bugün

entry'ler (7)

füsun demirel in pkk lı olduğunu açıklaması

bu açıklama ancak pkk'yı eğlendirir. bahsi geçen sahış twitter hesabından açıklama yapmış, 'BiZLER SiZLERiN HEPiNiZiN HAYATLARINI OYNAMAYA ADAYIZ..MESLEK BU..YETER Ki DOĞRU ANLAYIN, ALGILAYIN.58 YAŞIMA KADAR ÜLKEME, DEĞERLERiME BAĞLI. YAŞADIM..ÜLKEMi, iNSANLARIMI ÇOK AMA ÇOK SEVDiM VE HEP KUCAKLADIM..TÜM DEĞERLERiYLE..BUNCA ÇiRKEF, CAHiL, BiLGiSiZ SÖZLER KARŞISINDA ÜZGÜNÜM.' diyor hanfendi. şunu anlamıyorum, tamam üzgünsün lince uğradın ama sen sanatçısın ve böyle hassas bir konuda konuşuyorsan cümlelerini cımbızla, dikkatle seçmen gerekirdi. ne sözlerine ne de üzgün olduğuna zerre inanmıyorum.

kanal 7 nin mahmut tuncer show u yayınlaması

haberleri yoktur belki. sonuç itibariyle ülke istihbaratının dahi haberinin olmadığı, olamadığı bir durumda çok da şaşırtıcı değil.

insanın insan canına kıyması

kabul edilemez fakat geçen gün dünyada daha da normalleşmeye başladığını düşünüyorum.

linkedin de tanışıp evlenmek

düğünlerinde mutlak suretle altın değil, altın yerine endorsement + recommendation pakedinin takdim edilmesi gereken çiftlerin oluşturduğu eylemdir. emin olun böyle çok daha mutlu olacaklar.

uludağ sözlük

ekşi sözlük entrylerimi silme yoluyla ardıma bakmadan geldiğim yeni sözlüğüm. sığındığım liman, derdime çarem.

ekşi sözlük

kanzuk gazabından kaçtığım, bir daha giriş dahi yapmayı düşünmediğim sözlük. beni de kaybettiniz kanzuk bey.

mezhepçilik

her dinde daima olabilen saçma ayrım.