bugün

muhtemelen sözlükten canı yana liseli bir ergen arkadaşın yaptığı blogumsu şey. belki bir isyan duvarı.nasıl dokunduysa birşeyler feryat figan isyan ediyor.

(bkz: ugur dündar bile böyle isyan etmedi)
uludağ yazarını çileden çıkaran bir blog. o kadar sinirliyim ki rıza anlatamam.

(bkz: bir vurursam döverim)
liseli ergenler olarak takip edip sığ düşüncelerimizi gelecek bir vakitte bildirmek istediğimiz insanların açmış olduğu derin sularda, felsefenin hası yazılmış olan blog adres.
sözlükten atılan bir yazar olsam ve bunu içime sindiremesem yapacağım ilk şeydi blog açmak. başkası yapmış sağolsun.
gözyaşları içinde tanrıya haykırmayı sağlayan blog.

hayıııır çığlıkları dağlardan yankılanıyor.
(bkz: ezik)
sözlükler için varolan bloglardan en komiği. sanırım bir ilkokul çocuğunu ait. ayrıca diğer sözlüklere ait blog adreslerini de almış arkadaş. sözlüklere savaşacak galiba çakma donkişot.
ulusözlük diyerek gizli gizli övgü taşıyan blogdur.
sözlükte yeşerip hayatı sözlükten ibaret gören bir zavallının 'bir zamanlar hor gördüğünüz bir user vardı' tarzındaki intikam sitesi. ha kimse iplemez o ayrı. büyüyünce unutur abisi.
önce cümle kurmayı öğrenip sonra blog yazmaya başlaması gereken bir ergen bünye hezeyanı blog sayfası. anlam bozukluğu olan cümleleri gördükten sonra bir daha da ziyaret edilmez.

keşke adam gibi biri alıp gerçekten şöyle okkalıca muhalefet yapsaydı da biz de adam haklı deseydik.
adres vermek bana nasipmiş:

http://ulusozluk.blogspot.com/
bir blog sayfası.

oysa ben tam aksine bunu açanın sağlam ve eski bir uludağ yazarı olduğunu düşünüyorum. maksadı da muhtemelen eğlencedir, "sözlükten atıldım şimdi ağlıyorum" izlenimi yaratmaktır. en azından bunu okuyorsa bir kişinin bunu yemediğini bilsin istedim.

(bkz: mahmut sen misin)
ister anaokulu bebek ister ilkokuldaki çocuk istel liseli ergen ister üniversiteli olsun, silindiği için blogspot'a başvurmuş, her sözlükte olan bir kaç çığrından çıkma olaylarının screenshotlarını bulup yayınlamış, sözlüğü kötülemeye çalışan beyinsiz bir bünyenin açtığı blog.
isterse screenshotlardan zall in eliyle koymuş gibi kim oldugunu bulabileceğine inandığım kişi.

screenshot da saat belli. gün belli. o saatte online olanlar sözlüğün loglarında vardır diye tahmin ediyorum.

zaten 20 kişi online o saatte fazla da bir seçenek yok.
sağ frame inde bulunan anket gerçekten başarılı ve komik olan kötü blog.
iyice inceledikten sonra feci derecede sinir bozan site. evet bir anket hazırlanmış ki dedektif biraderler tadında. burdan o hedeyi hazırlayan hödöye sesleniyorum. oks için özel ders verilir. tahminlerimde yanılıyorsam 2 sene sonra öss için de ders veririm.
ayrıca blog sahibi kişi bir erkek. fm 2007-2008 oynuyor. *
ilginç saatlerde uyumayıp sözlüğe giriyor!
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
sanırım türkçe ile arası pek iyi olmayan ir öss öğrencisi. yazık lan öss bir yandan sözlük bir yandan.
fake bir hesap açıp yazar olarak ve uludağ modern'e girerek bu screenshot'u bilgisayarına inirme ihtimalini göz önünde bulundurursak, o ss'i çekenin blogu açan kişi olduğuna %100 ihtimal verilmemesi gerekir.

dedektif kesildik abura koyim.
"bırakın sözlük yazarı olmayı sizden okeye dördüncü bile olmaz" gibi deha ötesi bir slogana sahip blog. yeni keşfettim ben bu bloğu bırakırsam adam değilim.
eleştirmenin bile saçma olduğu yer! yok farzedin, ölü takliti yapın! prim vermeyin lan işte kötüleyerek bile prim vermeyin!
okudukça insanı gülmekten öldüren blogdur.