tüm güzel anlar, anılar film şeridi gibi geçer gözünün önünden.

işin kötü yanı da rüyadan hoşnut olmaya başlarken bir şekilde uyandırılmak. Bilinçaltı çok orospu çocuğusun..
bu bi işaret mi diye düşündürür.
lucid dreaming ile tadından yenmez.
(bkz: bilinçaltının oynadığı oyunlar)