bugün

Beyin ile yazılan değil de başka uzuvla yazılan entrylerin saati geldi denilen sözlük.
Her entry de kız kız kız demeye başladılar. Hem cinsiyetci hem de abazanlar dikkatli olun hanımlar benden söylemesi...
Çok güzel başlangıçlara gebe olabilecek anlara sahip olduğum bir sözlük oldu başlarken. ama yolun sonu geldi mi durmak bilmiyor o yolun sonuna gelene kadar. 6 sene gibi uzun bir zaman sonra yolun sonuna gelindi artık. bir hafta daha, sonrasinda artık bitiş. yazabilecek kelimelerim kalmadı. son bir haftada ne çıkarabilirsem onları çıkaracağım. zaten güzel zamanları çok öncede kaldı sözlüğün artık öyle bir yerde de değil. ama benim için özel bir yerde kalacak tabi bu sözlük.
(bkz: #40829800) bugün, yeni yılla ilgili bu entry'i girerken gündem de tavsiye sıralamasına konulmuş sözlüktür. bazen entrylerim tavsiye kısmına ekleniyor şahit oldum. ama sadece bir kez girdiğim bu entryi girmeme rağmen tavsiye kısmında aynı entry farklı entry numarasında aynı şekilde çıktı. buna ilk kez şahit oldum. baktım iki kere mi girmişim entryi diye. hayır bir kere girmişim. ama farklı entry numarasında iki kez üst üste tavsiye kısmında çıkmış. ilgincime gitti. swh. neyse.
eski havası yok 2015-2016'da baya aktifti eğlenceliydi.
Radore sunucularında barınan, cloudflare ile korunan, yönetimi sikimsonik olan sözlük.
Ara sıra uğradığım yer.

Bakıyorum değişen bir şey var mı diye? Hiçbir değişiklik yok.

Bayburt’un alelade arka sokaklarındaki değişim kadar basit bir değişim var ya da yok.
2 saattir şuradayım seks ve pkk propagandasından başka bir şey yapılmıyor.
12. nesil yazarların küfürleri ap ayrı, kendinize gelin yahu.
hiç tadı kalmamış sözlüktür.
başlıklar saçma sapan, yazarların çoğu trol olayım da nasıl olsam olayım derdinde.
7. 8. nesilden sonra bitmeliydi bence.
çok eksikleri var. entry girdikten sonra anasayfaya kendiliğinden dönmeli mesela
Bilgi içerikli entri girerken bile "hep aynı konularda entri giriyorsunuz" bahanesiyle entri yazmama engel olan sözlük, kendi nickaltına 5 dakikada 60 entri giren adama uyarı vermiyor. işte Bunlar hep sinema!
çok bozdu çok..

vah vah, tüh tüh..
Her telden, her dilden, her kültürden insanı birarada görüp, fikirlerini, duruşlarını öğrenebildiğiniz bazen yazmayı sevdiren, çoğu zaman da soğutan garip bir ortam.

Bir zamanlar alkışladığınız, takdirinizi kazanmış kimi yazarların bir süre sonra düştükleri acı ve komik durumlara bakıp şaşırdığınız, hiç ummadığınız bir yazarın aslanlar gibi yazıp çizdiğine tanık olabileceğiniz, lunapark benzeri yer.

Sözlüğü, sözlük gibi kullanan, okunası, şahane yazarlara selâm olsun.
bazılarının forum gibi kullandığı sözlük.
Cinsel hayatıma büyük renk katan seksi sözlük. Seviyorum burayı.

Beybi!
hiçbir şey olmasa bile, boşta kaldığınızda kendinizi atabileceğiniz bir yer.

alternatif bir dünya, terapi odası.

bakmayın sövüp sayıyoruz ama hayat ne zaman boka sarsa ayaklarınız getiriyor sizi buraya.
Kısaca ifade ettim.

(ses:#7413)
okumaya değer, ciddiyetle yazan bir yazara denk gelmediğim sözlük. eskiden beğenmezdik, her gün eleştirirdik; ama oturup keyifle okuduğumuz, bugün ne yazmış diye ilgiyle takip ettiğimiz yazarları vardı. trolleri bile uzun uzun, güzel güzel yazardı. şimdi hangi başlığı tıklasan vasatın da altı, tek cümlelik trol zırvaları.
arada bilgi kaynağı olan sözlük. format elden gidiyeah olabilir ama ben goygoyları da seviyorum. zaten şu hayatta pek fazla gülmüyoruz. burası ilaç gibi gelebiliyor.
gammazlanan entrylerin 24.12.2018 tarihinden beri değerlendirilmediği, hakaret eden yobaza cevap verdiğinde ise hemen entryni silen oluşum.

enteresan.
https://m.yeniakit.com.tr...aksizlik-daha-579702.html

Olm adam takmış lan size!
bugün de güzel hanım ayağı görülemeyen kaba saba ortam.
kankacılık, göşteriş ve ilgi budalalığı, kalitesiz trollcülük, okuduğunu anlamama, gereksiz anket başlıkları, gereksiz ilişki başlıkları, artı oy uğruna tribüne oynamacılık, ırkçılık, yoğun cinsel içerik, sıfır bilgiyle ateizm propagandası ve benzeri iğrençlikleriyle tam bir ergen sözlük'ü.
ergen sözlüğü ise yazma amk. zorla mı yazdırıyorlar.

t: her gün bok atılan sözlüktür.
Görüp görebileceğiniz tüm sözlüklerde yazdım ve yazmaya devam ediyorum ama En sevdiğim, en rahat hissettiğim sözlük burası. Yalancı da orospu çocuğudur. 5 gün çaylaktım geçmek bilmedi. Her ne kadar kahpe çocuğu, meriç, dalyarak, ilgi orospusu kaynasa da seviyorum seni uludağ sözlük.
uludağ sözlük iyiydir. ne kadar boş kaldığımda boş yapmaya gelsem de buraya iyidir. severim.