bugün

ne yazık ki eleştiri ve mizahi dozunu akp öncesi iktidarlar döneminde yapılan benzeri programlar kadar yakalayamamış olan programdır. bu, kanalın beceriksizliğinden değil iktidarın kendileri ile ilgili her türlü mizahi yayının üzerine çullanıp mahkemelerde süründürme hoşgörüsüzlüğü ve despotizminden kaynaklanmaktadır.
kopartan program.http://www.kanalturk.com.tr sitesinden guncle olarak takip edilebilir.
Ey fakirfukara nidalarıyla başlayan bizimcity vari daha uzun ve hoş skeç.Bugün kü rte'ye olan ayarlar hakikaten izlenesiydi..
rte gibi bir malzeme çok daha iyi kullanılabilirdi. mesela el hareketleri, bağıra bağıra konuşması, inşallahlı, maşallahlı, ya allah bismillahlı kelime dağarcığı ve elbette bir konudan bahsederken ''bizim bunu yapmamız lazım biz bunu yapıyoruz'' gibi kalıpları kullanılabilirdi. benden isteler iyi bir rte seslendirmesi yapardım hamdolsun.
alta da işitme engelliler için anlatım yapan rteyi görünce beni benden almış serzeniş.
Kanaltürk'te her akşam haber bülteni sonrasında yayınlanan,Aymazlar,Doymazlar,yazmazlar,görmezler ve de duymazların SUNAMADIĞI programdır.
(bkz: #26285110)
güncel Önemli Başlıklar