1. 1.
  üçüncü nesil umulmayan paradoks.
  (bkz: unexpected)
  (bkz: paradox)
  ... unexpected paradox
 2. 2.
  yeni nesil ekşi pardon eski dost.. *

  hoş gelmiştir hoş bulacakdır. sevecektir buraları. üşümeyecektir uludağ yamaçlarında.. çok şey bulacak ve çok şey katacaktır buraya da..

  sıkıldığımız zamanlarda tarkanla beraber rusyaya göndereceğiz kendisini.. *

  ayrıca ben sana yeni nesil büyük organizatör olamassın demedim çaylak olmadan yazar olamassın dedim. *
  ... argadini
 3. 3.
  msnde konustuklarini hemen baskasina satan 15 yillik arkadas !!im.
  ... sanalist
 4. 4.
  bir sure sonra folofos olan arkadaslik iliskisinde onemli olan kac yillik arkadaslik degil ( ki 5. yildan sonra hepsi ayni bok ayni evlilik gibi ) arkadasligin kalitesi olduunu unutan penguen. ( mavi penguen )
  ... sanalist
 5. 5.
  kızların size özelmiş gibi hissettirip her muhattabiyetinin bulunduğu erkeğe söyledikleri yalan cümle. aslında kendilerine söylüyorlardır, çünkü kendi gözleri.
  ... rabbit
 6. 6.
  nerden başlasam nasıl anlatsam bilemediğim, sadece günün hangi saati olursa olsun, varlığını hissettirdiği her an yüzüme tebessümü de yerleştiren güzel insan.
  hayata bakışı, enerjisi, uğraşıları nedeniyle imrenilesi kişiliğe sahiptir. onu tanımaya başladığınızda "vay be hayatta böyle insanlarda varmış" dedirtir. düşüncelerinizi, anlattıklarınızı sabırla, asla yargılamadan ve yadırgamadan dinler.
  en sonunda birbirimize benzediğimize kanaat getirmeme neden olmuştur. bir de bana verdiği tutması gereken pek çok sözü vardır.***
  2 ... gonulcelen
 7. 7.
  insan hakları konusunda ahkem kesen ülkelerin insan haklarına aykırı şekilde davrandığını, sözde bahanelerle demokrasi bekçiliği adı altında dünyanın diğer ucundan gelip ortadoğu'da kaos yarattıklarını, ırak'ı böldüklerini belirten, düşünceleri takdir edilesi yazar.
  1 ... gonulcelen
 8. 8.
  turkiye ziyaretimde hava alanindan beni alan, tekrar birakan, geldigimin ikinci gunu cicek pasajinda tekel voktasi icirten vefali arkadastir.
  unutmayacaktir, unutulmayacaktir, orada bir dost var uzakta ...
  1 ... sanalist
 9. 9.
  turk kahvesini pisirmeyi ( evet kopuklu ve gene evet kopugu ayri yapmiyoruz ) bana ogreten, ama benim ingilizceyi bir turlu kendisine ogretemedigim , hala ingilizce konusunda benimle sidik yaristiriacak cureti olan birde ahmet kaya dinlemese super olacak dedigim bir karindastir..
  1 ... sanalist
 10. 10.
  prim yapmasi icin bir nedeni olmayan ziya populer olmak icin nedeni olmayan suserdir.
  insanlara saldirmak yerine fikrini yazan,
  benim gibi dusunmuyorsa kesin prim yapiyor, kimin adamisin sen, al anani git lan buradan zihniyetinin sevmeyecegi,
  parti yonetici olupta daha karsit fikirlere alisamayan kisilerin nefret edecegi,
  kulturlu, tek kotu yani sigara icen bir suserdir.
  ... sanalist