bugün

90 lardan bir şarkıcı ismi bozdur yeminleri diye bir şarkısı var gayette güzel hala dinlenir..
https://www.youtube.com/watch?v=_zYOOb_3qhI
(bkz: Düşmedim daha)
güzel bir nicke sahip yazar. belli ki umay umay'ı çok seviyor. kafa dergisi'ni takip etmesini öneririm. kendisi orada yazıyor. çok da güzel yazıyor *
simsiyah bir gecede.
simsiyah bir şehirde,
simsiyah bir yorganın altında.
kırmızı kalpli bir kadınım.
Beni sözlüğe kazandıran bir minnoş
Tanrınınşapşiriği
En sevdiğim anonim.
sözlükteki sayılı reyizlerden.
"metin akpınar'ın ölümünde ekstrem bir hüzün kaplamış..." bla bla yazmış yazar. metin akpınar'ın ölmediğini biri buna söylesin.
Düşmedim daha şarkısı ile beni benden alan sanatçı kişidir.
Üvey, zemheri gözler üvey
Yer gök dört duvar sagır ağır ağır
Düşmedim daha.
Çok sevdiğim kaliteli entryler yazan yazar.
Çok iyi kalpli ve çok anlayışlı aynı zamanda keşke tüm yazarlar onun kadar duyarlı olabilse dediğim kişi.

iyi sözlükler güzel yürekli insan.
Entryleriyle adeta mantıklılığın bir resmini çizen yazardır.
Yazdıklarını okumak keyif veriyor.
Ayrıca nickaltı yazdığım ilk yazardır da.
neden bilmiyorum fakat şu sözlükteki açık ara en güzel kız gibi geliyor.

sözlüğün en güzel kızıdır. kesin öyledir. bu arada yavşamıyorum.
şeref verdiniz.

bu da ilk nick altıma yanıtım olsun. güzellikle kalın.
Galiba benim ruh ikizim yazarı.

Görmememe, sesini duymamama rağmen frekanslarımızın çok yakın olduğunu düşünüyorum. Karşı karşıya gelseydik saatlerce toplumsal analiz kasıp kitap dedikodusu yapardık gibime geliyor.

Güzel güzel yazmaya devam etsin.
kendinden çok ben severim onu. başka bir şey demeye gerek kalmadı sanırım.

ha bir de,sarman en kısa zamanda elinde.
Bugün kendisini bir arkadaşıma anlatmamdan sonra, onun da gizli bir takipte olduğunu görmemle sevindirmiş yazar. Tesadüfün de böylesi ya, şaşırtmıştır. Velhasıl kelâm kendisiyle iki lafın belini kırmak istesem de ortak acıların varlığının bilinciyle bir türlü konuşamadığım yazar.
Edit: çok da güzel yazar hani. Kendini Okuturken hiç zaman kaybı yaşatmıyor.
Yazıları çok hoşuma giden yazar. Her ne kadar kendisiyle muhabbet etmek istesem de çaylak olmak buna büyük bir engel.
nankörlükte üstüne tanımayan yazar.
http://m.uludagsozluk.com/e/30964937/
Gozlukmakiyatom ile nikah tazeledigimizde kendine davetiye gonderecegim tatlı yazar.
muhabbetini güzel, entrylerini cok kaliteli bulduğum tatlişkomsu yazardır. sözlük camiasında sevdiğim sayılı yazarlardandır. sözlüğü bırakmam yakındır gibi bir entryisini gördüm geçenlerde, adresin var elimde bulur zorla entry yazdırırım bilesin.
ulan bana yazanları eksileyenlerin derdi ne, ayar oldum. birileri gizliden nefret mi besliyor, gelsin konuşalım. rahat bırakın insanları derdiniz benimleyse.
altıkırkbeş yayınlarından şiir kitapları olan efsane şairdir. (bkz: orospu kırmızı)

aynı zamanda sözlükte yazarmış, iyi entry'ler.
tanımayız, zararsız ama herhalde..
Tüm övülen entrylerini oyladığım benden bir parça gibi gördüğüm yazar. Niye bu kadar geç tanıştık diye hayıflanmaktayım.Zihnimizin labirentlerinde geziniyoruz şu an bakalım ilk kim çıkabilecek bu zorlu yoldan. Tam çıkarken geri de dönebiliriz biz biliyorsun*