bugün

Trollere gerekenler uygulanırsa kalitesi daha da artacak site. Sol frame'den dert yakınmak artık çok sıkıcı gelmeye başladı ama başlıkları alt alta okumaktan başka bi şey yapmıyor çoğu aktif yazar.
8 mart 2016' da şahsımı bünyesine katarak gücüne güç katmış sosyal medya platformu.
(bkz: ego) (bkz: narsizm) (bkz: narsist olamayacak kadar mükemmelim)
daha bugün kaydolduğum sözlük, ortam hareketli baya hareketli.
yazar olmanın bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmediğim sözlük.

sözlüğe kaydolup 6 entry'mi girdim ve çaylak sırası benzeri bir olay bekliyordum. herhangi bir belirteç, sıralamanın ne zaman geleceği tarzı bir bilgilendirme olmadığı için çok derin düşüncelere dalmıştım. fakat bugün sözlüğe girdiğimde ''yazar oldun.'' mesajını görünce bir hayli şaşırdım. çaylak arkadaşlara tavsiyem benim gibi gözünüz korkmasın. formata uygun 6 entry girip beklemeye koyulun. ertesi gün yazar olma imkanınız olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
Daha fazla yaşamamak için bu kötü günleri, terk-i diyar eyliyorum... bir süre en azından.iyi gelmese bile kötü gelmeyecek ondan eminim üç beş güzel insan kazandırmış olsan da götürdüğün şey çok daha fazla onu fark ettim ve en önemlisi bunu kabul ettim.bu sefer sözümü nr kadar tutabileceğim göreceğiz.tekrar görüşmek üzere demek içimden gelmese de tekrar görüşürüz sözlük .
Birçok kez terkettigim ve artık geri dönmemek üzere kapıyı vurup çıktığım ilk sözlüğe yazmaya başladığım daha önceleri güzel olan şimdiki sikik platform.
zall yerine hamza hamzaoğlu olsa bıraksammı diyen herlesin silik yiyeceği sözlüktür.

(bkz: yüreğiyle oynayan futbolcular) lazım bize.
cinsel başlıkların azaldığı sözlük güzel evet .
yerinde saysa yine, iyi geriye gidiyor.

tam bir türkiye profili.
eskiye nazaran düzelen sözlüktür. bir ara bırakmıştım ama tekrar gelmeye karar verdim. ha bu sizin çokta sikiniz de olmayabilir ama benim için önemli. bırakırken başlıkların ve entrylerin kalitesizliğinden ve moderasyonun hiç bir şikayeti umursamamasından şikayet ediyordum. belki yine umursamaz olabilir ancak denemek gerek.
zeka seviyesi düşük yazar profilinin ağırlıkta olduğu sözlük.

edit: zeka seviyesi düşük dendiğinde bunu birisi üstüne alınıp itiraz mı etti? polemik çıkarsa polemik çıkaranı uyarırsınız, entry'den ne istiyorsunuz?
çok enteresan bir sözlük.

buraya geliyorlar. herkesin zekasına laf ediyorlar. enteresan tarafı da yazılarda dikkat çeken insanlar. hani günde 100 tane entry giren adamlar diyor bunu.

eee kardeşim o zekasız dediğin adam sen oluyorsun o zaman.

bence kabul edin. hepimiz geri zekalıyız. daha rahat edersiniz. kendinizi kasmayın.
Bir entry'e cevap vermek amaçlı kaydolup, şu an ise ekstra özelliklerle kendisini sevdirmiş sözlüktür.

Öyle ki aktif yazarlığımı askıya aldığım eski sözlüğüm Uludağ sözlük'ün yanında marka satan, pahalı ve düşük donanımlı ürün gibi kaldı.

(iki günde satmış gibi oldum ama arkadaş bırak çizgi ve numara kaldırmayı adamlar mevcudu aşağıya çekenlerin aksine inovatif özellikler geliştirmiş)
bazı troll ibneler yüzünden, git gide inci sözlüğe benziyor.

Burada duygu ve düşüncelerimi paylaşabileceğim karşılıklı sohbet ve tartışmada bulunabileceğim insanlar var ve sırf o güzel insanların hatrına burada yazmaya devam ediyorum.

Yoksa, zall ın kara kaşı kara gözü için değil..
o kadar çok ygs muhabbeti yapılıyor ki, nerdeyim lan ben diye sorguluyorsunuz kendinizi. liselileri küçümsediğimden değil de, bu adamlar sonra gidip sikik sikik ilişki, bekaret, siyaset troll'lükleri falan yapıyor. sonra sözlük niye böyle.

keşke gitseler, gidip başka mecralarda takılsalar. gitseler, ve dönmeseler. ))
tanımlamaların yapıldığı oluşum.
yazdığım başlıkları seçerek tanımlıyorum. gün içinde bana hitap eden başlıklar 10'u geçmiyor. ilişki ve siyaset konularını takıntı haline getirmiş çoğu insan. ya da yaş ortalaması çok aşağılarda.
ekşi'de gammazlama uzun süredir olmadığı için geleyim iki gammaz yapıp formata aykırı entryleri sildireyim, tatmin olayım dedim. Evet, gammazlama özelliği hala duruyor burada fakat forum tarzı entryler almış başını gitmiş, hangi birini gammazlayacağım ben. Halk, formatı olan sözlük istemiyor, bunu anladım.
liselilerin sikip attığı yer. sanırım bir süre uzak kalmak en iyisi, yoksa bu ygs muhabbetleri intihar ettirecek.
böyle acı dolu bir günde dahi olayı siyasete dökenlerin mekanı. bunu yapanların gerçekten üzgün olduğuna kesinlikle inanmıyorum.
şuraya bak. sikeyim böyle sözlüğü.

görsel
mide bulandıran yazarlara ev sahipliği yapan yer.

görsel
maalesef, sosyal medyada aşırı sol terörist ve pkk hesaplarının ve kullanıcıların diliyle hareket eden bir çok yazarın olduğu sözlük. bu şahısların ne patlama ile ne de ölen vatandaşlarımız ve yaralananlarla bir ilgisi var emin olun. tek dertleri sapkınlık haline almış muhalif ideolojileri. ne diyelim müslüman bunlara karşı dik olsun. ve dik olarak savaşsın.
ekşi sözlük entrylerimi silme yoluyla ardıma bakmadan geldiğim yeni sözlüğüm. sığındığım liman, derdime çarem.
2002'den beri yazarı olduğum, 4-5 tane hesabım bulunduğu ekşi sözlük'ten bile daha fazla sevdiğim sözlük. açık ve net.
Ne zaman aklıma bir şey takılsa, sorularıma cevap bulduğum site. Diğerlerine göre daha nezih olduğunu düşünüyorum buranın.